Ухвала
від 01.10.2024 по справі 579/1874/23
КРОЛЕВЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 579/1874/23

1-кс/579/468/24

У Х В А Л А

про проведення судового засідання в режимі відеоконференції

"01" жовтня 2024 р. Кролевецький районний суд Сумської області в особі слідчого судді ОСОБА_1 , розглянувши клопотання захисника ОСОБА_2 адвоката ОСОБА_3 про участь в режимі відеоконференцїї в судовому засіданні у кримінальному провадженні за клопотанням слідчого СВ відділення поліції №1 (м.Кролевець) Конотопського РВП ГУНП в Сумській області ОСОБА_4 про обрання запобіжного заходу у вигляді особистого зобов`язання з покладенням обов`язків, передбачених ч.5 ст.194 КПК України, відносно ОСОБА_2 ,-

В С Т А Н О В И В:

У провадженні Кролевецького районного суду Сумської області перебувають матеріали клопотання слідчого СВ відділення поліції №1 (м.Кролевець) Конотопського РВП ГУНП в Сумській області ОСОБА_4 про обрання запобіжного заходу у вигляді особистого зобов`язання з покладенням обов`язків, передбачених ч.5 ст.194 КПК України, відносно ОСОБА_2 .

Розгляд клопотання призначено на 01 жовтня 2024 року о 10 годині 00 хвилин в залі судових засідань Кролевецького районного суду з участю осіб, які беруть участь у справі.

В своєму клопотанні захисник ОСОБА_3 просить забезпечити проведення судового засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення «EasyCon» у зв`язку з значною віддаленістю місця розташування Кролевецького районного суду та введенням в Україні воєнного стану.

Відповідно до ч.1 ст. 336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні з інших поважних причин та оперативності судового провадження.

Частина 2 ст.336 КПК України передбачає, що суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.

Згідно з п.10 Рекомендацій Ради суддів України щодо роботи судів в умовах воєнного стану, якщо за об`єктивних обставин учасник провадження не може брати участь в судовому засіданні в режимі ВКЗ за допомогою технічних засобів, визначених КПК, як виняток допускати участь такого учасника в режимі ВКЗ за допомогою будь-яких інших технічних засобів, в тому числі і власних.

Враховуючи вищевикладене, суд вважає, що клопотання захисника ОСОБА_3 про участь в судовому засідання в режимі відеоконференції необхідно задовольнити.

Керуючись ст. 336 КПК України,-

У Х В А Л И В:

клопотання захисника ОСОБА_2 адвоката ОСОБА_3 про участь в судовому засідання в режимі відеоконференції задовольнити.

Судове засідання у кримінальному провадженні за клопотанням слідчого СВ відділення поліції №1 (м.Кролевець) Конотопського РВП ГУНП в Сумській області ОСОБА_4 про обрання запобіжного заходу у вигляді особистого зобов`язання з покладенням обов`язків, передбачених ч.5 ст.194 КПК України, відносно ОСОБА_2 , провести у режимі відеоконференції о 10 годині 00 хвилин 01 жовтня 2024 року за участі захисника ОСОБА_3 поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів учасника справи.

Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку «EasyCon» за веб-посиланням ІНФОРМАЦІЯ_1

Визначити відповідальним за проведення відеоконференції ОСОБА_3 та роз`яснити, що він, як учасник, що бере участь у судовому засіданні в режимі відеоконференцзв`язку, зобов`язаний:

1) зайти та авторизуватися в Системі за 10 хвилин до початку судового засідання;

2) активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи;

3) очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі в судовому засіданні;

4) мати при собі паспорт або інший документ, що посвідчує його особу.

Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом до мережі Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.

Ризики технічної неможливості участі у засіданні в режимі відеоконференції «EasyCon» поза межами приміщення суду, переривання зв`язку, тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Ухвала суду оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудКролевецький районний суд Сумської області
Дата ухвалення рішення01.10.2024
Оприлюднено02.10.2024
Номер документу121979090
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про застосування запобіжних заходів особисте зобов'язання

Судовий реєстр по справі —579/1874/23

Ухвала від 15.10.2024

Кримінальне

Кролевецький районний суд Сумської області

Кибець І. А.

Ухвала від 08.10.2024

Кримінальне

Кролевецький районний суд Сумської області

Кибець І. А.

Ухвала від 01.10.2024

Кримінальне

Кролевецький районний суд Сумської області

Кибець І. А.

Ухвала від 01.10.2024

Кримінальне

Кролевецький районний суд Сумської області

Кибець І. А.

Ухвала від 23.04.2024

Кримінальне

Кролевецький районний суд Сумської області

Кибець І. А.

Ухвала від 03.04.2024

Кримінальне

Кролевецький районний суд Сумської області

Кибець І. А.

Ухвала від 22.09.2023

Кримінальне

Кролевецький районний суд Сумської області

Кибець І. А.

Ухвала від 08.09.2023

Кримінальне

Кролевецький районний суд Сумської області

Кибець І. А.

Ухвала від 08.09.2023

Кримінальне

Кролевецький районний суд Сумської області

Кибець І. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні