Справа № 943/1500/23
Провадження № 2/243/1473/2024
УХВАЛА
про здійснення розгляду цивільної справи в режимі відеоконференції
18 листопада 2024 року м. Слов`янськ
Суддя Слов`янського міськрайонного суду Донецької області Дюміна Н.О., розглянувши матеріали цивільної справи за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи: орган опіки Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області, Орган опіки та піклування Слов`янської міської ради Донецької області про позбавлення батьківських прав та зміну розміру аліментів,-
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Слов`янського міськрайонного суду Донецької області знаходить цивільна справа за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи: орган опіки Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області, Орган опіки та піклування Слов`янської міської ради Донецької області про позбавлення батьківських прав та зміну розміру аліментів.
12 листопада 2024 року до суду надійшло клопотання представника позивача ОСОБА_3 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, проведення якої доручити Буському районному суду Львівської області.
Відповідно до ч. 1, 5, 7ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання.
На підставі наведеного, суд приходить до переконання про задоволення клопотання позивачки про проведення судового засідання у справі в режимі відеоконференції.
Забезпечення проведення відеоконференції доручити Буському районному суду Львівської області.
Керуючись статтями 212, 260, 261 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Клопотання представника позивача ОСОБА_3 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції під час розгляду справи за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи: орган опіки Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області, Орган опіки та піклування Слов`янської міської ради Донецької області про позбавлення батьківських прав та зміну розміру аліментів - задовольнити.
Доручити Буському районному суду Львівської області (вул.Паркова,14, м.Буськ Львівської області, 80501) проведення судового засідання в режимі відеоконференції в системі EasyCon для позивачки ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 на14год 30хв та у разі необхідності наступних судових засідань.
Повідомити позивачку ОСОБА_1 про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції та зобов`язати її з`явитися в призначене судове засідання до Буського районного суду Львівської області.
Попередити, що відповідно до частини 5 статті 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Копію ухвали негайно надіслати до Буського районного суду Львівської області для організації її виконання та позивачу ОСОБА_1 до відома.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя Н.О. Дюміна
Суд | Слов'янський міськрайонний суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 18.11.2024 |
Оприлюднено | 21.11.2024 |
Номер документу | 123109824 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав |
Цивільне
Слов'янський міськрайонний суд Донецької області
Дюміна Н. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні