Справа №710/1327/24
Номер провадження 2/710/545/24
УХВАЛА
про відкриття спрощеного провадження
у цивільній справі
24.09.2024 м. Шпола
Суддя Шполянського районного суду Черкаської області Щербак О.В. ознайомившись із позовною заявою Публічного акціонерного товариства «Черакасиобленерго» відокремленого структурного підрозділу «Звенигородські енергетичні мережі» в особі начальника комерційної служби Шполянської філії ( вул. Героїв Небесної Сотні, 87, м. Звенигородка, Звенигородський район Черкаська область, 20200 ) до ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) про стягнення боргу не облікованої електричної енергії внаслідок порушення споживачем ПРРЕЕ,
УСТАНОВИВ:
ПАТ «Черакасиобленерго» відокремлений структурний підрозділ «Звенигородські енергетичні мережі» в особі начальника комерційної служби Шполянської філії звернулось із позовом до ОСОБА_1 , в якому просить стягнути з відповідача вартість необлікованої електричної енергії в сумі 64275,14 грн.
Відповідно до ухвали суду від 12.09.2024 позовну заяву залишено без руху.
Заявою від 23.09.2024 усунуто недоліки.
Позовну заяву подано з додержанням вимог, встановленихстаттями 175-177 ЦПК України, судовий збір сплачений.
Підстав для відмови у відкритті провадження у справі (стаття 186 ЦПК України) та повернення позову (частина четвертастатті 185 ЦПК України) не встановлено.
Розгляд справи підлягає проведенню в порядку спрощеного позовного провадження, оскільки ціна позову не перевищує 30 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб і така не відносить до справ, які не можуть бути розглянуті в порядку спрощеного провадження, та з урахуванням предмету спору, обсягу доказів, які підлягають дослідженню, який є невеликим, відповідно додатків до позову.
При цьому, з метою правильного вирішення справи, з урахуванням заявлених позивачем вимог та наведених в їх обґрунтування обставин та доказів, суд, ураховуючи положення частини п`ятоїстатті 279 ЦПК України, вважає доцільним проведення розгляду справи в судовому засіданні з викликом сторін.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 19, 175-177, 185-187, 274, 277, 279, 258, 260, 353-355 ЦПК України, суддя
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у справі за позовомПублічного акціонерного товариства «Черакасиобленерго» відокремленого структурного підрозділу «Звенигородські енергетичні мережі» в особі начальника комерційної служби Шполянської філії до ОСОБА_1 про стягнення боргу не облікованої електричної енергії внаслідок порушення споживачем ПРРЕЕ.
Розгляд справи проводити у порядку спрощеного провадження з викликом сторін.
Призначити судове засідання на 15 жовтня 2024 року о 15 годині 30 хвилин у приміщенні Шполянського районного суду Черкаської області (адреса: вул. Соборна, 36 б, м.Шпола, Черкаська область).
Відповідач протягом п`ятнадцяти днів із дня вручення копії цієї ухвали має право подати відзив на позовну заяву відповідно до ст. 178 Цивільного процесуального кодексу України.
Роз`яснити відповідачу, що копія відзиву та доданих до нього документів позивачу повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду . До відзиву повинні бути додані документи, що підтверджують надіслання (надання відзиву) позивачу.
У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами; суд має право вирішити справу за наявними матеріалами також у разі, якщо відзив подано особою, яка відповідно дочастини шостоїстатті 14 цього Кодексу зобов`язана зареєструвати електронний кабінет, але не зареєструвала його і не навела поважних причин невиконання такого обов`язку (ч.ч. 8, 9 ст. 178ЦПК України).
Відповідно до ч. 1ст.193ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред`явити зустрічний позов.
Встановити позивачу п`ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Встановити відповідачу п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, у випадках та порядку, передбаченихст. 212 ЦПК України.
Повідомити учасників по справі, що інформацію щодо справи, що розглядається вони можуть отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет на сторінці «http://sh.ck.court.gov.ua».
Сторонам направити копію ухвали про відкриття провадження у справі, відповідачу також копію позовної заяви з копіями додатків.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.В. Щербак
Суд | Шполянський районний суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 24.09.2024 |
Оприлюднено | 26.09.2024 |
Номер документу | 121828729 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг |
Цивільне
Шполянський районний суд Черкаської області
Щербак О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні