Справа №710/686/22
Номер провадження 2/710/2/24
УХВАЛА
про поновлення провадження у справі
19.08.2024 м. Шпола
Шполянський районний суд Черкаської області у складі судді Щербак О.В. у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи : Матусівська сільська рада, Шполянська державна нотаріальна контора, про визнання заповіту недійсним,
УСТАНОВИВ:
У провадженні Шполянського районного суду Черкаської області перебуває вказана цивільна справа, у якій відповідно до ухвали Шполянського районного суду Черкаської області від 22.08.2023 зупинене провадження у справі до набрання законної сили судового рішення у цивільній справі № 710/901/23 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: Матусівська сільська рада Черкаської області та Шполянська державна нотаріальна контора Центрального міжрегіонального управління міністерства юстиції ( м. Київ) про застосування наслідків нікчемності заповіту.
Представник відповідача,адвокат ХмельницькаЛ.М.,подала клопотанняпро поновленняпровадження усправі узв`язку ізнабранням законноїсили рішеннямсуду від 27березня 2024року усправі №710/901/2023та надала копію постанови Черкаського апеляційного суду від 24 липня 2024 року.
Відповідно до постанови Черкаського апеляційного суду від 24 липня 2024 року у справі № 710/901/23 залишено без змін рішення Шполянського районного суду Черкаської області від 27 березня 2024 року. Повний текст постанови виготовлений 29 липня 2024 року.
Відповідно до ч. 1ст. 254ЦПК України, провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.
Керуючись ч.1 ст.254 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Поновити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи : Матусівська сільська рада, Шполянська державна нотаріальна контора, про визнання заповіту недійсним.
Призначити справу до розгляду на 12 вересня 2024 року о 10.00 годині в залі Шполянського районного суду Черкаської області.
Копію ухвали про поновлення провадження направити сторонам у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.В. Щербак
Суд | Шполянський районний суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 19.08.2024 |
Оприлюднено | 21.08.2024 |
Номер документу | 121079868 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за заповітом |
Цивільне
Шполянський районний суд Черкаської області
Симоненко О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні