Ухвала
від 21.08.2024 по справі 522/3068/24
ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ОДЕСИ

Справа № 522/3068/24

Провадження №2/522/3641/24

УХВАЛА

21 серпня 2024 року Приморський районний суд м. Одеси, у складі:

головуючої судді Шенцевої О.П.,

розглянувши заяву представника відповідача про проведення судового засідання в режимі відеоконференції по цивільній справі за позовом Combinatul de Vinuri «CRICOVA» S.A. до ОСОБА_1 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності», Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРІМПОРТ КV», Державна організація Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій про припинення права власності, -

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Приморського районного суду м. Одеси перебуває справа за позовом Combinatul de Vinuri «CRICOVA» S.A. до ОСОБА_1 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності», Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРІМПОРТ КV», Державна організація Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій про припинення права власності.

До Приморськогорайонного судум.Одеси надійшлазаявапредставника відповідача ОСОБА_1 адвоката Коваль А.М. про проведеннясудових засідань в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Згідно з ч. 7 ст. 11 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому процесуальним законом.

Відповідно до ч. 1 ст.212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів), як це визначено ч. 3 ст. 212 ЦПК України.

Випадки, в яких суд може постановити ухвалу про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції не визначені у законі. Проте, необхідність здійснення відеоконференції, на думку суду, визначається з врахуванням обставин справи, її складності та потреби у наданні пояснень залучених спеціалістів чи інших учасників процесу, які за станом здоров`я чи з інших незалежних від цих осіб причин не можуть бути присутніми у засіданні суду, а їх участь є обов`язковою.

Враховуючи викладене, приймаючи до уваги необхідність забезпечити представнику ефективну реалізацію його права на судовий захист, суд доходить висновку про необхідність задоволення клопотання про проведення судових засідань в режимі відеоконференції.

Керуючисьст.212 Цивільного процесуального кодексу України, суд,-

УХВАЛИВ:

Заяву представникавідповідача ОСОБА_1 адвоката Коваль А.М. про проведеннясудового засіданняв режимівідеоконференції поцивільній справіза позовомCombinatul de Vinuri «CRICOVA» S.A. до ОСОБА_1 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності», Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРІМПОРТ КV», Державна організація Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій про припинення права власності задовольнити.

Проводити судове засідання по справі за позовом Combinatul de Vinuri «CRICOVA» S.A. до ОСОБА_1 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності», Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРІМПОРТ КV», Державна організація Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій про припинення права власності, призначене на 29.08.2024 року о 16 годині 00 хвилин та наступні судові засідання в режимі відеоконференції.

Попередити, що відповідно до ч. 5 ст.212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Відеоконференція буде проведена за допомогою сервісу http://vkz.court.gov.ua

Копію ухвали про проведення судового засідання в режимі відеоконференції направити особам, які братимуть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу, що не підлягає оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя О.П.Шенцева

СудПриморський районний суд м.Одеси
Дата ухвалення рішення21.08.2024
Оприлюднено22.08.2024
Номер документу121129675
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо прав інтелектуальної власності, з них: щодо торговельної марки (знака для товарів і послуг)

Судовий реєстр по справі —522/3068/24

Ухвала від 16.01.2025

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Громік Р. Д.

Ухвала від 16.12.2024

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Громік Р. Д.

Ухвала від 20.11.2024

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Громік Р. Д.

Ухвала від 08.11.2024

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Громік Р. Д.

Рішення від 02.10.2024

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Шенцева О. П.

Ухвала від 29.08.2024

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Шенцева О. П.

Ухвала від 21.08.2024

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Шенцева О. П.

Ухвала від 13.06.2024

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Шенцева О. П.

Ухвала від 20.05.2024

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Шенцева О. П.

Ухвала від 22.04.2024

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Шенцева О. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні