Ухвала
від 13.09.2024 по справі 243/6578/21
ІНДУСТРІАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

Справа № 243/6578/21

Провадження № 2/202/1203/2024

ІНДУСТРІАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ СУД м.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

УХВАЛА

13 вересня 2024 року м. Дніпро

Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська у складі:

головуючої судді - Бєсєди Г.В.

за участю секретаря - Голєва А.А.

розглянувши у підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою акціонерного товариства "ДТЕК Донецькі електромережі" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованності за договором про реструктуризацію заборгованості за електричну енергію нараховану приладом обліку та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства "ДТЕК Донецькі електромережі" про захист прав споживачів, визнання дій неправомірними, скасування акту про порушення ПКЕЕН, рішення та протоколу комісії про накладення штрафу, -

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Індустріального районного суду м. Дніпропетровська перебуває цивільна справа за позовною заявою акціонерного товариства "ДТЕК Донецькі електромережі" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованності за договором про реструктуризацію заборгованості за електричну енергію нараховану приладом обліку та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства "ДТЕК Донецькі електромережі" про захист прав споживачів, визнання дій неправомірними, скасування акту про порушення ПКЕЕН, рішення та протоколу комісії про накладення штрафу.

У ході підготовчого провадження та під час проведення підготовчого засідання у даній цивільній справі проведено підготовчі дії передбачені ст.ст. 189-199 ЦПК України, в тому числі визначено предмет спору та характер спірних правовідносин, склад учасників судового процесу. Визначено обставини справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів.

На виконання вимог ч. 2 ст. 197 ЦПК України судом було здійснено визначені у вказаній нормі дії, необхідні для забезпечення правильного та своєчасного розгляду справи по суті шляхом розгляду та вирішення заявлених учасниками клопотань, долучення доказів. Спір між сторонами не врегульовано. Підстав для залишення позову без розгляду, зупинення провадження у справі чи закриття, судом не встановлено.

Згідно положень ч. 2 ст. 200 ЦПК України суд вважає за можливе закрити підготовче провадження у цій справі та призначити справу до судового розгляду по суті.

Керуючись ст.ст. 197-198, 200 ЦПК України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Закрити підготовче провадження та призначити цивільну справу за позовною заявою акціонерного товариства "ДТЕК Донецькі електромережі" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованності за договором про реструктуризацію заборгованості за електричну енергію нараховану приладом обліку та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства "ДТЕК Донецькі електромережі" про захист прав споживачів, визнання дій неправомірними, скасування акту про порушення ПКЕЕН, рішення та протоколу комісії про накладення штрафу до судового розгляду по суті у судовому засіданні в приміщенні Індустріального районного суду м. Дніпропетровська на 10 год. 30 хв. 18 жовтня 2024 року.

Встановити порядок дослідження доказів: надання вступного слова учасникам справи, з`ясування обставин, на які учасники посилаються як на вимогу своїх підстав та заперечень, дослідження письмових доказів.

У судове засідання викликати учасників справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Г.В. Бєсєда

СудІндустріальний районний суд м.Дніпропетровська
Дата ухвалення рішення13.09.2024
Оприлюднено16.09.2024
Номер документу121592114
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них позики, кредиту, банківського вкладу, з них

Судовий реєстр по справі —243/6578/21

Ухвала від 21.01.2025

Цивільне

Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська

Бєсєда Г. В.

Ухвала від 27.11.2024

Цивільне

Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська

Бєсєда Г. В.

Ухвала від 13.09.2024

Цивільне

Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська

Бєсєда Г. В.

Ухвала від 08.12.2023

Цивільне

Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська

Бєсєда Г. В.

Ухвала від 23.10.2023

Цивільне

Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська

Бєсєда Г. В.

Ухвала від 09.02.2022

Цивільне

Краматорський міський суд Донецької області

Бакуменко А. В.

Ухвала від 03.12.2021

Цивільне

Краматорський міський суд Донецької області

Бакуменко А. В.

Ухвала від 03.12.2021

Цивільне

Краматорський міський суд Донецької області

Бакуменко А. В.

Ухвала від 12.11.2021

Цивільне

Краматорський міський суд Донецької області

Бакуменко А. В.

Ухвала від 13.10.2021

Цивільне

Краматорський міський суд Донецької області

Бакуменко А. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні