Справа №638/11902/24
Провадження № 2/638/4915/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 вересня 2024 року м.Харків
Суддя Дзержинського районного суду м. Харкова Цвіра Д.М., розглянувши клопотання представника позивача ОСОБА_1 адвокатаКлечановської ЮліїІванівни про проведення судового засідання в режимівідеоконференції позамежами приміщеннясуду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи відеоконференцзв`язку ЕСІТС в цивільній справі за позовноюзаявою ОСОБА_1 до Савинськоїселищної військовоїадміністрації Ізюмськогорайону Харківськоїобласті, третяособа,яка незаявляє самостійнихвимог щодопредмета спору:Приватний нотаріусБучанського районногонотаріального округуКиївської областіЛеденьов ІванСергійович, про визначення додаткового строку для прийняття спадщини, -
В С Т А Н О В И В :
В провадженні Дзержинського районного суду м. Харкова перебуває справа за позовноюзаявою ОСОБА_1 до Савинськоїселищної військовоїадміністрації Ізюмськогорайону Харківськоїобласті, третяособа,яка незаявляє самостійнихвимог щодопредмета спору:Приватний нотаріусБучанського районногонотаріального округуКиївської областіЛеденьов ІванСергійович, про визначення додаткового строку для прийняття спадщини.
02 вересня 2024 року до суду від представника позивача надійшло клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
Розглянувши подане клопотання, суд дійшов наступного висновку.
Порядок звернення до суду за судовим захистом урегульований ЦПК України. Подання заяви до суду має відбуватись із дотриманням певних умов.
За змістом частин першої другої статті 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
У порушення вимог частини другої статті 212 ЦПК України доказів надіслання вищевказаного клопотання іншим учасникам справи суду не надано.
Враховуючи викладене, суд приходить до висновку про відсутність правових підстав для задоволення вищевказаного клопотання представника позивача.
Керуючись ст. 212 ЦПК України, суд,-
П О С Т А Н О В И В:
У задоволенні клопотання представника позивача ОСОБА_1 адвокатаКлечановської ЮліїІванівни про проведення судового засідання в режимівідеоконференції позамежами приміщеннясуду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи відеоконференцзв`язку ЕСІТС в цивільній справі за позовноюзаявою ОСОБА_1 до Савинськоїселищної військовоїадміністрації Ізюмськогорайону Харківськоїобласті, третяособа,яка незаявляє самостійнихвимог щодопредмета спору:Приватний нотаріусБучанського районногонотаріального округуКиївської областіЛеденьов ІванСергійович, про визначення додаткового строку для прийняття спадщини відмовити.
Ухвала окремому оскарженню не підлягає.
Суддя Д.М. Цвіра
Суд | Дзержинський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 10.09.2024 |
Оприлюднено | 12.09.2024 |
Номер документу | 121516419 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за заповітом |
Цивільне
Дзержинський районний суд м.Харкова
Цвіра Д. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні