Донецький окружний ад міністративний суд
У Х В А Л А
про відмову у задоволенні клопотання
18 жовтня 2010 р. справа № 2а-22336/10/0570
приміщення суду за адресою: 83052, м.Донецьк, вул. 50-ої Г вардійської дивізії, 17
Донецький окружний адм іністративний суд у складі: с удді Бєломєстнова О.Ю.,
при секретарі судового зас ідання Аврамченко С.С.
розглянувши у попередньом у судовому засіданні у залі с уду Донецького окружного адм іністративного суду за адрес ою: 83052, м. Донецьк, вул. 50 Гвардійс ької дивізії, 17, адміністратив ну справу за позовом Контрол ьно-ревізійного управління в Донецькій області до Доброп ільського районного центру е колого-натуралістичної твор чості учнівської молоді про зобов' язання виконати не вч инені дії
за участю представника поз ивача Помогаєва А.В.
представника відповідача н е з' явився
В С Т А Н О В И В:
Контрольно-ревізійне упра вління в Донецькій області з вернулося до суду з позовом д о Добропільського районного центру еколого-натуралістич ної творчості учнівської мол оді про зобов' язання викона ти не вчинені дії.
В судове засідання предста вник позивача з' явилися, по зовні вимоги підтримав.
Представник відповідача в судове засідання не з' явив ся, належним чином повідомле ний про дату, час та місце пров едення попереднього судовог о засідання. Через канцелярі ю суду надав клопотання від 1 5.10.2010р. про зупинення проваджен ня у справі до закінчення роз гляду у Вищому адміністратив ному суді України касаційної скарги на Ухвалу Донецького апеляційного адміністратив ного суду від 18.08.2010р.
Представник позивача прот и наданого клопотання запере чує.
Заслухавши представника п озивача суд дійшов висновку про необґрунтованість надан ого клопотання з наступних п ідстав.
В обґрунтування свого клоп отання відповідач посилаєть ся на подання касаційної ска рги на ухвалу Донецького апе ляційного адміністративног о суду від 18.08.2010р.
Стаття 156 КАС України визнач ає підстави та строки для обо в'язкового зупинення провадж ення у справі та для випадків , коли суд має право зупинити п ровадження у справі, строки з упинення провадження та поря док поновлення зупиненого пр овадження у справі.
Вказаною статтею не передб ачена підстава для зупиненн я провадження у справі, як под ача касаційної скарги.
Крім того, відповідачем не додано ухвали апеляційної і нстанції, яка ним оскражуєть ся в касаційному порядку, що в иключає можливість дослідже ння її зв' язку з предметом д аного спору.
Також судом приймається до уваги та обставина, що відпов ідачем до клопотання додана ухвала Вищого адміністратив ного суду України про залише ння касаційної скарги без ру ху. Відомостей про відкриття касаційного провадження від повідачем не надано.
На підставі викладеного та керуючись ст.160 КАС України, су д, -
У Х В А Л ИВ:
В задоволенні клопотання Д обропільського районного це нтру еколого-натуралістично ї творчості учнівської молод і про зупинення провадження у справі за позовом Контроль но-ревізійного управління в Донецькій області до Доброп ільського районного центру е колого-натуралістичної твор чості учнівської молоді про зобов' язання виконати не вч инені дії відмовити.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанці ї подається протягом п'яти дн ів з дня проголошення ухвали . Якщо ухвалу було постановле но у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її о скаржує, апеляційна скарга п одається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали .
Ухвала постановлена у нарадчій кімнаті та прогол ошена представникам сторін, які прибули у судове засідан ня.
Ухвала набирає закон ної сили після закінчення ст року на подання апеляційної скарги. У разі подання апеляц ійної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набир ає законної сили після закін чення апеляційного розгляду справи.
Суддя Бєломєстнов О. Ю.
Суд | Донецький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 18.10.2010 |
Оприлюднено | 23.11.2010 |
Номер документу | 12334435 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Донецький апеляційний адміністративний суд
Блохін Анатолій Андрійович
Адміністративне
Донецький апеляційний адміністративний суд
Блохін Анатолій Андрійович
Адміністративне
Донецький окружний адміністративний суд
Бєломєстнов О. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні