Дата документу 21.10.2024 Справа № 323/3799/19
Єдиний унікальний №323/3799/19
Провадження № 22-ц/807/2102/24
У Х В А Л А
21 жовтня 2024 року м. Запоріжжя
Колегія суддів судової палати з цивільних справ Запорізького апеляційного суду у складі:
головуючого Онищенка Е.А.
суддів Кухаря С.В.,
Трофимової Д.А.
розглянувши справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 в особі представника ОСОБА_2 на рішення Шевченківського районного суду м. Запоріжжя від 09 вересня 2024 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Пологівської районноїдержавної адміністраціїЗапорізької області, ОСОБА_3 , ОСОБА_4 ,Головного управлінняДержгеокадастру уЗапорізькій області про скасування розпорядження, визнання недійсними та скасування державних актів про право приватної власності на земельну ділянку, визнання недійсним та скасування свідоцтва про право на спадщину за законом, припинення права власності та скасування державної реєстрації, -
В С Т А Н О В И Л А:
Рішенням Шевченківського районного суду м. Запоріжжя від 06 вересня 2024 року відмовлено в задоволенні позовних вимог.
Не погоджуючись із зазначеним рішенням суду ОСОБА_1 в особі представника ОСОБА_2 03.10.2024 року подав апеляційну скаргу до суду апеляційної інстанції шляхом її надсилання засобами поштового зв`язку.
Заслухавши доповідь судді-доповідача Онищенка Е.А. та беручи до уваги, у порядку підготовки справи до апеляційного розгляду з`ясовано питання про склад учасників судового процесу, визначено характер спірних правовідносин та матеріальний закон, який їх регулює, з`ясовано обставини, які визнаються чи заперечуються учасниками справи, визначено якими додатковими доказами учасники справи можуть обґрунтувати скаргу та заперечувати про неї, колегія вважає підготовку закінченою.
Керуючись ст.ст. 365,366 ЦПК України, колегія суддів,-
У Х В А Л И Л А:
Підготовчі дії до апеляційного розгляду апеляційної скарги ОСОБА_1 в особі представника ОСОБА_2 на рішення Шевченківського районного суду м. Запоріжжя від 09 вересня 2024 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Пологівської районноїдержавної адміністраціїЗапорізької області, ОСОБА_3 , ОСОБА_4 ,Головного управлінняДержгеокадастру уЗапорізькій області про скасування розпорядження, визнання недійсними та скасування державних актів про право приватної власності на земельну ділянку, визнання недійсним та скасування свідоцтва про право на спадщину за законом, припинення права власності та скасування державної реєстрації, вважати закінченими.
Справу призначити до розгляду на 27 листопада 2024 року на 12 год. 00 хв.
Повідомити учасників справи про дату, час та місце судового засідання.
Головуючий
Судді:
Суд | Запорізький апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 21.10.2024 |
Оприлюднено | 22.10.2024 |
Номер документу | 122418065 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: визнання незаконним акта, що порушує право власності на земельну ділянку |
Цивільне
Запорізький апеляційний суд
Онищенко Е. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні