УКРАЇНА
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027
E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63
УХВАЛА
про продовження строку ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора у справі
19.11.2024м. ДніпроСправа № 904/1817/22
до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Бушель-Пак" (49074, місто Дніпро, проспект Слобожанський, будинок 117, приміщення 53; ідентифікаційний код 38317985)
про визнання банкрутом
Суддя Примак С.А.
при секретарі судового засідання Скорик Н.О.
За участі представників сторін:
від кредитора: не з`явився
від боржника: не з`явився
від ліквідатора: не з`явився
ВСТАНОВИВ:
Провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Бушель-Пак" перебуває на стадії ліквідації.
Ухвалою господарського суду від 25.04.2024 задоволено клопотання ліквідатора №02-09/328 від 01.04.2024 про продовження строку ліквідаційної процедури. Продовжено строк ліквідаційної процедури та повноваження ліквідатора до 25.10.2024. Зобов`язано ліквідатора у строк до 25.10.2024 подати до господарського суду для затвердження звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.
Ухвалою господарського суду від 28.10.2024 продовжено строк ліквідаційної процедури Товариства з обмеженою відповідальністю "Бушель-Пак" та повноваження ліквідатора арбітражного керуючого Смолова Костянтина Вікторовича (свідоцтво №1894 від 21.12.2018). Призначено судове засідання на 19.11.2024 на 11:40 год, зобов`язавши ліквідатора до 19.11.2024 надати суду звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс, реєстр вимог кредиторів, всі документи, що підтверджують проведення ліквідаційної процедури відповідно до вимог Кодексу України з процедур банкрутства.
У судове засідання 19.11.2024 повноважні представники сторін (учасників справи) не з`явилися. Про дату, час та місце судового засідання повідомлені належним чином.
Дослідивши у судовому засіданні 19.11.2024 матеріали справи №904/1817/22 про банкротство Товариства з обмеженою відповідальністю "Бушель-Пак", господарський суд встановив наступне.
Станом на 19.11.2024 ліквідатор не подав на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.
Відповідно до частини 2 статті 119 Господарського процесуального кодексу України встановлений судом процесуальний строк може бути продовжений судом за заявою учасника справи, поданою до закінчення цього строку, чи з ініціативи суду.
Враховуючи наведене, господарський суд вважає за можливе, керуючись статтею 119 Господарського процесуального кодексу України продовжити строк ліквідаційної процедури та повноваження ліквідатора на шість місяців, зобов`язавши його у цей строк подати на затвердження суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.
Керуючись статтями 119, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
УХВАЛИВ:
Продовжити строк ліквідаційної процедури та повноваження ліквідатора до 19.05.2025.
Зобов`язати ліквідатора у строк до 19.05.2025 подати до господарського суду для затвердження звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.
Ухвала набирає законної сили - 19.11.2024 та може бути оскаржена в порядку та строк, встановлені ст. ст. 254-256 Господарського процесуального кодексу України.
Суддя С.А. Примак
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 19.11.2024 |
Оприлюднено | 22.11.2024 |
Номер документу | 123154625 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Примак Сергій Анатолійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Примак Сергій Анатолійович
Господарське
Центральний апеляційний господарський суд
Чередко Антон Євгенович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Примак Сергій Анатолійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Примак Сергій Анатолійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Примак Сергій Анатолійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Примак Сергій Анатолійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Примак Сергій Анатолійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні