Ухвала
від 21.08.2024 по справі 348/248/18
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 348/248/18

Провадження № 22-ц/4808/1239/24

Головуючий у 1 інстанції Грещук Р. П.

Суддя-доповідач Фединяк

У Х В А Л А

21 серпня 2024 року м. Івано-Франківськ

Івано-Франківський апеляційний суд в складі судді Фединяка Василя Дмитровича перевіривши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Надвірнянського районного суду від 18 червня 2024 року у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , третя особа на стороні позивача: Пасічнянська сільська рада Надвірнянського району, Івано-Франківської області про усунення перешкод в користуванні дорогою та зобов`язання вчинити дії ,

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Надвірнянського районного суду від 18 червня 2024 року позов ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , третя особа на стороні позивача: Пасічнянська сільська рада Надвірнянського району, Івано-Франківської області про усунення перешкод в користуванні дорогою та зобов`язання вчинити дії задоволено. Усунуто перешкоди у користуванні дорогою місцевого значення, яка іменується «вул.Федьковича», шляхом зобов`язання ОСОБА_1 демонтувати металічну огорожу, фундамент огорожі, стовпчики та ворота, встановлені ним на дорозі, визначеній детальним планом території, біля свого домоволодіння, що розташоване в АДРЕСА_1 . Зобов`язано ОСОБА_1 не вчиняти у майбутньому будь-яких перешкод в користуванні дорогою місцевого значення, визначеною детальним планом території, яка іменується «вул.Федьковича» в с.Пнів, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, біля свого домоволодіння, що розташоване в АДРЕСА_1 . Стягнуто із ОСОБА_1 на користь ОСОБА_2 - 1409 грн.60коп. сплаченого судового збору..

Не погоджуючись з рішенням суду, ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу, в якій ставить питання про скасування оскаржуваного рішення з ухваленням нового про відмову у задоволення позову, посилаючись на те, що суд неповно з`ясував обставини справи, допустив порушення норм матеріального та процесуального права, тому постановив незаконне рішення.

Разом з тим апеляційна скарга ОСОБА_1 не повністю відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України, оскільки за апеляційною скаргою не сплачено судовий збір.

Порядок сплати та розмір судового збору визначено Законом України «Про судовий збір» від 8 липня 2011 року(зі змінами та доповненнями).

Відповідно до ч. 3 ст. З ЦПК провадження в цивільних справах здійснюється відповідно до законів, чинних на час вчинення окремих процесуальних дій, розгляду і вирішення справи.

Відповідно доп.6ч.2.ст.2Закону України«Про судовийзбір» заподання апеляційноїскарги нарішення судусплачується 150%ставки,що підлягаласплаті приподанні позовноїзаяви.

Таким чином, за апеляційною скаргою відповідно до п.6 ч.2ст.4Закону України«Про судовийзбір» слід сплатити судовий збір у розмірі 2114,40 грн (1409 грн.60коп *150% ), тобто загальна сума повинна становити150 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви та надати суду оригінал документу, що підтверджує сплату судового збору.

Судовий збір сплачується: Номер рахунку (IBAN) UA418999980313131206080009612; Отримувач коштів ГУК в Iв.-Фр.об./ТГ Ів.-Фр./ 22030101; Код отримувача (код за ЄДРПОУ) 37951998; Банк отримувача Казначейство України (ЕАП); Код банку отримувача (МФО)899998, Код класифікації доходів бюджету 22030101;

Призначення платежу *;101;


(код клієнта за ЄДРПОУ для юридичних осіб (доповнюється зліва нулями до восьми цифр, якщо значущих цифр менше 8), реєстраційний номер облікової картки платника податків фізичної особи (завжди має 10 цифр) або серія та номер паспорта громадянина України, в разі якщо платник через свої релігійні переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і має відповідну відмітку у паспорті);Судовий збір, за позовом
(ПІБ чи назва установи, організації позивача), на рішення від
(Дата оскаржуваного рішення) по справі
(Номер справи), Івано-Франківський апеляційний суд (назва суду, де розглядається справа).Оригінал квитанції про оплату судового збору слід направити до Івано-Франківського апеляційного суду.

Оригінал квитанції про оплату судового збору слід направити до Івано-Франківського апеляційного суду.

Згідно з п. 3 ч. 4ст. 356 ЦПК Українидо апеляційної скарги додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, які підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.

За змістом п.2ст. 357 ЦПК України, якщо апеляційна скарга не оформлена відповідно до вимогст. 356 ЦПК України, а також у разі несплати суми судового збору застосовуються положенняст. 185 цього Кодексу, тобто надається строк для усунення недоліків апеляційної скарги.

За таких обставин, ОСОБА_1 слід надати строк для виправлення недоліків апеляційної скарги.

Інакшескаргабуде вважатисьнеподаною та повернута заявнику.

Враховуючинаведене,керуючисьст. ст.185,357ЦПКУкраїни, суддя,

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Надвірнянського районного суду від 18 червня 2024 року залишити без руху і надати апелянту строк для усунення недоліків, зазначених в мотивувальній частині ухвали, який не може перевищувати десяти днів з дня отримання цієї ухвали.

Інакше скарга буде вважатись неподаною та повернута заявнику.

Ухвалаоскарженнюнепідлягає.

Суддя: В.Д. Фединяк

СудІвано-Франківський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення21.08.2024
Оприлюднено22.08.2024
Номер документу121115409
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —348/248/18

Ухвала від 17.01.2025

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Максюта І. О.

Ухвала від 05.11.2024

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Фединяк В. Д.

Ухвала від 22.10.2024

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Фединяк В. Д.

Ухвала від 21.08.2024

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Фединяк В. Д.

Рішення від 18.07.2024

Цивільне

Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області

Грещук Р. П.

Рішення від 18.06.2024

Цивільне

Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області

Грещук Р. П.

Рішення від 18.06.2024

Цивільне

Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області

Грещук Р. П.

Постанова від 12.12.2023

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Фединяк В. Д.

Постанова від 12.12.2023

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Фединяк В. Д.

Ухвала від 13.11.2023

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Фединяк В. Д.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні