Рішення
від 23.08.2024 по справі 215/4699/23
ТЕРНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КРИВОГО РОГУ

Справа № 215/4699/23

2/215/378/24

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 серпня 2024 року Тернівський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області у складі:головуючого судді Камбул М.О.,

при секретарі судового засідання - Савельєвої Л.А.,

за участю представника позивача - ОСОБА_1 ,

представника відповідача - Найди І.А,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в режимі відеоконференції в залі суду №1 м. Кривого Рогу за правилами загального позовного провадження за допомогою звукозаписувального технічного засобу цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , третя особа: Покровський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Кривому Розі Криворізького району Дніпропетровської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), про виключення відомостей про особу, як батька з актового запису про народження дитини, -

ВСТАНОВИВ:

Стислий виклад позиції позивача.

18.08.2023 ОСОБА_2 звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_3 про виключення відомостей про особу, як батька з актового запису про народження дитини, в якій просить виключити відомості про нього як батька дитини ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , з актового запису про її народження №1388 від 08.12.2018 складеного Покровським районним у місті Кривому Розі відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області.

В обґрунтування своєї позовної заяви позивач ОСОБА_2 вказує, що з відповідачем в період часу з 28 квітня 2018 по 27 січня 2022 перебували в зареєстрованому шлюбі. Під час шлюбу, відповідач народила доньку ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Однак, наразі позивач не згоден із записом відносно себе як батька дитини, оскільки з його ініціативи було проведено ДНК експертизу, якою встановлено, що він не є батьком.

Враховуючи відсутність кровного споріднення між ним і дитиною, просить суд виключити відомості, відносно нього, як батька дитини, ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , з актового запису про народження.

07.11.2023 на адресу суду від позивача надійшла відповідь на відзив, в якій позивач вказує, що посилання представника відповідача стосовно того, що даний позов ним заявлено з метою ухилення від сплати аліментів, на його думку є хибним, оскільки до звернення до суду з позовом ОСОБА_3 про стягнення аліментів, позивач в добровільному порядку сплачував по 10000 грн. протягом 10 місяців на утримання доньки, та перестав сплачувати після отриманого результату тесту на батьківство. Зазначає, що вважав доньку своєю до тих пір, поки не отримав інформацію про зраду ОСОБА_3 , що й стало причиною проведення попереднього аналізу ДНК.

Стислий виклад позиції позивача.

30.10.2023 на адресу суду від представника відповідача ОСОБА_6 надійшов відзив на позов, в якому вона заперечує щодо заявленого позову, оскільки позивач є біологічним батьком дитини. Вважає, що позивачем заявлено даний позов з метою затягування розгляду справи щодо стягнення аліментів на утримання доньки ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 . Щодо доданого до позову результату дослідження про відсутність спорідненості між ОСОБА_2 та дитиною представник вказує, що єдиним, належним та достовірним доказом наявності або відсутності спорідненості між батьком та дитиною може бути висновок судової експертизи, для якої потрібна присутність позивача та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Враховуючи, що позивач фактично проживає у місті Львові, а відповідач та дитина ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 наразі проживають на території Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, представник просила призначити судову молекулярно-генетичну експертизу по справі в КЗ «Львівське обласне бюро судово-медичної експертизи» ЛОР».

Заяви, клопотання учасників справи.

В судове засідання позивач ОСОБА_2 не з`явився, про дату, час і місце розгляду справи повідомлений належним чином.

Представник позивача, ОСОБА_1 в судовому засіданні просив задовольнити позовні вимоги в повному обсязі.

Відповідач ОСОБА_3 в судове засідання не з`явилася, про дату, час та місце розгляду повідомлена належним чином, 23.08.2024 через канцелярію суду подала письмові пояснення в яких вказала, що має підстави не довіряти висновкам експертизи, оскільки відносини в неї були лише з позивачем та народжена в шлюбі дитина беззаперечно є донькою позивача, інших відносин в неї ні з ким не було.

Представник відповідача ОСОБА_6 в судовому засіданні просила відмовити в задоволенні позову.

Представник третьої особи: Покровського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у місті Кривому Розі Криворізького району Дніпропетровської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) Ельтерман О., в судове засідання не з`явилася, 07.09.2023 надала суду письмову заяву, в якій позовні вимоги підтримує в повному обсязі, та просить суд розглядати справу за її відсутністю.

Процесуальні дії у справі.

Ухвалою Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області від 21.08.2023 позовну заяву прийнято до розгляду та призначено підготовче засідання на 09-00 год. 02.10.2023, за правилами загального позовного провадження.

Ухвалою суду від 11.01.2024 призначено судову молекулярно-генетичну експертизу по цивільній справі № 215/4699/23, та зупинено провадження по справі.

19.04.2024 постановлено ухвалу суду про відмову в задоволенні клопотання представника відповідача про призначення повторної експертизи.

Ухвалою суду від 19.04.2024 у справі закрито підготовче провадження та призначено розгляд справи по суті на 10-00 год. 23.05.2024.

23.08.2024 постановлено ухвалу суду про відмову в задоволенні клопотання представника відповідача про призначення повторної експертизи.

Інші процесуальні дії (забезпечення доказів, вжиття заходів забезпечення позову, зупинення і поновлення провадження тощо) не застосовувались.

Фактичні обставини, встановлені судом, та зміст спірних правовідносин.

Як вбачається з матеріалів справи та встановлено судом, що згідно свідоцтва про народження серії НОМЕР_1 , виданого 08.12.2018 Покровським районним у місті Кривому Розі відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного туриторіального управління юстиції у Дніпропетровській області, актовий запис № 1388, ІНФОРМАЦІЯ_1 народилася ОСОБА_4 , у відомостях про батьків зазначено: мати - ОСОБА_3 , батько - ОСОБА_2 (а.с. 5).

Згідно результату дослідження № 39286 від 11.08.2023, з аналізу ДНК на батьківство проведеного в Медико-генетичному центрі «МАМА ПАПА», між передбачуваним батьком ОСОБА_2 та дитиною ОСОБА_4 , ймовірність батьківства становить 0% (а.с. 6).

Рішенням Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області від 27.01.2022 по справі № 215/5342/21, шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_3 розірвано (а.с. 9).

Згідно висновку експерта КЗ «Львівське обласне бюро судово-медичної експертизи» ЛОР», Демчук Ю.В. , №4/2024-мг (п) від 14.03.2024, ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , не може бути біологічним батьком дитини ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с. 103-104).

Судом не було відхилено жодного доказу наданого позивачем.

Мотивована оцінка кожного аргументу, наведеного учасниками справи, щодо наявності чи відсутності підстав для задоволення позову. Норми права, які застосував суд, та мотиви їх застосування.

Вислухавши сторін по справі, допитавши експерта, дослідивши та оцінивши наявні в матеріалах справи докази, визнавши їх достатніми для вирішення справи, суд вважає необхідним позов задовольнити.

Відповідно до ст.ст. 15, 16 ЦК України, кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання. Кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу.

Відповідно до ст. 13 ЦПК України, суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

Відповідно до ч. 1 ст. 16 ЦК України, кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу.

Відповідно до вимог ст. 213 ЦПК України, рішення суду повинно бути законним і обґрунтованим,ухваленим на основі повно і всебічно з`ясованих обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень,підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.

Згідно п. 1 ч. 2 ст. 18 СК України, суд застосовує способи захисту, які встановлені законом або домовленістю (договором) сторін. Способами захисту сімейних прав та інтересів зокрема є встановлення правовідношення.

Згідно ч. 10 ст. 7 СК України кожен учасник сімейних відносин має право на судовий захист.

Згідно ч. 9 ст. 7 СК України сімейні відносини регулюються на засадах справедливості, добросовісності та розумності, відповідно до моральних засад суспільства.

Згідно ч. 2 ст. 125 СК України, якщо мати та батько дитини не перебувають у шлюбі між собою, походження дитини від батька визначається: 1) за заявою матері та батька дитини; 3) за рішенням суду.

Відповідно до ч. 2 ст.136 СК України, у разі доведення відсутності кровного споріднення між особою, яка записана батьком, та дитиною суд постановляє рішення про виключення відомостей про особу як батька дитини з актового запису про її народження.

До вимоги чоловіка про виключення запису про нього як батька з актового запису про народження дитини позовна давність не застосовується.

Так, судом встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_1 народилася ОСОБА_4 , у відомостях про батьків зазначено: мати - ОСОБА_3 , батько - ОСОБА_2 , що підтверджується свідоцтвом про народження серії НОМЕР_1 , виданого 08.12.2012 Покровським районним у місті Кривому Розі відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного туриторіального управління юстиції у Дніпропетровській області, актовий запис № 1388 (а.с. 5).

Згідно пункту 11 постанови Пленуму Верховного суду України «Про застосування судами окремих норм Сімейного кодексу України при розгляді справ щодо батьківства, материнства та стягнення аліментів» № 3 від 15 травня 2006 року судам слід враховувати, що відповідно до ст. 136 СК оспорювання батьківства можливе тільки після реєстрації народження дитини і до досягнення нею повноліття, а в разі її смерті не допускається. Оспорити батьківство мають право особа, яка записана батьком дитини в Книзі реєстрації народжень (ст. 136 СК), - шляхом пред`явлення позову про виключення відомостей про неї як батька з актового запису про народження дитини, а також жінка, котра народила дитину в шлюбі (ст. 138 СК), звернувшись з позовом про виключення із цього запису відомостей про її чоловіка як батька дитини. Предметом доказування в таких справах є відсутність кровного споріднення між особою, записаною батьком, і дитиною. У разі доведеності цієї обставини суд постановляє рішення про виключення оспорених відомостей з актового запису про народження дитини.

Питання щодо походження дитини суд вирішує на підставі сукупності доказів. Висновки експертизи, у тому числі судово-генетичної, необхідно оцінювати з урахуванням положень ЦПК України, згідно з якими жоден доказ не має для суду наперед установленого значення, він оцінює докази в їх сукупності, а результати оцінки відображає в рішенні з наведенням мотивів їх прийняття чи відхилення (стаття 89 ЦПК України).

Доказами у зазначеній категорії справ можуть бути будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення сторін, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються на підставі пояснень сторін, третіх осіб, показань свідків, письмових або речових доказів, висновків експертів.

Згідно зі статтею 76 ЦПК України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються такими засобами: 1) письмовими, речовими і електронними доказами; 2) висновками експертів; 3) показаннями свідків.

Відповідно до частин першої, шостої статті 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях.

Висновок судово-медичної (молекулярно-генетичної) експертизи є підставою для категоричного висновку для визнання батьківства, оскільки ДНК-тест є єдиним науковим методом точного встановлення батьківства стосовно конкретної дитини і його доказова цінність суттєво переважає будь-який інший доказ, наданий сторонами, з метою підтвердити або спростувати факт оспорюваного батьківства (рішення Європейського суду з прав людини у справі «Калачова проти росії» від 07 травня 2009 року, заява № 3451/05).

Згідно із частиною четвертою, пунктами 3-5 частини п`ятої статті 12 ЦПК України кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов`язаних із вчиненням чи невчиненням нею процесуальних дій. Суд, зберігаючи об`єктивність і неупередженість: роз`яснює у випадку необхідності учасникам судового процесу їхні процесуальні права та обов`язки, наслідки вчинення або невчинення процесуальних дій; сприяє учасникам судового процесу в реалізації ними прав, передбачених цим Кодексом; запобігає зловживанню учасниками судового процесу їхніми правами та вживає заходів для виконання ними їхніх обов`язків.

Згідно висновку експерта КЗ «Львівське обласне бюро судово-медичної експертизи» ЛОР», Демчук Ю.В. , №4/2024-мг (п) від 14.03.2024, ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , не може бути біологічним батьком дитини ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с. 103-104).

В судовому засіданні експерт Демчук Ю.В. підтвердила висновок №4/2024-мг (п) від 14.03.2024, та зазначила, що експертизу було проведено належним чином, з дотриманням всіх вимог та Правил, експертиза проводилася на підставі відібраних зразків бокального епітелію, який може зберігатися в належних умовах до 3-х місяців, умови зберігання біологічного матеріалу були дотримані, за результатами експертизи було встановлено відсутність кровного споріднення між позивачем ОСОБА_2 та дитиною - ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Щодо письмових пояснень відповідача від 23.08.2024, в яких відповідач зазначає, що після пологів вона втратила багато крові, після чого перебувала в реанімації та не тримала дитину на руках в день її народження, припускає, що дитину їм могли переплутати, але робити тест на материнство вона не може, бо дуже кохає доньку , слід зазначити, що дані обставини не підтверджені належними та допустимими доказами, тому не заслуговують на увагу суду.

Так, аналізуючи вищевикладені обставини , норми права та докази додані до матеріалів справи, суд вважає, що позивачем доведено , що він не є біологічним батьком дитини.

Відповідно до п. 9 Постанови Пленуму Верховного Суду України 15.05.2006 р. № 3 «Про застосування судами окремих норм Сімейного кодексу України при розгляді справ щодо батьківства, материнства та стягнення аліментів» відповідно до статей 213, 215 ЦПК рішення щодо визнання батьківства (материнства) має ґрунтуватися на всебічно перевірених судом даних, що підтверджують або спростовують заявлені вимоги чи заперечення проти них, а його резолютивна частина - містити всі відомості, необхідні для реєстрації батьківства (материнства) в органах РАЦС (прізвище, ім`я та по батькові матері й батька, число, місяць і рік їх народження, громадянство, а також номер актового запису про народження дитини, коли та яким органом його вчинено).

Відповідно до ч. 1 ст. 134 СК України, на підставі заяв осіб, зазначених у статті 126 цього Кодексу, або рішення суду орган державної реєстрації актів цивільного стану вносить відповідні зміни до актового запису про народження, складеного органами державної реєстрації актів цивільного стану України, та видає нове Свідоцтво про народження.

Згідно ст. 2 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», актами цивільного стану є події та дії, які нерозривно пов`язані з фізичною особою і започатковують, змінюють, доповнюють або припиняють її можливість бути суб`єктом цивільних прав та обов`язків.

Державній реєстрації відповідно до цього Закону підлягають народження фізичної особи та її походження, шлюб, розірвання шлюбу у випадках, передбачених законом, зміна імені, смерть.

Згідно пп. 20 п. 1 розділу ІІІ Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.10.2000 № 52/5, при вирішенні судом спорів про визнання батьківства, материнства, оспорювання батьківства чи материнства, встановлення фактів батьківства та материнства зміни до актових записів про народження вносяться відповідно до законодавства, яке регулює порядок внесення змін до актових записів цивільного стану.

Відповідно до пп. 2.13.1. п. 2.13. Правил внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 12.01.2011 № 96/5, підставою для внесення змін в актові записи цивільного стану є рішення суду про визнання батьківства (материнства), усиновлення (удочеріння), про скасування раніше винесеного рішення суду про визнання батьківства, виключення відомостей про батька (матір) дитини з актового запису про народження, скасування або визнання усиновлення (удочеріння) недійсним, про визнання шлюбу недійсним, установлення неправильності в актовому записі цивільного стану та інші, у яких зазначено про внесення конкретних змін в актові записи цивільного стану.

Згідно пп. 2.16.4. п. 2.1.6 вказаних Правил, на підставі рішення суду про визнання батьківства (материнства) в актовому записі про народження змінюються відомості про батька та вносяться пов`язані з цим інші зміни згідно із зазначеними в рішенні суду.

Таким чином, підставою для внесення змін до актових записів є рішення суду, тому в актовий запис про народження ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мають бути внесені зміни, а саме виключення відомостей щодо батька дитини.

Відповідно до ч. 1 ст. 4 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», органами державної реєстрації актів цивільного стану є: 1) центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації актів цивільного стану; 2) відділи державної реєстрації актів цивільного стану Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі, районних, районних у містах, міських (міст обласного значення), міськрайонних управлінь юстиції (далі - відділи державної реєстрації актів цивільного стану); 3) виконавчі органи сільських, селищних і міських (крім міст обласного значення) рад.

Згідно ч. 1 ст. 6 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», відділи державної реєстрації актів цивільного стану проводять державну реєстрацію народження фізичної особи та її походження, шлюбу, розірвання шлюбу, зміни імені, смерті, вносять зміни до актових записів цивільного стану, поновлюють та анулюють їх; формують Державний реєстр актів цивільного стану громадян, ведуть його, зберігають архівний фонд; здійснюють відповідно до законодавства інші повноваження.

Відповідно до ч. 4 ст. 6 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», органи державної реєстрації актів цивільного стану видають відповідні свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану.

При цьому, суд враховує, що відомості про народження фізичної особи та її походження, усиновлення, позбавлення та поновлення батьківських прав, шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені, смерть підлягають обов`язковому внесенню, зокрема, до Державного реєстру актів цивільного стану громадян, що врегульовано ст. 3 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану».

Враховуючи, що позивач ОСОБА_2 не є біологічним батьком ОСОБА_4 , яка народилася ІНФОРМАЦІЯ_1 , суд вважає необхідним позов задовольнити та виключити із актового запису № 1388 від 08 грудня 2018 року про народження ОСОБА_4 , яка народилася ІНФОРМАЦІЯ_1 відомості про батька ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , уродженця м. Кривого Рогу, Дніпропетровської області, громадянина України.

Відповідно до ст.ст. 133, 141 ЦПК України з відповідача на користь позивача підлягає стягненню судовий збір в розмірі 1073,60 грн., а.с. 4, сплачений позивачем при зверненні до суду.

На підставі викладеного, ст. ст. 122, 133, 136 СК України, керуючись ст.ст. 4, 12, 13, 19, 23, 28, 48, 76, 78, 81, 128, 141,142, 200, 206, 258, 259, 263-265 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Позов ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , третя особа: Покровський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Кривому Розі Криворізького району Дніпропетровської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), про виключення відомостей про особу, як батька з актового запису про народження дитини - задовольнити.

Виключити із актового запису № 1388 від 08 грудня 2018 року про народження ОСОБА_4 , яка народилася ІНФОРМАЦІЯ_1 , у місті Кривий Ріг Дніпропетровська область, складеного Покровським районним у місті Кривому Розі відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, відомості про батька ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , уродженця м. Кривого Рогу, Дніпропетровської області, громадянина України.

Інші відомості актового запису № 1388 від 08 грудня 2018 року про народження ОСОБА_4 - залишити без змін.

Стягнути з ОСОБА_3 судовий збір у розмірі 1073,60 грн. на користь ОСОБА_2 .

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Повний текст судового рішення складено та підписано 29 серпня 2024 року.

Відомості про учасників справи згідно п. 4 ч. 5 ст. 265 ЦПК України:

Позивач: ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП: НОМЕР_2 , місце реєстрації за адресою: АДРЕСА_1 , місце проживання за адресою: АДРЕСА_2 .

Відповідач: ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , РНОКПП: НОМЕР_3 , місце проживання за адресою: АДРЕСА_3 .

Третя особа: Покровський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Кривому Розі Криворізького району Дніпропетровської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), ЄДРПОУ 33355958, місцезнаходження за адресою: 50029, м. Кривий Ріг, вул. Федора Караманиць, 35.

Суддя:

СудТернівський районний суд м.Кривого Рогу
Дата ухвалення рішення23.08.2024
Оприлюднено30.08.2024
Номер документу121258519
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про встановлення батьківства або материнства

Судовий реєстр по справі —215/4699/23

Ухвала від 06.12.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Бондар Я. М.

Ухвала від 21.10.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Бондар Я. М.

Рішення від 12.09.2024

Цивільне

Тернівський районний суд м.Кривого Рогу

Камбул М. О.

Рішення від 23.08.2024

Цивільне

Тернівський районний суд м.Кривого Рогу

Камбул М. О.

Ухвала від 23.08.2024

Цивільне

Тернівський районний суд м.Кривого Рогу

Камбул М. О.

Рішення від 23.08.2024

Цивільне

Тернівський районний суд м.Кривого Рогу

Камбул М. О.

Ухвала від 14.08.2024

Цивільне

Тернівський районний суд м.Кривого Рогу

Камбул М. О.

Ухвала від 19.06.2024

Цивільне

Тернівський районний суд м.Кривого Рогу

Камбул М. О.

Ухвала від 21.05.2024

Цивільне

Тернівський районний суд м.Кривого Рогу

Камбул М. О.

Ухвала від 19.04.2024

Цивільне

Тернівський районний суд м.Кривого Рогу

Камбул М. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні