Справа № 761/26313/23
Провадження № 2/761/2958/2024
У Х В А Л А
13 листопада 2024 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Саадулаєв А.І., розглядаючи питання про виправлення описки у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Міністерства розвитку громад та територій України, Державного підприємства «Адміністрація морських портів України», про визнання незаконного наказу про припинення повноважень, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу,
встановив:
В провадженні Шевченківського районного суду м. Києва перебувала цивільна справа за вищевказаним позовом.
Рішенням Шевченківського районного суду м. Києва від 04.11.2024 року позов ОСОБА_1 до Міністерства розвитку громад та територій України, Державного підприємства «Адміністрація морських портів України», про визнання незаконного наказу про припинення повноважень, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу - задоволено частково.
Суддею встановлено, що Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України змінило назву на «Міністерство розвитку громад та територій України», у зв`язку із чим, виникла необхідність у виправленні описки у вступній частині рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 04.11.2024 року.
Суддею встановлено, що у вступній частині рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 04.11.2024 року допущено описку та невірно зазначено - «Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України», замість вірного - «Міністерства розвитку громад та територій України».
Відповідно до ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень. Заява про внесення виправлень розглядається протягом десяти днів після її надходження. Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.
У судове засідання сторони не викликались відповідно до ст. 269 ЦПК України.
Вивчивши матеріали справи, суд дійшов висновку про наявність підстав для виправлення описки у вступній частині рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 04.11.2024 року у справі №761/26313/23.
Враховуючи викладене та керуючись ст. 260, 261, 269, 352-355 ЦПК України, суддя,
ухвалив:
Виправити описку у вступній частині рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 04.11.2024 року у справі №761/26313/23, а саме, зазначити назву юридичної особи відповідача-2 та вважати вірним - «Міністерства розвитку громад та територій України», замість невірного - «Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України».
Ухвала може бути оскаржена протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення шляхом подачі апеляційної скарги безпосередньо до Київського апеляційного суду.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена в день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Ухвала суду набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 261 ЦПК України.
Суддя:
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 13.11.2024 |
Оприлюднено | 26.11.2024 |
Номер документу | 123252556 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них |
Цивільне
Шевченківський районний суд міста Києва
Саадулаєв А. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні