Справа № 2-59/2010
УХВАЛА
06 листопада 2024 року м. Ананьїв
Суддя Ананьївського районного суду Одеської області Желясков О.О., розглянувши матеріали заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Він фінанс», місцезнаходження згідно Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 04112, м. Київ, вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського, буд. 8, ідентифікаційний номер в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України: 38750239, про заміну сторони правонаступником, заінтересовані особи: первісний стягувач: Акціонерне товариство Райффайзен Банк», місцезнаходження згідно Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 01011, м. Київ, вул. Алмазова Генерала, буд. 4А, ідентифікаційний номер в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України: 14305909, боржник: ОСОБА_1 , місце проживання зареєстровано за адресою: АДРЕСА_1 ,
ВСТАНОВИВ:
До Ананьївського районного суду Одеської області надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю «Він фінанс» про заміну сторони правонаступником, заінтересовані особи: первісний стягувач: Акціонерне товариство Райффайзен Банк», боржник: ОСОБА_1 .
Ознайомившись з матеріалами справи, суддя приходить до наступного висновку.
Відповідно ст.446ЦПК України,процесуальні питання,пов`язані звиконанням судовихрішень уцивільних справах,вирішуються судом,який розглядавсправу яксуд першоїінстанції,якщо іншене визначеноцим розділом.
Згідно з ч. 1 ст. 442 ЦПК України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює таку сторону її правонаступником. Заяву про заміну сторони її правонаступником може подати сторона (заінтересована особа), державний або приватний виконавець.
Частиною 5 ст. 442 ЦПК України визначено, що положення цієї статті застосовуються також у випадку необхідності заміни боржника або стягувача у виконавчому листі до відкриття виконавчого провадження.
Враховуючи, що за формою і змістом заява Товариства з обмеженою відповідальністю «Він фінанс» про заміну сторони правонаступником, заінтересовані особи: первісний стягувач: Акціонерне товариство Райффайзен Банк», боржник: ОСОБА_1 , відповідає вимогам ст. 442 ЦПК України, справа підсудна Ананьївському районному суду Одеської області, а тому заяву слід прийняти до свого провадження та призначити до розгляду в судовому засіданні.
На підставі викладеного, керуючисьст.ст. 442, 446 ЦПК України,суддя
ПОСТАНОВИВ:
Прийняти до свого провадження справу за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Він фінанс» про заміну сторони правонаступником, заінтересовані особи: первісний стягувач: Акціонерне товариство Райффайзен Банк», боржник: ОСОБА_1 .
Справу призначити до розгляду в судовому засіданні на 09 годину 00 хвилин 18 листопада 2024 року в приміщені Ананьївського районного суду Одеської області, розташованому за адресою: Одеська область, Подільський район, м. Ананьїв, вул. Леоніда Каденюка 5А.
Інформацію щодо справи, яка розглядається, учасники справи можуть отримати на офіційному вебпорталі судової влади в мережі Інтернет за вебадресою: http://court.gov.ua/sud1501/gromadyanam/csz.
Ухвала суду згідно ч. 2 ст. 261 ЦПК України набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Заперечення на ухвалу суду згідно ч. 2 ст. 353 ЦПК України може бути включене до апеляційної скарги на рішення суду.
Копію цієї ухвали надіслати учасникам справи в порядку, встановленому ст. 190 ЦПК України.
Суддя Желясков О.О.
Суд | Ананьївський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 06.11.2024 |
Оприлюднено | 08.11.2024 |
Номер документу | 122848120 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Ананьївський районний суд Одеської області
Желясков О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні