ПЕРШИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
04 вересня 2024 року справа №200/4180/24
м. Дніпро
Перший апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: Гаврищук Т.Г., Блохіна А.А., Казначеєва Е.Г., розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю "ГРАН-ФАРМАЦИЯ" про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "ГРАН-ФАРМАЦИЯ" на ухвалу Донецького окружного адміністративного суду від 09 липня 2024 р. у справі № 200/4180/24 (головуючий І інстанції Молочна І.С.) за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ГРАН-ФАРМАЦИЯ" до Державної податкової служби України, Головного управління ДПС у Донецькій області, Головного управління ДПС у Вінницькій області про визнання протиправним та скасування рішення,
УСТАНОВИВ:
В провадженні Першого апеляційного адміністративного суду перебуває апеляційна скарга Товариства з обмеженою відповідальністю "ГРАН-ФАРМАЦИЯ" на ухвалу Донецького окружного адміністративного суду від 09 липня 2024 р. у справі № 200/4180/24.
Ухвалами апеляційного суду від 29 липня 2024 року було відкрито провадження у справі та призначено її до розгляду в порядку письмового провадження на 05 вересня 2024 року.
Від Товариства з обмеженою відповідальністю "ГРАН-ФАРМАЦИЯ" надійшло клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів.
Ознайомившись із поданим клопотанням про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, суд дійшов висновку, що останнє не підлягає задоволенню, з наступних підстав.
Згідно з ч.1ст. 195 КАС України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості.
Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.
Прийняття рішення щодо проведення судового засідання в режимі відеоконференції є правом суду. КАС України не передбачає обов`язку проведення судового засідання в режимі відеоконференції виключно в разі наявності про це клопотання сторони.
Ухвалою Першого апеляційного адміністративного суду від 29 липня 2024 року справу № 200/4180/24 призначено до розгляду в порядку письмового провадження без повідомлення учасників справи, з урахуванням того, що апеляційна скарга подана на ухвалу суду першої інстанції про повернення заяви, яка у відповідності до ч. 2. ст. 312 КАС України розглядається судом апеляційної інстанції без повідомлення учасників справи (в порядку письмового провадження).
Таким чином, участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції передбачає розгляд справи у відкритому судовому засіданні, проте згідно вищезазначеної ухвали розгляд справи № 200/4180/24 призначено в порядку письмового провадження без виклику учасників справи.
Враховуючи викладене вище, колегія суддів вважає, що клопотання відповідача не підлягає задоволенню.
Керуючись ст. 195 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
УХВАЛИВ:
Відмовити у задоволенні клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю "ГРАН-ФАРМАЦИЯ" про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в справі №200/4180/24.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Ухвала підписана колегією суддів 04 вересня 2024 року.
Головуючий суддя Т.Г. Гаврищук
Судді А.А. Блохін
Е.Г. Казначеєв
Суд | Перший апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 04.09.2024 |
Оприлюднено | 06.09.2024 |
Номер документу | 121387071 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо реалізації податкового контролю |
Адміністративне
Перший апеляційний адміністративний суд
Гаврищук Тетяна Григорівна
Адміністративне
Перший апеляційний адміністративний суд
Гаврищук Тетяна Григорівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні