Рішення
від 29.08.2024 по справі 911/70/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

"29" серпня 2024 р. Справа № 911/70/24

За позовом Акціонерного товариства "Оператор газорозподільної системи "Київоблгаз", 08150, Київська область, місто Боярка, вулиця Шевченка, будинок 178

до Комунального підприємства Київської обласної ради "Переяслав-Хмельницьктепломережа", 08400, Київська область, місто Переяслав-Хмельницький, вулиця Івана Мазепи, будинок 33

про стягнення 4 152 084,24 грн за договором розподілу природного газу № 09420KGM7CGT016 від 01.01.2016

суддя Н.Г. Шевчук

секретар судового засідання М.Г. Байдрелова

за участю:

представника позивача - Роговий М.В.;

представників вiдповiдача - Корнєєв Є.Л.

Суть спору: Акціонерне товариство "Оператор газорозподільної системи "Київоблгаз" (далі АТ "Київоблгаз") звернулось до Господарського суду Київської області з позовом до Комунального підприємства Київської обласної ради "Переяслав-Хмельницьктепломережа" (далі КП "Переяслав-Хмельницьктепломережа") про стягнення заборгованості за договором розподілу природного газу № 09420KGM7CGT016 від 01.01.2016 у розмірі 4 152 084,24 грн, з яких 3 000 000,00 грн основна заборгованість, 764 340,48 грн пеня, 114 206,21 грн 3% річних та 273 537,55 грн інфляційні.

Позовні вимоги обґрунтовані порушенням відповідачем умов вказаного договору в частині повної та своєчасної оплати за послуги з розподілу природного газу, отриманого відповідачем за липень 2022 року серпень 2024 року.

Ухвалою Господарського суду Київської області від 29.01.2024 відкрито провадження у справі за правилами загального позовного провадження.

Відповідач не заперечує щодо наявності заборгованості по оплаті за послуги з розподілу природного газу, повідомляє про часткову їх оплату, однак не визнає вимоги про стягнення пені, 3% річних і інфляційних втрат у зв`язку з відсутністю його вини у несвоєчасній оплаті (встановлені тарифи не відповідають фактичній вартості теплової енергії, відсутні кошти на оплату послуг, збитки позивачу не заподіяні).

Розглянувши матеріали справи, дослідивши подані докази, з`ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті суд

В С Т А Н О В И В :

Акціонерне товариство "Оператор газорозподільної системи "Київоблгаз" (попереднє найменування Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації "Київоблгаз") надає послуги з розподілу природного, нафтового газу та газу (метану) вугільних родовищ та постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ і скрапленого газу.

Взаємовідносини оператора газорозподільних систем із суб`єктами ринку природного газу, а також правові, технічні, організаційні та економічні засади функціонування газорозподільних систем визначаються Законом України "Про ринок природного газу" та Кодексом газорозподільних систем, затвердженим постановою НКРЕКП № 2494 від 30.09.2015 (далі Кодекс ГРС).

Між позивачем (Оператор ГРМ) та відповідачем (Споживач) укладений Типовий договір розподілу природного газу шляхом підписання Заяви-приєднання № 09420KGM17CGT016 від 01.01.2016 до умов договору розподілу природного газу (для споживача, що не є побутовим) (далі Договір).

Договір є публічним, регламентує порядок та умови переміщення природного газу з метою фізичної доставки Оператором ГРМ обсягів природного газу, які належать споживачам (їх постачальникам), до об`єктів споживачів, а також правові засади санкціонованого відбору природного газу з газорозподільної системи (пункт 1.1).

Цей Договір є договором приєднання , що укладається з урахуванням вимог статей 633, 634, 641 та 642 Цивільного кодексу України на невизначений строк. Фактом приєднання Споживача до умов цього Договору (акцептування договору) є вчинення Споживачем будь-яких дій, які засвідчують його бажання укласти Договір, зокрема надання підписаної Споживачем заяви-приєднання за формою, наведеною у додатку 1 (для побутових споживачів) або у додатку 2 (для споживачів, що не є побутовими) до цього Договору, … та/або сплата рахунка Оператора ГРМ, та/або документальне підтвердження споживання природного газу.

Згідно пункту 3.1 Договору Оператор ГРМ зобов`язується надати Споживачу послугу з розподілу природного газу, а Споживач зобов`язується прийняти зазначену послугу та сплатити її вартість у розмірі, строки та порядку, визначені цим Договором

Оплата вартості послуги Оператора ГРМ з розподілу природного газу здійснюється Споживачем за тарифом, встановленим Регулятором для Оператора ГРМ, що сплачується як плата за потужність (абонентська плата) з урахуванням вимог Кодексу газорозподільних систем (пункт 6.1).

Тариф, встановлений згідно з пунктом 6.1 цього розділу, є обов`язковим для сторін з дати набрання чинності постановою Регулятора щодо його встановлення (пункт 6.2).

Постановою НКРЕКП № 2752 від 22.12.2021 (набрала чинності 01.01.2022) для АТ "Київоблгаз" тариф на послуги розподілу природного газу встановлено у розмірі 1,49 грн за 1м3 на місяць (без урахування ПДВ), що з врахуванням ПДВ становить 1,788 грн за 1 м3 на місяць.

Відповідно до пунктів 6.3, 6.4 Договору розрахунковим періодом за цим Договором є календарний місяць.

Оплата вартості послуги з розподілу природного газу за цим Договором здійснюється Споживачем, який не є побутовим, на умовах попередньої оплати до початку розрахункового періоду на підставі рахунка Оператора ГРМ. Оплата здійснюється виключно грошовими коштами на поточний рахунок Оператора ГРМ. Дата оплати визначається датою, на яку були зараховані кошти на рахунок Оператора ГРМ.

Пунктом 6.5 Договору передбачено, що у разі виникнення у Споживача заборгованості за цим Договором Сторони можуть укласти графік погашення заборгованості, який оформлюється додатком до цього Договору або окремим договором про реструктуризацію заборгованості.

У разі відсутності графіка погашення заборгованості Оператор ГРМ має право грошові кошти, отримані від Споживача в поточному розрахунковому періоді, зараховувати в рахунок погашення існуючої заборгованості Споживача відповідно до черговості її виникнення.

Згідно пункту 6.6 Договору надання Оператором ГРМ послуги розподілу природного газу Споживачу, що не є побутовим,має підтверджуватися підписаним між Сторонами актом надання послуг, що оформлюється відповідно до вимог Кодексу газорозподільних систем.

Пунктом 8.2 Договору визначено, що у разі порушення Споживачем строків оплати за цим Договором він сплачує пеню у розмірі подвійної облікової ставки національного банку України, що діяла в період, за який сплачується пеня, від суми простроченого платежу за кожен день прострочення платежу.

Цей Договір укладається на невизначений строк (пункт 12.1).

Відповідно до пункту 1 глави 6 розділу VI Кодексу газорозподільних систем (далі Кодекс ГРС) розрахунки споживача за послуги з розподілу природного газу, що надаються Оператором ГРМ за договором розподілу природного газу, здійснюються виходячи з величини річної замовленої потужності об`єкта (об`єктів) споживача та оплачуються споживачем рівномірними частками протягом календарного року.

Місячна вартість послуги розподілу природного газу визначається як добуток 1/12 річної замовленої потужності об`єкта (об`єктів) споживача на тариф, встановлений Регулятором для відповідного Оператора ГРМ із розрахунку місячної вартості одного кубічного метра замовленої потужності.

Згідно пункту 2 глави 6 розділу VI Кодексу ГРС річна замовлена потужність (за замовчуванням) об`єкта (об`єктів) споживача на розрахунковий календарний рік визначається Оператором ГРМ виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об`єктом за газовий рік, що передував розрахунковому календарному року, який визначається відповідно до вимог цього Кодексу, крім випадків, передбачених цією главою.

Відповідно до пункту 2 глави 6 розділу VI Кодексу ГРС Оператор ГРМ зобов`язаний до 12 жовтня щорічно за підсумками газового року проінформувати споживача про фактичний обсяг споживання природного газу всіма об`єктами споживача за попередній газовий рік та одночасно повідомити його, що зазначений обсяг споживання газу за замовчуванням споживача буде визначений як розмір річної замовленої потужності споживача на наступний календарний рік. У такому повідомленні Оператор ГРМ одночасно має зазначити про: величину річної замовленої потужності на поточний календарний рік; величину потужності, яка розрахована для щомісячної оплати споживачем у поточному календарному році; величину потужності, яка розрахована для щомісячної оплати споживачем у наступному календарному році; покази лічильника природного газу / інші дані, за якими було сформовано (станом на 30 вересня поточного року) розмір річної замовленої потужності (за замовчуванням) на наступний календарний рік (для побутових споживачів).

Така інформація надається споживачеві шляхом розміщення її у платіжних документах (для побутових споживачів), особистих кабінетах споживача (за наявності), актах приймання-передачі природного газу (для споживачів, що не є побутовими).

Згідно статті 11 Цивільного кодексу України цивільні права та обов`язки виникають із дій осіб,що передбачені актами цивільного законодавства, а також із дій осіб, що не передбачені цими актами, але за аналогією породжують цивільні права та обов`язки.

Відповідно до частини другої цієї підставами виникнення цивільних прав та обов`язків, зокрема, є договори та інші правочини, завдання майнової (матеріальної) та моральної шкоди іншій особі, інші юридичні факти.

Згідно зі статтею 16 Цивільного кодексу України кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу.

Способами захисту цивільних прав та інтересів можуть бути: 1) визнання права; 2) визнання правочину недійсним; 3) припинення дії, яка порушує право; 4) відновлення становища, яке існувало до порушення; 5) примусове виконання обов`язку в натурі; 6) зміна правовідношення; 7) припинення правовідношення; 8) відшкодування збитків та інші способи відшкодування майнової шкоди; 9) відшкодування моральної (немайнової) шкоди; 10) визнання незаконними рішення, дій чи бездіяльності органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб.

Суд може захистити цивільне право або інтерес іншим способом, що встановлений договором або законом чи судом у визначених законом випадках.

Згідно статті 391 Цивільного кодексу України власник майна має право вимагати усунення перешкод у здійсненні ним права користування та розпоряджання своїм майном.

Відповідно до частини першої статті 193 Господарського кодексу України суб`єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов`язання відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться. До виконання господарських договорів застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.

Згідно зі статтями 525, 526 Цивільного кодексу України зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог Цивільного кодексу України, одностороння відмова від виконання зобов`язання не допускається.

Відповідно до статті 629 Цивільного кодексу України договір є обов`язковим для виконання сторонами.

Порушенням зобов`язань є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов`язання (неналежне виконання).

Правові наслідки порушення зобов`язання та відповідальність за порушення зобов`язання визначені нормами глави 51 Цивільного кодексу України.

Статтею 611 Цивільного кодексу України передбачено, що у разі порушення зобов`язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом, зокрема, припинення зобов`язання внаслідок односторонньої відмови від зобов`язання, яке встановлено договором або законом, або розірвання договору; зміна умов зобов`язання; сплата неустойки; відшкодування збитків та морально шкоди.

Згідно статті 625 Цивільного кодексу України боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов`язання. Боржник, який прострочив виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.

В силу статті 216, частини першої статті 218 Господарського кодексу України підставою господарсько-правової відповідальності у вигляді застосування господарських санкцій є вчинене учасником господарських відносин правопорушення у сфері господарювання; одним з видів господарських санкцій згідно частини другої статті 217 Господарського кодексу України, є штрафні санкції.

Як визначено частиною першою статті 230 Господарського кодексу України, штрафними санкціями у цьому Кодексі визнаються господарські санкції у вигляді грошової суми (неустойка, штраф, пеня), яку учасник господарських відносин зобов`язаний сплатити у разі порушення ним правил здійснення господарської діяльності, невиконання або неналежного виконання господарського зобов`язання.

Відповідно до статті 549 Цивільного кодексу України, неустойкою (штрафом, пенею) є грошова сума або інше майно, які боржник повинен передати кредиторові у разі порушення боржником зобов`язання.

Пенею є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов`язання за кожен день прострочення виконання.

Згідно статей 1 та 3 Закону України "Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов`язань" платники грошових коштів сплачують на користь одержувачів цих коштів за прострочку платежу пеню в розмірі, що встановлюється за згодою сторін. Розмір пені, передбачений статтею 1 цього Закону, обчислюється від суми простроченого платежу та не може перевищувати подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня.

Частиною шостою статті 232 Господарського кодексу України передбачено, що нарахування штрафних санкцій за прострочення виконання зобов`язань, якщо інше не встановлено законом або договором, припиняється через шість місяців від дня, коли зобов`язання мало бути виконано.

Отже, за змістом наведених вище положень законодавства розмір пені за порушення грошових зобов`язань встановлюється в договорі за згодою сторін, але він не може перевищувати подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, водночас, сторонами у договорі може бути передбачено більшу тривалість періоду часу, за який нараховується пеня ніж визначено частиною шостою статті 232 Господарського кодексу України.

Згідно пункту 7 розділу ІХ Прикінцеві та перехідні положення Господарського кодексу України під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), строки, визначені статтями 232, 269, 322, 324 цього Кодексу, продовжуються на строк дії такого карантину.

Постановою Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 карантин установлений з 12.03.2020 і відмінений з 24 години 00 хвилин 30.06.2023 постановою Кабінету Міністрів України №651 від 27.06.2023.

За визначенням статті 901 Цивільного кодексу України за договором про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов`язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов`язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором. Положення цієї глави можуть застосовуватися до всіх договорів про надання послуг, якщо це не суперечить суті зобов`язання.

Відповідно до частини першої статті 903 Цивільного кодексу України якщо договором передбачено надання послуг за плату, замовник зобов`язаний оплатити надану йому послугу в розмірі, у строки та в порядку, що встановлені договором.

За правилами Господарського процесуального кодексу України судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом. Кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов`язаних з вчиненням чи невчиненням нею процесуальних дій (стаття 13 Кодексу).

За змістом частини першої статті 14 Господарського процесуального кодексу України суд розглядає справу не інакше як, зокрема, на підставі доказів поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

У відповідності до частини першої статті 73 Господарського процесуального кодексу України, доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

Ці дані встановлюються такими засобами, зокрема, письмовими, речовими і електронними доказами (пункт 1 частини другої статті 73 Господарського процесуального кодексу України).

Частинами першою, другою статті 86 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності.

Відповідно до актів надання послуг розподілу природного газу позивач надав, а відповідач прийняв за період липень 2022 року серпень 2023 року послуги на загальну суму 9 489 424,65грн, а саме: № ОГЯ82024705 від 31.07.2022 на суму 664290,29грн, № ОГЯ82028947 від 31.08.2022 на суму 66290,35грн, № ОГЯ 82033968 від 30.09.2022 на суму 664 290,32грн, № ОГЯ82037852 від 31.10.2022 на суму 704 520,32грн, № ОГЯ82042209 від 30.11.2022 на суму 704 520,35грн, № ОГЯ82046120 від 31.12.2022 на суму 704 520,32грн, №ОГЯ83003744 від 31.01.2023 на суму 684 049,09грн, № ОГЯ83007374 від 28.02.2023 на суму 684 049,07грн, № ОГЯ83011923 від 31.03.2023 на суму 684 049,13грн, № ОГЯ83016194 від 30.04.2023 на суму 684 049,07грн, № ОГЯ83018892 від 31.05.2023 на суму 684 049,07грн, № ОГЯ83023856 від 30.06.2023 на суму 684 049,13грн, № ОГЯ83027375 від 31.07.2023 на суму 639 349,07грн, № ОГЯ83031064 від 31.08.2023 на суму 639 349,07грн.

Відповідачем здійснена оплата у грудні 2022 року на суму 704 520,32грн, січні 2023 року на суму 684 049,09грн, лютому 2023 року на суму 684 049,07, березні 2023 року на суму 684 049,13грн, квітні 2023 року на суму 684 049,07грн, травні 2023 року на суму 684 049,07грн, червні 2023 року на суму 684 049,13грн, липні 2023 року на суму 684 049,07грн, серпні 2023 року на суму 639 349,07грн, грудні 2023 року на суму 357 211,63грн.

Всього сплачено 6 489 424,65грн.

Залишок заборгованості становить 3 000 000,00грн, про стягнення якої АТ "Київоблгаз" звернувся з позовом.

Судом також встановлено, що АТ "Київоблгаз" (Кредитор) та КП "Переяслав-Хмельницьктепломережа" (Боржник) 17.10.2023 був укладений договір №58G810-21093-23 про реструктуризацію заборгованості за надані послуги з розподілу природного газу, відповідно до якого Боржник визнав заборгованість перед Кредитором, яка утворилась за надані послуги за Договором з 01.03.2023 по 31.08.2023 у сумі 3 357 211,63грн, та зобов`язався її сплатити на умовах, передбачених цим договором, згідно наданої Кредитором розстрочки на 6 місяців за визначеним у цьому договору графіком.

До матеріалів справи наданий акт звіряння взаєморозрахунків за період січень 2023 року серпень 2023 року від 31.08.2023, в якому сторони також підтвердили наявність заборгованості у сумі 3 357 211,63грн.

У зв`язку з невиконанням КП "Переяслав-Хмельницьктепломережа" умов договору реструктуризації та порушенням встановленого ним графіку платежів АТ "Київоблгаз" відповідно до пункту 2.1.2 договору реструктуризації розірвало його в односторонньому порядку з 18.12.2023, про що відповідач був повідомлений листом від 14.12.2023.

Означені обставини відповідачем не спростовані.

Під час розгляду справи судом КП "Переяслав-Хмельницьктепломережа" на рахунок АТ "Київоблгаз" було сплачено за надані по Договору послуги 2 428 580,64грн.

Залишок заборгованості становить 571 419,36грн, про що повідомив відповідач та підтвердив позивач. До матеріалів справи надані докази такої оплати.

За таких обставин провадження у справі в частині вимог про стягнення заборгованості у сумі 2 428 580,64грн відповідно до пункту 2 частини першої статті 231 Господарського процесуального кодексу України підлягає закриттю у зв`язку з відсутністю предмету спору.

Докази сплати 571 419,36грн заборгованості відсутні, а тому вимоги в цій частині підлягають задоволенню.

За прострочення виконання відповідачем зобов`язання по оплаті отриманих по Договору послуг позивачем нараховані та заявлені до стягнення пеня за період з липня 2022 року по грудень 2023 року у сумі 764 340,48грн, інфляційні за період з 11.02.2023 по 12.12.2023 у сумі 273 537,55грн, 3% річних за період з 11.08.2022 по 25.12.2023 у сумі 114 206,21грн.

Наданий позивачем розрахунок пені, інфляційних та 3% річних не суперечить закону, виконаний арифметично вірно.

Суд відхиляє заперечення відповідача в частині нарахування та стягнення пені, інфляційних та 3% річних по причині відсутності його вини у недотриманні встановлених Договором строків оплати та відсутність доказів заподіяння таким прострочення збитків позивачу.

Боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов`язання (стаття 625 Цивільного кодексу України).

Згідно статті 614 цього Кодексу особа, яка порушила зобов`язання, несе відповідальність за наявності її вини (умислу або необережності), якщо інше не встановлено договором або законом. Особа є невинуватою, якщо вона доведе, що вжила всіх залежних від неї заходів щодо належного виконання зобов`язання. Відсутність своєї вини доводить особа, яка порушила зобов`язання.

Надані позивачем до матеріалів справи довідки про фінансовий стан, копії протоколів засідання територіальної комісії з питань узгодження обсягу заборгованості з різниці в тарифах, наказів про введення неповного робочого тижня не є доказами того, що КП "Переяслав-Хмельницьктепломережа" було вжито всіх залежних від неї заходів щодо належного виконання зобов`язання по своєчасній оплаті наданих послуг.

Клопотання про зменшення пені відповідачем не заявлялось.

А тому позовні вимоги про стягнення пені за період з липня 2022 року по грудень 2023 року у сумі 764 340,48грн, інфляційних за період з 11.02.2023 по 12.12.2023 у сумі 273 537,55грн, 3% річних за період з 11.08.2022 по 25.12.2023 у сумі 114 206,21грн. є обґрунтованими і підлягають задоволенню.

Відповідно до статті 129 Господарського процесуального кодексу України судовий збір та інші судові витрати, пов`язані з розглядом справи, покладається у спорах, що виникають при виконанні договорів та з інших підстав, на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

Згідно частини четвертої статті 231 цього Кодексу у разі закриття провадження у справі суд вирішує питання про розподіл судових витрат, повернення судового збору з бюджету.

Відповідно до пункту 5 частини першої статті 7 Закону України "Про судовий збір" сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі закриття (припинення) провадження у справі (крім випадків, якщо провадження у справі закрито у зв`язку з відмовою позивача від позову і така відмова визнана судом).

Керуючись статтями 129, 231, 232, 233, 238 Господарського процесуального кодексу України суд

В И Р І Ш И В :

1. Позов задовольнити частково.

2. Стягнути з Комунального підприємства Київської обласної ради "Переяслав-Хмельницьктепломережа" (08400, Київська область, місто Переяслав-Хмельницький, вулиця Івана Мазепи, будинок 33, код ЄДРПОУ 20598264) на користь Акціонерного товариства "Оператор газорозподільної системи "Київоблгаз" (08150, Київська область, місто Боярка, вулиця Шевченка Т., будинок 178, код ЄДРПОУ 20578072) 1 723 503 (один мільйон сімсот двадцять три тисячі п`ятсот три) грн. 60коп., з яких: 571 419,36грн заборгованість, 764 340,48грн пеня, 273 537,55грн інфляційні втрати, 114 206,21грн 3% річних, та судовий збір у сумі 20 682 (двадцять тисяч шістсот вісімдесят дві) грн. 04 коп.

3. В іншій частині вимог провадження у справі закрити.

4. Видати наказ після набрання рішенням законної сили.

Рішення набирає законної сили відповідно до статті 241 Господарського процесуального кодексу України та може бути оскаржене в порядку та строки, передбачені статтями 256-257 Господарського процесуального кодексу України.

Суддя Н.Г. Шевчук

Повний текст рішення складено та підписано: 09.09.2024

СудГосподарський суд Київської області
Дата ухвалення рішення29.08.2024
Оприлюднено13.09.2024
Номер документу121543318
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг енергоносіїв

Судовий реєстр по справі —911/70/24

Ухвала від 15.01.2025

Господарське

Господарський суд Київської області

Сокуренко Л.В.

Постанова від 25.11.2024

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Яценко О.В.

Ухвала від 22.11.2024

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Яценко О.В.

Ухвала від 28.10.2024

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Яценко О.В.

Ухвала від 23.10.2024

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Яценко О.В.

Ухвала від 27.09.2024

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Яценко О.В.

Рішення від 29.08.2024

Господарське

Господарський суд Київської області

Шевчук Н.Г.

Ухвала від 05.08.2024

Господарське

Господарський суд Київської області

Шевчук Н.Г.

Ухвала від 06.05.2024

Господарське

Господарський суд Київської області

Шевчук Н.Г.

Ухвала від 25.04.2024

Господарське

Господарський суд Київської області

Шевчук Н.Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні