Справа № 175/4296/24
У Х В А Л А
04 вересня 2024 року м. Київ
Подільський районний суд м. Києва у складі
головуючого судді - Якимець О. І.,
за участю секретаря судових засідань - Карпишиної К.С.,
учасники справи - не викликались,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві заяву представника відповідача про проведення судового засідання у режимі відеоконференції у справі за позовом ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства «Новокраматорський машинобудівний завод», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмет спору Акціонерне товариство комерційний банк «Приватбанк» про стягнення суми дивідендів,
в с т а н о в и в :
у провадженні суду перебуває вищевказана справа.
До суду надійшла заява від представника відповідача про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою власних технічних засобів. З метою реалізації процесуальних права та обов`язків у даній справі, просить клопотання задовольнити.
У судове засідання учасники справи не викликались для вирішення заявленого питання.
На підставі ч. 2 ст. 247 Цивільного процесуального кодексу України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного запису не здійснювалось.
Відповідно до ч. ч. 3, 4 ст. 212 Цивільного процесуального кодексу України учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.
Наказом Державної судової адміністрації України від 08.04.2020 № 169 затверджено Порядок роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, технічні вимоги для доступу у Системі та зразок заяви про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.
Відповідно до п. 1 розділу ІІІ цього Порядку для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник справи повинен попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в Системі на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою www.court.gov.ua та перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, наведеним в додатку 1 до цього Порядку.
Згідно з п. 2 розділу ІІ Порядку Система відеоконференцзв`язку (далі - Система) - комплекс технічних засобів та програмного забезпечення «EasyCon», що забезпечує проведення судових засідань в режимі відеоконференцзв`язку.
Відповідно до п.п. 2 розділу ІІІ цього Порядку, учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, зразок якої наведено в додатку 2 до цього Порядку, не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання.
У заяві учасник справи обов`язково вказує: назву суду; номер судової справи; дату та час судового засідання, в якому учасник бажає взяти участь в режимі відеоконференції; своє прізвище, ім`я та по-батькові; свій статус в судовій справі; електронну адресу, яка використана їм для реєстрації в Системі; номер телефону для зв`язку із судом.
Відповідно до п.5 розділу І Порядку № 169 ризики технічної неможливості участі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Дослідивши матеріали справи, розглянувши заявлене клопотання, суд прийшов до переконання, що на час подання заяви про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції представник відповідача зареєстрований з використанням власного електронного підпису в Системі на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою www.court.gov.ua, а також враховуючи відсутність перешкод для проведення відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням системи відеоконференцзв`язку «ЕasyСon», беручи до уваги введення воєнного стану на території України, враховуючи необхідність забезпечення участі сторони відповідача в розгляді справи для повного та об`єктивного вирішення справи, суд вважає за необхідне провести судове засідання призначене на 12.09.2024 о 10:20 год. в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, а заяву представника відповідача задовольнити.
Керуючись ст. ст. 212, 258-261, 353 Цивільного процесуального кодексу України, суд
п о с т а н о в и в :
заяву представника відповідача про проведення судового засідання у режимі відеоконференції у справі №175/4296/24 - задовольнити.
Провести судове засідання, яке призначено на 12 вересня 2024 року о 10:20 год., у справі за позовом ОСОБА_2 до Приватного акціонерного товариства «Новокраматорський машинобудівний завод», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмет спору Акціонерне товариство комерційний банк «Приватбанк» про стягнення суми дивідендів, у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням системи відеоконференцзв`язку «ЕasyСon» за участю представника відповідача адвоката Турутіної О.В.
Попередити учасників справи, що відповідно до ч. 5 ст. 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Копію ухвали направити учасникам справи - для відома.
У відповідність до ст. 353 ЦПК України, ухвала окремо від рішення суду оскарженню не підлягає.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя О. І. Якимець
Суд | Подільський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 04.09.2024 |
Оприлюднено | 05.09.2024 |
Номер документу | 121368033 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Інші справи позовного провадження |
Цивільне
Подільський районний суд міста Києва
Якимець О. І.
Цивільне
Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
Васюченко О. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні