ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
про відкладення розгляду справи
"09" вересня 2024 р. Справа№ 910/6409/24
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Яценко О.В.
суддів: Палія В.В.
Яковлєва М.Л.
при секретарі судового засідання Вороніній О.С.
за участю представників сторін: згідно протоколу судового засідання від 09.09.2024
розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу керівника Деснянської окружної прокуратури міста Києва
на ухвалу Господарського суду міста Києва від 28.05.2024
про вжиття заходів забезпечення позову
у справі № 910/6409/24 (суддя Мудрий С.М.)
за позовом керівника Деснянської окружної прокуратури міста Києва в інтересах держави в особі Київської міської ради
до товариства з обмеженою відповідальністю "Нові Перспективи Плюс"
про стягнення 1 149 026 грн.
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Північного апеляційного господарського суду перебуває апеляційна скарга керівника Деснянської окружної прокуратури міста Києва на ухвалу Господарського суду міста Києва від 28.05.2024 у справі №910/6409/24, розгляд якої призначено на 09.09.2024.
У судове засідання апеляційної інстанції 09.09.2024 з`явився прокурор та представник позивача. Відповідач у судове засідання не з`явився, про дату, час та місце судового засідання був повідомлений належним чином, причини неявки суду невідомі.
З огляду на неявку відповідача, з метою всебічного, повного та об`єктивного розгляду справи, колегія суддів вважає за необхідне відкласти розгляд справи.
Керуючись ст.ст. 216, 234, 270 ГПК України, Північний апеляційний господарський суд,
УХВАЛИВ:
1. Розгляд апеляційної скарги керівника Деснянської окружної прокуратури міста Києва на ухвалу Господарського суду міста Києва від 28.05.2024 у справі №910/6409/24 відкласти на 23.09.2024 року о 10 год 00 хв, який відбудеться в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1-А, зал судових засідань № 6.
2. Довести до відома учасників апеляційного провадження, що їх участь у судовому засіданні не є обов`язковою та не з`явлення їх представників в судове засідання не є перешкодою розгляду апеляційної скарги по суті.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями Північного апеляційного господарського суду
Головуючий суддя О.В. Яценко
Судді В.В. Палій
М.Л. Яковлєв
Суд | Північний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 09.09.2024 |
Оприлюднено | 10.09.2024 |
Номер документу | 121462460 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі) про державну власність щодо оренди |
Господарське
Північний апеляційний господарський суд
Яценко О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні