Рішення
від 04.11.2024 по справі 361/10467/23
ОБУХІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 361/10467/23

Провадження № 2-1054/24

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

04 листопада 2024 року Обухівський районний суд Київської області у складі:

головуючого судді Сташків Т.Г.,

за участю секретаря судового засідання Ленди С.О.,

представника позивача ОСОБА_1 ,

представника відповідача ОСОБА_2 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Обухівського районного суду Київської області в порядкузагального позовногопровадження цивільнусправу запозовом Акціонерноготовариства «РайффайзенБанк» до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 ,третя особа:Приватний нотаріусОбухівського нотаріальногоокругу Київськоїобласті МельникМарина Володимирівна,про визнаннядоговору купівлі-продажучастки нежилогоприміщення недійсним,

ВСТАНОВИВ:

Керуючись ч. 6 ст. 259 Цивільного процесуального кодексу України, суд проголошує вступну та резолютивну частини рішення, -

УХВАЛИВ:

У задоволенні позовних вимог Акціонерного товариства «Райффайзен Банк» до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , третя особа: Приватний нотаріус Обухівського нотаріального округу Київської області Мельник Марина Володимирівна, про визнання договору купівлі-продажу частки нежилого приміщення недійсним - відмовити.

Рішення суду може бути оскаржене до Київського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги у тридцятиденний строк з дня проголошення рішення, а в разі проголошення вступної та резолютивної частини або розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, в той же строк з дня складання повного судового рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги усіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті провадження чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

СуддяТ.Г. Сташків

СудОбухівський районний суд Київської області
Дата ухвалення рішення04.11.2024
Оприлюднено06.11.2024
Номер документу122786799
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них купівлі-продажу

Судовий реєстр по справі —361/10467/23

Ухвала від 04.02.2025

Цивільне

Київський апеляційний суд

Лапчевська Олена Федорівна

Ухвала від 14.01.2025

Цивільне

Київський апеляційний суд

Лапчевська Олена Федорівна

Рішення від 04.11.2024

Цивільне

Обухівський районний суд Київської області

Сташків Т. Г.

Рішення від 04.11.2024

Цивільне

Обухівський районний суд Київської області

Сташків Т. Г.

Ухвала від 02.07.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Фінагеєв Валерій Олександрович

Ухвала від 05.06.2024

Цивільне

Обухівський районний суд Київської області

Сташків Т. Г.

Ухвала від 05.06.2024

Цивільне

Обухівський районний суд Київської області

Сташків Т. Г.

Ухвала від 03.06.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Фінагеєв Валерій Олександрович

Ухвала від 08.04.2024

Цивільне

Обухівський районний суд Київської області

Сташків Т. Г.

Ухвала від 01.03.2024

Цивільне

Обухівський районний суд Київської області

Сташків Т. Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні