Ухвала
від 28.11.2024 по справі 161/174/23
ВОЛИНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 161/174/23 Провадження №22-ц/802/897/24 Головуючий у 1 інстанції: Черняк В. В. Доповідач: Федонюк С. Ю.

ВОЛИНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

У Х В А Л А

28 листопада 2024 року місто Луцьк

Волинський апеляційний суд у складі судді судової палати з розгляду цивільних справ Федонюк С. Ю., розглянувши клопотання представника відповідача ОСОБА_1 ОСОБА_2 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у цивільній справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 про поділ майна подружжя та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про встановлення факту проживання однією сім`єю без реєстрації шлюбу, визнання майна спільною сумісною власністю подружжя та поділ майна подружжя, за апеляційною скаргою ОСОБА_1 , поданою в його інтересах представником ОСОБА_2 , на рішення Луцького міськрайонного суду Волинської області від 27 червня 2024 року,

В С Т А Н О В И В:

У провадженні Волинського апеляційного суду перебуває дана цивільна справа.

27 листопада 2024 року до апеляційного суду через підсистему «Електронний суд» надійшла заява представника відповідача ОСОБА_2 про участь у судовому засіданні, яке відбудеться 28 листопада 2024 року о 13:00 годині у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Згідно з частинами першою, другою статті 212 ЦПК України учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Частиною 3 даної статті встановлено, що суддя (суддя-доповідач) розглядає заяву учасника справи, його представника про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду без повідомлення учасників справи. За результатами розгляду заяви постановляється ухвала.

Учасник справи, його представник бере участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та засобів електронної ідентифікації, що мають високий рівень довіри, відповідно до вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги", у порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів) (ч. 4 ст. 212 ЦПК України).

Волинський апеляційний суд має технічну можливість провести судове засіданні в режимі відеоконференції у визначені дату і час.

Таким чином, вказана заява про участь у судових засіданнях у даній справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду подана з дотриманням передбаченого статтею 212 ЦПК України строку та відповідає встановленим цією статтею вимогам, підлягає задоволенню.

Частиною п`ятою статті 212 ЦПК України передбачено, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Керуючись ст. 212, ч. 2 ст. 381 ЦПК України, апеляційний суд

У Х В А Л И В:

Заяву представника відповідача ОСОБА_1 ОСОБА_2 про проведення судового засідання в даній справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду задовольнити.

Повідомити представнику відповідача ОСОБА_1 ОСОБА_2 про технічну можливість проведення судового засідання у режимі відеоконференції та забезпечення участі у судовому засіданні, призначеному на 28 листопада 2024 року о 13:00 годині у режимі відеоконференції.

Забезпечити участь представника ОСОБА_2 у судовому засіданні, призначеному на 28 листопада 2024 року о 13:00 годині, в режимі відеоконференції відповідно до Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 17 серпня 2021 року № 1845/0/15-21.

Роз`яснити представнику ОСОБА_2 , що для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції вона зобов`язана: авторизуватися в системі відеоконференцзв`язку за допомогою програмного забезпечення, розміщеного за посиланням vkz.court.gov.ua, за 10 хвилин до часу судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камеру) та перевірити їх справність шляхом тестування за допомогою системи відеоконференцзв`язку; очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі в судовому засіданні. Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання, є остаточною та оскарженню не підлягає.

Суддя С. Ю. Федонюк

СудВолинський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення28.11.2024
Оприлюднено29.11.2024
Номер документу123354920
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них

Судовий реєстр по справі —161/174/23

Ухвала від 28.11.2024

Цивільне

Волинський апеляційний суд

Федонюк С. Ю.

Ухвала від 11.11.2024

Цивільне

Волинський апеляційний суд

Федонюк С. Ю.

Ухвала від 21.10.2024

Цивільне

Волинський апеляційний суд

Федонюк С. Ю.

Ухвала від 21.10.2024

Цивільне

Волинський апеляційний суд

Федонюк С. Ю.

Ухвала від 16.10.2024

Цивільне

Волинський апеляційний суд

Федонюк С. Ю.

Ухвала від 19.08.2024

Цивільне

Волинський апеляційний суд

Федонюк С. Ю.

Ухвала від 06.08.2024

Цивільне

Волинський апеляційний суд

Федонюк С. Ю.

Рішення від 27.06.2024

Цивільне

Луцький міськрайонний суд Волинської області

Черняк В. В.

Рішення від 27.06.2024

Цивільне

Луцький міськрайонний суд Волинської області

Черняк В. В.

Постанова від 14.03.2024

Цивільне

Волинський апеляційний суд

Матвійчук Л. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні