Справа № 646/8082/24
Провадження № 2/646/2951/2024
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
10.09.24 м. Харків
Суддя Червонозаводського районного суду м. Харкова Серпутько Д.Є., розглянувши позовну заяву представника ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) адвоката Клімічева ОлексіяОлександровича до ОСОБА_2 ( АДРЕСА_2 ), Акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк» (м. Київ, вул. Грушевського, буд. 1Д), треті особи, які не заявляють самостійних вимог: Товариство з обмеженою відповідальністю «ГОСТ.УА» (Харківська обл., Куп`янський р-н., с. Ковалівка, вул. Лозова 17), Приватний виконавець Ярмоленко Олександр Валентинович (м. Харків, пров. Поштовий, 5) про визнання права власності на транспортний засіб та скасування арешту,
ВСТАНОВИВ:
Представник позивача звернувся до Червонозаводського районного суду м. Харкова з вищевказаним позовом. Ухвалою суду позовна заява залишена без руху та надано час для усунення недоліків. Представником позивача ОСОБА_1 адвокатом Клімічевим О.О. усунені недоліки, тому зазначена позовна заява подана з додержанням вимог статей 175, 177 ЦПК України. Відсутні підстави, визначені статтями 185-186 України, для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі. Тому позовну заяву слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.
Відповідно до вимогст. 19 ЦПК Українисправа розглядається в порядку загального позовного провадження.
На підставі викладеного, керуючись статтями19,175-177,187,260 ЦПК України,суд
ПОСТАНОВИВ:
Відкрити провадження у справі за позовною заявою представника ОСОБА_1 адвоката Клімічева Олексія Олександровича до ОСОБА_2 , Акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк», треті особи, які не заявляють самостійних вимог: Товариство з обмеженою відповідальністю «ГОСТ.УА», Приватний виконавець Ярмоленко Олександр Валентинович про визнання права власності на транспортний засіб та скасування арешту.
Призначитипідготовче засідання у справі на 14.10.2024 о 12 год. 00 хв. в приміщенні Червонозаводського районного суду м. Харкова, розташованого за адресою майдан Героїв Небесної Сотні, б. 36, 3 під`їзд, м. Харків.
Копію ухвали про відкриття провадження направити учасникам справи. Направити відповідачам та третім особам копії позовної заяви з додатками.
Встановити відповідачам п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзивів на позовну заяву. У зазначений строк відповідачі мають право надіслати суду відзиви на позовну заяву, які повинні відповідати вимогамст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч. 4ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзивів до суду, копії відзивів та доданих до них документів повинні бути надіслані іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачами відзивів у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8ст. 178 ЦПК України).
Відповідно до ч. 1ст. 193 ЦПК Україниу строк для подання відзивів відповідачі мають право пред`явити зустрічні позови.
Встановити позивачу п`ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Встановити відповідачам п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечень, копії яких одночасно з поданням до суду повинні бути надіслані іншим учасникам справи.
Встановити третім особам п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання пояснень щодо позову або відзиву на позовну заяву. У поясненнях третьої особи щодо позову або відзиву третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, викладає свої аргументи і міркування на підтримку або заперечення проти позову. До пояснень третьої особи застосовуються правила, встановлені частинами третьою-шостоюстатті 178 цього Кодексу.
Відповідно довимог ст.81ЦПК України,кожна сторонаповиннадовеститі обставини,наяківона посилаєтьсяякнапідставу своїхвимогабозаперечень,крімвипадків,встановленихцимКодексом.Уразі посиланняучасникасправина невчиненняіншимучасникомсправи певнихдійабовідсутність певноїподіїсудможе зобов`язатитакогоіншогоучасника справинадативідповіднідокази вчиненняцихдійабо наявностіпевноїподії.Уразіненадання такихдоказівсудможе визнатиобставинуневчиненнявідповідних дійабовідсутностіподії встановленою. Доказиподаютьсясторонамита іншимиучасникамисправи. Доказуваннянеможеґрунтуватися наприпущеннях. Суд не може збирати докази, що стосуються предмета спору, з власної ініціативи, крім витребування доказів судом у випадку, коли він має сумніви у добросовісному здійсненні учасниками справи їхніх процесуальних прав або виконанні обов`язків щодо доказів, а також інших випадків, передбачених цим Кодексом.
Роз`яснити учасникам справи, що положеннями п. 4 ч. 2 ст. 43 ЦПК України встановлений обов`язок учасників справи подавати усі наявні у них докази в порядку та строки, встановлені законом або судом, не приховувати докази.
Відповідно до ст. 49 ЦПК України, позивач вправі відмовитися від позову (всіх або частини позовних вимог), відповідач має право визнати позов (всі або частину позовних вимог) на будь-якій стадії судового процесу. Позивач вправі збільшити або зменшити розмір позовних вимог до закінчення підготовчого засідання. До закінчення підготовчого засідання позивач має право змінити предмет або підстави позову шляхом подання письмової заяви.
Учасники справи зобов`язані подати до суду докази направлення іншим учасникам справи копій заяв та доданих до них документів, передбачених п. 2 ч. 2, ч. 3, ч. 4 ст.ст. 49 ЦПК України. Відповідно до ч. 5 ст. 49 ЦПК України, у разі неподання таких доказів суд не приймає до розгляду та повертає заявнику відповідну заяву, про що зазначає у рішенні суду.
Разом з першою заявою по суті спору кожна сторона подає до суду попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які вона понесла і які очікує понести в зв`язку із розглядом справи. Відповідно до ч. 2 ст. 134 ЦПК України, у разі неподання стороною попереднього розрахунку суми судових витрат суд може відмовити їй у відшкодуванні відповідних судових витрат, за винятком суми сплаченого нею судового збору.
Учасникам справи роз`яснюється, що відповідно до ч. 2 ст. 222 ЦПК, суд залишає без розгляду заяви та клопотання, які без поважних причин не були заявлені в підготовчому провадженні або в інший строк, визначений судом.
Учасникам справи роз`яснюється, що відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 43 ЦПК України, вони мають право ознайомлюватися з матеріалами справи, робити з них витяги, копії, одержувати копії судових рішень.
Відповідно до ч.ч. 1, 2 ст.212ЦПКУкраїни учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, про що подають заяву до суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання з одночасним надсиланням її копії іншим учасникам справи. Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Д.Є. Серпутько
Суд | Червонозаводський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 10.09.2024 |
Оприлюднено | 11.09.2024 |
Номер документу | 121498016 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: визнання права власності |
Цивільне
Червонозаводський районний суд м.Харкова
Серпутько Д. Є.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні