ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Провадження № 22-ц/803/9194/24 Справа № 187/1387/22 Суддя у 1-й інстанції - Іщенко І. М. Суддя у 2-й інстанції - Халаджи О. В.
УХВАЛА
про витребування справи
26 серпня 2024 року м. Дніпро
Суддя Дніпровського апеляційного суду Халаджи О.В. розглянувши в порядку підготовки до апеляційного розгляду апеляційну скаргу Садового товариства «Веселка» на рішення Петриківського районного суду Дніпропетровської області від 16 липня 2024 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Садівничого товариства «Веселка» про визнання дій неправомірними, скасування рішення зборів членів правління, зобов`язання вчинити певні дії, стягнення моральної шкоди
В С Т А Н О В И В:
Рішенням Петриківського районного суду Дніпропетровської області від 16 липня 2024 року позовні вимоги ОСОБА_1 до Садівничого товариства «Веселка» про визнання дій неправомірними, скасування рішення зборів членів правління, зобов`язання вчинити певні дії, стягнення моральної шкоди задоволено частково.
Із вказаним рішенням суду не погодився відповідач, та подав апеляційну скаргу до Дніпровського апеляційного суду.
Матеріали зазначеної цивільної справи на підставі яких вирішуються питання, передбачені ст. ст. 357, 358, 359 ЦПК України, до апеляційного суду не надходили. Станом на момент подання апеляційної скарги Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система в Дніпровському апеляційному суді повністю не функціонує.
За таких обставин цивільна справа № 187/1387/22 підлягає витребуванню із Петриківського районного суду Дніпропетровської області для розгляду апеляційної скарги.
Керуючись статтями 355,359 ЦПК України, суддя,
У Х В А Л И В:
Витребувати із Петриківського районного суду Дніпропетровської області цивільну справу № 187/1387/22 позовом ОСОБА_1 до Садівничого товариства «Веселка» про визнання дій неправомірними, скасування рішення зборів членів правління, зобов`язання вчинити певні дії, стягнення моральної шкоди.
Питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою буде вирішуватися після надходження цивільної справи до Дніпровського апеляційного суду.
Ухвала касаційному оскарженню не підлягає.
Суддя О.В. Халаджи
Суд | Дніпровський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 26.08.2024 |
Оприлюднено | 28.08.2024 |
Номер документу | 121191123 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: усунення перешкод у користуванні майном |
Цивільне
Дніпровський апеляційний суд
Халаджи О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні