Справа № 288/2982/23
Провадження № 2/288/96/24
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 вересня 2024 року смт. Попільня
Попільнянський районний суд Житомирської області в складі:
головуючого судді Зайченко Є. О.,
з участю секретаря судових засідань Корнієнко Т.М.,
представника позивача ОСОБА_1 ,
представника відповідача ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт.Попільня Житомирської області в режимі відеоконференції цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 , третя особа: служба у справах дітей Квітневої сільської ради Житомирського району, Житомирської області про усунення перешкод та встановлення способу спілкування батька з дитиною,
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Попільнянського районного суду Житомирської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 , третя особа: служба у справах дітей Квітневої сільської ради Житомирського району, Житомирської області про усунення перешкод та встановлення способу спілкування батька з дитиною.
17 вересня 2024 року від представника Позивача на електронну адресу суду надійшов лист про залишення позовної заяви без розгляду, наслідки відомі.
Представник Відповідача в судовому засіданні не заперечував щодо задоволення заяви.
Представник третьої особи: служби у справах дітей Квітневої сільської ради Житомирського району, Житомирської області в судове засідання не з`явився, надав до суду заяву про розгляд справи без участі їх представника.
Суд,вивчивши матеріалисправи тазаяву представникаПозивача, приходить до наступного.
Відповідно до частини 1статті 4ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.
Відповідно до частини 3статті 13 ЦПК Україниучасник справи розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд. Таке право мають також особи, в інтересах яких заявлено вимоги, за винятком тих осіб, які не мають процесуальної дієздатності.
Згідно частини 1статті 43 ЦПК Україниучасники справи мають право, зокрема, подавати до суду заяви та клопотання.
Згідно пункту 5 частини першої статті 257 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
На підставі викладеного, з огляду на наявність заяви представника Позивача про залишення позовної заяви без розгляду, що свідчить про те, що Позивач не підтримує заявлені вимоги, суд вважає за можливе залишити дану позовну заяву без розгляду.
Керуючись ст. ст. 247, 257, 258- 261, 274, 353-354 ЦПК України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Позовну заяву ОСОБА_3 до ОСОБА_4 ,третя особа:служба усправах дітейКвітневої сільськоїради Житомирськогорайону,Житомирської областіпро усуненняперешкод тавстановлення способуспілкування батьказ дитиною- залишити без розгляду.
Роз`яснити позивачу його право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення безпосередньо до Житомирського апеляційного суду.
Суддя Попільнянського
районного суду Є. О. Зайченко
Суд | Попільнянський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 17.09.2024 |
Оприлюднено | 18.09.2024 |
Номер документу | 121645885 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них |
Цивільне
Попільнянський районний суд Житомирської області
Зайченко Є. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні