ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 334-68-95, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
м. Київ
08.08.2024Справа № 910/5851/24Суддя Н.Б. Плотницька, розглянувши справу
за позовомТовариства з обмеженою відповідальністю "ТЕК Інжиніринг" (02140, місто Київ, вулиця Лариси Руденко, будинок 6-А)доАкціонерного товариства "Укргазвидобування" (04053, місто Київ, вулиця Кудрявська, будинок 26/28)прозобов`язання виконати в натурі умови договоруПредставники сторінвід позивача:Підвисоцький В.І., Харламов О.В.від відповідача:Скопич Ю.В. ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
13.05.2024 до Господарського суду міста Києва надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю "ТЕК Інжиніринг" з вимогами до Акціонерного товариства "Укргазвидобування" зобов`язання виконати в натурі умови договору поставки від 18.07.2023 № УГВС 229/0206-23.
Свої позовні вимоги позивач обґрунтовує тим, що відповідач в порушення норм чинного законодавства України та укладеного між сторонами договору поставки від 18.07.2023 № УГВС 229/0206-23 не виконав взяті на себе зобов`язання щодо отримання поставленого позивачем товару.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 20.05.2024 відкрито провадження у справі № 910/5851/24, справу постановлено розглядати за правилами загального позовного провадження, підготовче засідання призначено на 17.06.2024.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 20.05.2024 виправлено допущену пункті 3 резолютивної частини ухвали Господарського суду міста Києва про відкриття провадження у справі № 910/5851/24від 20.05.2024 описку.
04.06.2024 до Господарського суду міста Києва від відповідача надійшов відзив на позовну заяву.
В підготовчому засіданні 17.06.2024 суд постановив протокольну ухвалу про оголошення перерви у підготовчому засіданні до 22.07.2024.
24.06.2024 до Господарського суду міста Києва від позивача надійшла відповідь на відзив.
10.07.2024 до Господарського суду міста Києва від відповідача надійшли заперечення (на відповідь на відзив).
В підготовчому засіданні 22.07.2024 суд постановив протокольну ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду на 08.08.2024.
В судове засідання 08.08.2024 з`явились представники сторін та надали пояснення по суті справи. Представники позивача в повному обсязі підтримали заявлені позовні вимоги та просили суд їх задовольнити.
Представник відповідача надав пояснення, відповідно до яких перечує проти заявлених позовних вимог з підстав викладених у відзиві на позовну заяву та просить суд відмовити позивачу в задоволенні позову..
У судовому засіданні 08.08.2024 було оголошено вступну та резолютивну частини рішення.
Заслухавши пояснення представників сторін, розглянувши подані документи та матеріали, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об`єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, Господарський суд міста Києва
ВСТАНОВИВ:
18.07.2023 між Товариством з обмеженою відповідальністю "ТЕК Інжиніринг" (постачальник за договором, позивач у справі) та Акціонерним товариством "Укргазвидобування" (покупець за договором, відповідач у справі) було укладено договір поставки (за графіком) № УГВС 229/0206-23, відповідно до умов якого постачальник зобов`язується поставити покупцеві запасні частини до лабораторного обладнання (далі - товар), зазначений в специфікації/-ях, що додається/ються до договору і є його не від`ємною/-им и частиною/-ами), а покупець - прийняти і оплатити такий товар. Під поставкою сторони розуміють передачу товару постачальником для прийняття покупцем.
Найменування/асортимент товару, одиниця виміру, кількість, ціна за одиницю товару та загальна вартість товару вказується у специфікації/-ях, яка/і є додатком/ми №_ до договору та є його невід`ємною частиною. Строк поставки товару визначається графіком/ми поставки товару, який/і є додатком/ми № 3 до договору та є його невід`ємною частиною/ами (пункт 2.1. договору).
Згідно з пунктом 2.1 договору постачальник повинен поставити покупцю товар, передбачений цим договором, (невідповідність товару умовам договору для цілей/застосування розділу відповідальність сторін прирівнюється до неналежної якості товару), якість якого відповідає сертифікатам якості/відповідності та/або пасторту/-ам виробника, Держстандартом, (при необхідності), технічним або іншим вимогам/умовам, які пред`являються до товару даного виду та підтверджується відповідними документами.
Відповідно до пункту 4.1 договору розрахунки проводяться шляхом оплати покупцем з дати підписання сторонами акту приймання-передачі товару або видаткової накладної, та пред`явлення постачальником рахунку на оплату (інвойсу), шляхом перерахування на рахунок постачальника, на умовах зазначених у специфікаціїї/-ях, або з урахуванням умов, передбачених пунктом 3.5. цього договору.
У відповідно до пункту 5.1 договору строк поставки, умови та місце поставки товару, інформація про вантажовідправників і вантажоотримувачів вказується в Специфікаціїї/-ях та графіку поставки до цього договору. Здійснення поставки товару не потребує будь-яких додаткових погоджень, крім тих, що передбачені договором.
Датою прийняття Товару є дата підписання уповноваженими представниками Сторін акту приймання-передачі Товару, або видаткової накладної. Датою передачі Постачальником Товару для прийняття Покупцем є дата прибуття Товару до місця поставки зазначена у відповідному товаро-транспортному документі або дата підписання Сторонами акту приймання-передачі Товару, якщо Покупець за допомогою товаротранспортних документів не може визначити дату їх передачі для прийняття. Право власності на ТЬвар, ризик випадкового знищення/пошкодження переходить від Постачальника до Покупця з дати підписання Сторонами акту приймання-передачі Товару або видаткової накладної, (при наявності двух дат, датою підписання акту приймання-передачі Товару або видаткової накладної вважається дата підписання Покупцем) (пункт 5.2 договору).
У відповідності до пункту 5.3.1 договору за 7 календарних днів до дати здійснення поставки постачальник надсилає на e-mail покупця лист з інформацією щодо планової/-х дати/-т, поставки товару за договором (із зазначенням кількості товару, планових дат поставки, вантажоотримувача). У разі постачання товару партіями, зазначений Інформаційний лист повинен містити вищезазначену інформацію щодо кожної партії надсилається Постачальником на кожну партію товару (застосовується, якщо постачальник є нерезидентом в Україні).
Пунктом 5.4 договору визначено, що постачальник зобов`язаний забезпечити товар наступними товаросупровідними документами (в рамках кожної поставки. Такі документи повинні бути надані постачальником покупцю одночасно із здійсненням поставки товару): -паспорт технічний від фактичного Виробника на запропонований товар, який містить інформацію про технічні характеристики запропонованого товару його комплектацію, з вказанням наступної інформації: назва продукції, номенклатурний номер; - відвантажувальна специфікація (акт завантаження) або пакувальний лист на кожну транспорну одиницю з обов`язковим зазначенням ваги нетто-брутто, по кожній товарній позиції у відповідності до Специфікації/-й, кількості пакувальних місць і виду упаковки, габаритів (ДхШхВ, мм) по кожній товарній позиції відповідно до Специфікації/-й, враховуючи первинне пакування (у разі наявності такого пакування) (за вимогою покупця) -2 оригінали.
Згідно з пунктом 5.8 договору прийняття товару проводиться шляхом підписання уповноваженими представниками сторін акту/актів приймання-передачі товару або видаткової/видаткових накладної/накладних. у випадку виявлення недоліків товару або товаросупровідної документації, покупець має право не підписувати акт/акти приймання-передачі товару або видаткову /видаткові накладну/ на клади і до усунення виявлених недоліків, а постачальник зобов`язаний усунути недоліки та оплатити документально-підтверджені витрата покупця, спричинені такими недоліками. Поставка товару з недоліками вважається поставкою неякісного товару.
Відповідно до пунктів 5.13 та 5.13.1 договору упаковка і маркування товару повинні відповідати встановленим правилам, стандартам і технічним умовам. Маркування упаковки Товару повинно включати наступну інформацію на англійській (якщо постачальник є нерезидентом в Україні) та українській мові: постачальник/вантажовідправник, покупець/вантажоотримувач, договір, номер місця, вага брутто/нетто, низ/верх/центр тяжіння (де необхідно).
Умовами пункту 6.1 договору встановлений обов`язок покупця своєчасно та в повному обсязі сплачувати за прийнятий товар у разі відсутності зауважень, та приймати поставлений товар, у разі відсутності зауважень, згідно з актом приймання-передачі товару або видатковою накладною.
Договір набирає чинності з дати його підписання уповноваженими представниками сторін та скріплення печатками сторін (за наявності), за умови надання постачальником забезпечення виконання своїх зобов`язань по договору, які відповідають вимогам, вказаним у пункті 10.2 цього договору і діє до 30.06.2024 (включно) (пункт 10.1. договору).
Як додаток № 1 до договору сторонами підписано специфікацію № 1 відповідно до якої сторонами погоджено поставку товару (запасні частини до лабораторного обладнання Код предмету закупівлі відповідно до національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник": 38420000-5 - Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів).
Згідно умов специфікації загальна вартість товару, що постачається за цією Специфікацією складає до: 11139 990,00 грн. з ПДВ. Вартість товару по даній специфікації включає витрати на пакування, завантаження, монтажні матеріали для транспортування, транспортні витрати, витрати отримання сертифікату походження товару, митні витрати понесені постачальником при митному оформлені товару, а також усі мита, податки та інші обов`язкові платежі, які оплачуються постачальником при експорті товару. Умови поставки товару: DDP (у розумінні правил Інкотермс 2010) - склад (станція) призначення для резидентів. Строк поставки товару: поставка згідно графіку протягом 180 календарних днів з дати укладання даного договору. Дострокова поставка дозволена.
Позивач, здійснив поставку товару за видатковими накладними № 24 від 18.01.2024 та № 47 від 31.01.2024, проте відповідач відмовився від приймання поставленого позивачем товару та повернув його останньому. З огляду на що позивач звернувся до суду з відповідним позовом про зобов`язання відповідача виконати в натурі умови договору поставки від 18.07.2023 № УГВС 229/0206-23 шляхом прийняття товару.
Заперечуючи проти заявлених позовних вимог, відповідач посилається на те, що комісією з приймання товарно матеріальних цінностей АТ "Укргазвидобування" під час перевірки товару, поставленого позивачем, виявлені недоліки товару по якості та невідповідність самого обладнання умовам договору, у зв`язку з чим товар був повернутий позивачу на підставі акту про повернення матеріальних цінностей, що не відповідають вимогам щодо якості № 2 від 08.02.2024.
Оцінюючи подані позивачем докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному розгляді у судовому засіданні всіх обставин справи в їх сукупності, та враховуючи, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, суд вважає, що вимоги позивача підлягають задоволенню з наступних підстав.
Згідно з пунктом 1 частини 2 статті 11 Цивільного кодексу України підставами виникнення цивільних прав та обов`язків є, зокрема, договори та інші правочини.
Відповідно до частини 1 статті 14 Цивільного кодексу України, цивільні обов`язки виконуються у межах, встановлених договором або актом цивільного законодавства.
Частиною 1, 2 статті 509 Цивільного кодексу України встановлено, що зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від вчинення певної дії (негативне зобов`язання), а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку.
Відповідно до статті 193 Господарського кодексу України та статей 525, 526 Цивільного кодексу України суб`єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору. Одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.
Згідно із статтями 627, 628 та 629 Цивільного кодексу України, договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов`язків. Сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості. Зміст договору становлять умови (пункти), визначені на розсуд сторін і погоджені ними, та умови, які є обов`язковими відповідно до актів цивільного законодавства. Договір є обов`язковим для виконання сторонами.
Дослідивши зміст укладених між позивачем та відповідачем договорів, суд дійшов висновку, що дані правочини за своєю правовою природою є договорами поставки.
Згідно зі статтею 712 Цивільного кодексу України за договором поставки продавець (постачальник), який здійснює підприємницьку діяльність, зобов`язується передати у встановлений строк товари у власність покупця для виконання його підприємницької діяльності або в інших цілях, не пов`язаних з особистим, сімейним, домашнім або іншим подібним використанням, а покупець зобов`язується прийняти товар та сплатити за нього певну грошову суму.
Відповідно до частини 2 статті 712 Цивільного кодексу України до договору поставки застосовують загальні положення про купівлю-продаж, якщо інше не встановлено договором, законом або не випливає з характеру відносин сторін.
Згідно зі статтею 655 Цивільного кодексу України за договором купівлі-продажу одна сторона передає або зобов`язується передати майно (товар) у власність другій стороні (покупцеві), а покупець приймає або зобов`язується прийняти майно (товар) і сплатити за нього певну грошову суму.
Частиною 1 статті 656 Цивільного кодексу України предметом договору купівлі-продажу може бути товар, який є у продавця на момент укладення договору або буде створений (придбаний, набутий) продавцем у майбутньому.
Статтею 662 Цивільного кодексу України передбачено, що продавець зобов`язаний передати покупцеві товар, визначений договором купівлі-продажу. Продавець повинен одночасно з товаром передати покупцеві його приналежності та документи (технічний паспорт, сертифікат якості тощо), що стосуються товару та підлягають переданню разом із товаром відповідно до договору або актів цивільного законодавства.
Статтею 663 Цивільного кодексу України передбачено, що продавець зобов`язаний передати товар покупцеві у строк, встановлений договором купівлі-продажу, а якщо зміст договору не дає змоги визначити цей строк, - відповідно до положень статті 530 цього Кодексу.
Разом з цим, відповідно до статті 268 Господарського кодексу України якість товарів, що поставляються, повинна відповідати стандартам, технічним умовам, іншій технічній документації, яка встановлює вимоги до їх якості, або зразкам (еталонам), якщо сторони не визначать у договорі більш високі вимоги до якості товарів. У разі відсутності в договорі умов щодо якості товарів остання визначається відповідно до мети договору або до звичайного рівня якості для предмета договору чи загальних критеріїв якості.
Частиною четвертою вказаної статті передбачено, що постачальник повинен засвідчити якість товарів, що поставляються, належним товаросупровідним документом, який надсилається разом з товаром, якщо інше не передбачено в договорі.
Відповідно до статті 673 Цивільного кодексу України продавець повинен передати покупцеві товар, якість якого відповідає умовам договору купівлі-продажу. У разі відсутності в договорі купівлі-продажу умов щодо якості товару продавець зобов`язаний передати покупцеві товар, придатний для мети, з якою товар такого роду звичайно використовується. Якщо продавець при укладенні договору купівлі-продажу був повідомлений покупцем про конкретну мету придбання товару, продавець повинен передати покупцеві товар, придатний для використання відповідно до цієї мети. Якщо законом встановлено вимоги щодо якості товару, продавець зобов`язаний передати покупцеві товар, який відповідає цим вимогам.
В силу статті 674 Цивільного кодексу України відповідність товару вимогам законодавства підтверджується способом та в порядку, встановленими законом та іншими нормативно-правовими актами.
Сторонами погоджено, що постачальник повинен поставити покупцю товар, передбачений цим договором, (невідповідність товару умовам договору для цілей/застосування розділу відповідальність сторін прирівнюється до неналежної якості товару), якість якого відповідає сертифікатам якості/відповідності та/або паспорту/-ам виробника, Держстандартом, (при необхідності), технічним або іншим вимогам/умовам, які пред`являються до товару даного виду та підтверджується відповідними документами (пункт 2.1 договору).
Крім того, пунктом 5.4 договору визначено, що постачальник зобов`язаний забезпечити товар наступними товаросупровідними документами (в рамках кожної поставки. Такі документи повинні бути надані постачальником покупцю одночасно із здійсненням поставки товару): -паспорт технічний від фактичного Виробника на запропонований товар, який містить інформацію про технічні характеристики запропонованого товару його комплектацію, з вказанням наступної інформації: назва продукції, номенклатурний номер; - відвантажувальна специфікація (акт завантаження) або пакувальний лист на кожну транспорну одиницю з обов`язковим зазначенням ваги нетто-брутто, по кожній товарній позиції у відповідності до Специфікації/-й, кількості пакувальних місць і виду упаковки, габаритів (ДхШхВ, мм) по кожній товарній позиції відповідно до Специфікації/-й, враховуючи первинне пакування (у разі наявності такого пакування) (за вимогою покупця) -2 оригінали.
На виконання умов договору позивачем у січні 2024 року поставлено відповідачу обумовлений в специфікації до договору товар, а також надано сертифікат якості та кількості від 12.12.2023, технічні паспорти на товар по договору поставки за №УГВС 229/0206-23 від 18.07.2023, вантажно-митну декларацію щодо товарів та товаро-транспортні накладні.
Проте, комісією з приймання товарно матеріальних цінностей Акціонерного товариства "Укргазвидобування" під час перевірки товару, поставленого за видатковою накладною № 24 від 18.01.2024, виявлені недоліки товару по якості, а саме: - виробник поставленого Товару не відповідав умовам Договору, за умовами якого виробником є Fann Instrument Company із визначеними номенклатурними номерами, а виробник поставленого товару є іншим. - відсутні технічні паспорти від фактичного виробника. Вказані недоліки зафіксовані в: Акті вхідного контролю № 52 від 26.01.2024, акті невідповідності ТМЦ по якості № 3 від 26.01.2024; Акті вхідного контролю № 61 від 30.01.2024, акт невідповідності ТМЦ по якості № 4 від 30.01.2024.
Окрім того, комісією з приймання товарно матеріальних цінностей Акціонерного товариства "Укргазвидобування" під час перевірки товару, поставленого за видатковою накладною № 47 від 31.01.2024, виявлені недоліки товару по якості, а саме: - відсутнє маркування на товарі, що не дає можливості визначити виробника товару. - відсутні оригінали технічних паспортів на запропонований Товар від фактичного виробника. Вказані недоліки зафіксовані в: Акті вхідного контролю № 87 від 08.02.2024, акт невідповідності ТМЦ по якості № 6 від 08.02.2024. У зв`язку із виявленими недоліками товар був повернутий позивачу на підставі акту про повернення матеріальних цінностей, що не відповідають вимогам щодо якості № 2 від 08.02.2024.
Відповідно до частини 1 статті 73 Господарського процесуального кодексу України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Згідно з частиною 1 статті 74 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.
Статтею 76 Господарського процесуального кодексу України визначено, що належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування. Предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.
Відповідно до частини 1 статті 77 Господарського процесуального кодексу України обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування.
За приписами частини 1 статті 86 Господарського процесуального кодексу України суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів.
Як вбачається з наявних в матеріалах справи листа від 02.02.2024 Fann Instrument Company гарантує право власності на обладнання та продукцію, що постачається, і що кожен з них не матиме дефектів виготовлення та матеріалів, включаючи всі запасні частини та компоненти, які постачаються клієнтам для ремонту та обслуговування обладнання. Частини обладнання виробляються спеціально згідно з інженерними специфікаціями, щоб забезпечити повну експлуатаційну відповідність, якість перевіряється на виробничому комплексі у Х`юстоні, Техас. Виробником запчастин (21 позиція) є Fann Instrument Company, країною походження є Сполучені Штати, що підтверджено Торговою палатою США.
Листом від 06.02.2023 Fann Instrument Company зазначено, що товар з виробничого підприємства був поставлений в суворій відповідності до технічних умов договору від 18.07.2023 № УГВС 229/0206-23; для виготовлення лабораторного обладнання використовуються запасні частини сторонніх виробників, які модифікуються, програмуються відповідно до специфікацій Fann Instrument Company і галузевих стандартів (АРІ, ISO тощо). Fann Instrument Company є виробником лабораторного обладнання і деяких компонентів до нього, але ніколи не був виробником всіх компонентів, жоден технологічний пристрій не складається з частин одного виробника, обладнання Fann Instrument Company складається з великої кількості компонентів (мотори, клапани, електронні компоненти, датчики, тощо), виготовлені субпідрядниками відповідно до технічних умов, розроблених компанією Fann Instrument Company, якість отриманих від субпідрядників компонентів перевіряється, при необхідності виконується точкове налаштування під вимоги замовника та відповідно до специфікації приладу, для якого була виготовлена конкретна деталь, призначається номер (артикул) та назва кожній деталі. Fann Instrument Company підтверджує, що до Товариства з обмеженою відповідальністю "ТЕК Інжиніринг" були поставлені тільки оригінальні запчастини для техніки Fann, інших аналогів на заміну немає.
З оглядом на зазначене, виходячи з наданих документів судом визначена відповідність фактично поставленого товару (запасні частини до обладнання виробництва Fann Instrument Company) позивачем на адресу відповідача на виконання умов договору № УГВС 229/0206-23 від 18.07.2023 та Специфікації №1 до договору № УГВС 229/0206-23 від 18.07.2023, а саме: запчастини відповідають назвам та оригінальним артикулам Fann Instrument Company, зазначеним у Специфікації №1 до договору № УГВС 229/0206-23 від 18.07.2023; виготовлені у відповідності до технічних умов виробника обладнання Fann Instrument Company та призначені для встановлення па прилади виробництва Fann Instrument Company, поставлені Товариством з обмеженою відповідальністю "ТЕК Інжиніринг" на адресу Акціонерного товариства "Укргазвидобування" на виконання договору від 28.12.2018 № УГВС 545/41-18.
Враховуючи вищевикладене вимоги позивача визнаються судом обгрунтованими та такими, що підлягають задоволенню
Інші доводи учасників справи судом розглянуті, проте на результат вирішення спору не вплинули. Міра, до якої суд має виконати обов`язок щодо обґрунтування рішення, може бути різною залежно від характеру рішення (рішення у справі "Руїс Торіха проти Іспанії" (Ruiz Torija v. Spain).
Згідно з частиною 1 статті 129 Господарського процесуального кодексу України судовий збір покладається: у спорах, що виникають при укладанні, зміні та розірванні договорів, - на сторону, яка безпідставно ухиляється від прийняття пропозицій іншої сторони, або на обидві сторони, якщо судом відхилено частину пропозицій кожної із сторін; у спорах, що виникають при виконанні договорів та з інших підстав, - на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.
Враховуючи вищевикладене та керуючись статтею 74, статтями 76-79, статтею 86, статтею 123, статтею 129, статтями 232-233, статтями 237- 238, статтями 240 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Позов задовольнити повністю.
2. Зобов`язати Акціонерне товариство "Укргазвидобування" (04053, місто Київ, вулиця Кудрявська, будинок 26/28, ідентифікаційний код 30019775) виконати в натурі умови договору поставки за №УГВС229/0206-23 від 18.07.2023, шляхом прийняття від Товариства з обмеженою відповідальністю "ТЕК Інжиніринг" (02140, місто Київ, вулиця Лариси Руденко, будинок 6-А, ідентифікаційний код 32767776) товару:
№Найменування товаруК-ть (шт.)Ціна за одиницю без ПДВ (грн)Загальна вартість без ПДВ (грн)ПДВ (грн)Загальна вартість із ПДВ (грн)1Термопара типу J (для Fann 420 АТС 20000) номенклатурний номер №100004319 виробництва FA NN1026 250,00262 500,0052 500,00315 000,002Електропневматичний регулятор розходу повітря, 0,9МПа (для Fann 420 АТС 20000) номенклатурний номер №102061616, виробництва FA NN485 250,00341 000,0068 200,00409 200,003Пневматичний клапан (для Fann 420 АТС 20000) номенклатурний номер №102150046 виробництва FA NN4277 500,001 110 000,00222 000,001 332 000,004Ультразвуковий датчик (для Fann 420 АТС 20000) номенклатурний номер №100009519 виробництва FA NN6172 925,001 037 550,00207 510,001 245 060,005Радіатор нагріву/охолодження литий, 110В, 50/60 ГЦ, 2000 Ваг (для Fann 420 АТС 20000) номенклатурний номер №100072112 виробництва FA NN1430 000,00430 000,0086 000,00516 000,006Ел ектромагнітний клапан, двосторонній NC, 1/8 NPT, 5000 PSI, 24VDC (для Fann 420 АТС 5000) номенклатурний номер №102571390 виробництва FA NN215 500,0031 000,006 200,0037 200,007Реле Magnecraft 782XBXM4L-24D, DPDT, LED, 15A, 24V DC, 2 NO + 2NC (для Fann 420 АТС 20000) номенклатурний номер №9000828036 виробництва FA NN212 925,0025 850,005 170,00 31 020,00 8Електродвигун в зборі (для Fann Model 422 HP НТ Consistometr) номенклатурний номер №101465338 виробництва FA NN1345 000,00345 000,0069 000,00414 000,009Лопатка (для Fann Model 422 НРНТ Consistometr) номенклатурний номер №102623222 виробництва FA NN6026 250,001 575 000,00315 000,001 890 000,0010Шток для лопатки (для Fann Model 415 НРНТ Consistometr GSA) номенклатурний номер №102982721 виробництва FANN1013 425,00134 250,0026 850,00161 100,0011Шток для лопатки (для Fann Model 422 НРНТ Consistometr) номенклатурний номер №102623213 виробництва FA NN7012 750,00892 500,00178 500,001071000,0012Потенціометр в зборі (для Fann Model 422 НРНТ Consistometr) номенклатурний номер №102722759 виробництва FA NN2252 500,00505 000,00101 000,00606 000,0013Розривний диск, 25000 PSIG (для Fann Model 422 НРНТ Consistometr) номенклатурний номер №102722781 виробництва FA NN1515 000,00225 000,0045 000,00270 000,0014Магнітний привід в зборі (для Fann Model 415 НРНТ Consistometr GSA), номенклатурний номер №180020 виробництва FA NN1132 175,00132 175,0026 435,00158 610,0015Сито 325 мені (для фільтр-пресу) номенклатурний номер №100002402 виробництва FA NN52 750,0013 750,002 750,0016 500,0016Кран високого тиску 1/8 М NPT, 3000 PSI, латунний (для фільтр- пресу) номенклатурний номер №100000593 виробництва FA NN228 750,0057 500,0011 500,0069 000,0017Кубики для автоклаву номенклатурний номер №100012374 виробництва FA NN1096 500,00965 000,00193 000,001 158 000,0018Привідна муфта (для Constant Speed Mixer Model 686CS) номенклатурний номер №САС160 виробництва FANN213 500,0027 000,005 400,0032 400,0019Ножі в зборі (для Constant Speed Mixer Model 686CS) номенклатурний номер №101957727 виробництва FA NN4026 300,001 052 000,00210 400,001 262 400,0020Рівень (для Fluid Density Balance, Model 141) номенклатурний номер №100003575 виробництва FA NN36 250,0018 750,003 750,0022 500,0021Ножі в зборі (для Wettability Test Apparatus) номенклатурний номер №204651 виробництва FANN1010 250,00102 500,0020 500,00123 000,00 Всього:11139990,00відповідно до специфікації № 1 від 18.07.2023 до договору поставки за №УГВС229/0206-23 від 18.07.2023 за видатковою накладною в порядку та на умовах, визначених вказаним договором.
3. Стягнути з Акціонерного товариства "Укргазвидобування" (04053, місто Київ, вулиця Кудрявська, будинок 26/28, ідентифікаційний код 30019775) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "ТЕК Інжиніринг" (02140, місто Київ, вулиця Лариси Руденко, будинок 6-А, ідентифікаційний код 32767776) витрати по сплаті судового збору у розмірі 3 028(три тисячі двадцять вісім) грн 00 коп.
4. Після набрання рішенням законної сили видати накази.
Відповідно до частини 1 статті 241 Господарського процесуального кодексу України рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів, а на ухвалу суду - протягом десяти днів з дня його (її) проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення (частина 1 статті 256 Господарського процесуального кодексу України).
Повний текст рішення складено: 16.09.2024
Суддя Н.Плотницька
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 08.08.2024 |
Оприлюднено | 17.09.2024 |
Номер документу | 121619877 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Плотницька Н.Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні