"29" листопада 2024 р. Справа № 363/5885/24
УХВАЛА
Іменем України
29 листопада 2024 року м. Вишгород
Суддя Вишгородського районного суду Київської області Дьоміна О.П., розглянувши матеріали позовної заяви АТ «Сенс Банк», що подана представником позивача Ременюк Т.О. до ОСОБА_1 , інтереси якого представляє законний представник ОСОБА_2 , третя особа - Служби у справах дітей та сім`ї Вишгородської міської ради, про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням,-
ВСТАНОВИВ:
13.11.2024 року через систему «Електронний суд» до Вишгородського районного суду Київської області надійшла вказана позовна заява у якій позивач просив визнати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , таким, що втратив право користування двокімнатною квартирою загальною площею 46,7 кв. м., житловою площею 29,10 кв. м., що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , а також стягнути з відповідача витрати по сплаті судового збору.
Ухвалою суду від 21.11.2024 року позовна заява АТ «Сенс Банк» про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням була залишена без руху. 28.11.2024 року на адресу суду від представника позивача надійшла заява про усунення недоліків з додатками, а саме доказами направлення позову з додатками третій особі.
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 27 ЦПК України позови до фізичної особи пред`являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом. Відповідач ОСОБА_1 зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , що територіально відноситься до юрисдикції Вишгородського районного суду Київської області.
Статтею 274 ЦПК України визначені справи, що розглядаються в порядку спрощеного провадження. Так, ч. 3 цієї статті наголошує, що при вирішенні питання про розгляд справи в порядку спрощеного або загального позовного провадження суд враховує: 1) ціну позову; 2) значення справи для сторін; 3) обраний позивачем спосіб захисту; 4) категорію та складність справи; 5) обсяг та характер доказів у справі, в тому числі чи потрібно у справі призначити експертизу, викликати свідків тощо; 6) кількість сторін та інших учасників справи; 7) чи становить розгляд справи значний суспільний інтерес; 8) думку сторін щодо необхідності розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження.
Зі змістуч.4ст.274ЦПК Українислідує,що в порядку спрощеного позовного провадження не можуть бути розглянуті справи у спорах, зокрема ,що виникаютьз сімейнихвідносин,крім спорівпро стягненняаліментів збільшенняїх розміру,оплату додатковихвитрат надитину,стягнення неустойки(пені)за простроченнясплати аліментів,індексацію аліментів,зміну способуїх стягнення,розірвання шлюбута поділмайна подружжя,а також іншівимоги,об`єднані з вимогами у спорах, вказаних у пунктах 1-5 цієї частини.
Враховуючи вимоги зазначеної статті, обраний позивачем спосіб захисту, кількість учасників за позовом, обсяг доказів, що підлягає дослідженню, суд вважає за необхідне проводити розгляд цієї справи в загальному позовному провадженні.
Відповідно до вимог ч. 1 ст.189ЦПК України завданнями підготовчого провадження є, в тому числі, остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу, з`ясування заперечень проти позовних вимог, визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів.
Таким чином, суд вважає за необхідне здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження і з метою виконання вимог, передбачених ч. 1 ст. 189 ЦПК України, розпочати підготовче провадження та призначити підготовче засідання у справі.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст.28,175,177,189,274-279 ЦПК України, суддя,-
УХВАЛИВ:
Прийняти цивільну справу за позовною заявою АТ «Сенс Банк», що подана представником позивача Ременюк Т.О. до ОСОБА_1 , інтереси якого представляє законний представник ОСОБА_2 , третя особа - Служби у справах дітей та сім`ї Вишгородської міської ради, про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.
Розгляд справи проводити в порядку загального позовного провадження.
Призначити справу до розгляду у відкритому підготовчому засіданні в приміщенні Вишгородського районного суду Київської області, що розташовано за адресою: м. Вишгород, вул. Кургузова, 7, на 25.12.2024 року на 10 год.
Визначити відповідачу та законному представнику п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогамст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч. 4ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов`язаний надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8ст. 178 ЦПК України).
Відповідно до ч. 1ст. 193 ЦПК Україниу строк для подання відзиву відповідач має право пред`явити зустрічний позов.
Встановити позивачу п`ятиденний строк з дня отримання копії відзиву ( у разі його надіслання відповідачами) для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам ч.ч. 3-5ст. 178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Встановити відповідачу та законному представнику п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив ( у разі його надіслання позивачем) для подання заперечення, яке має відповідати вимогам ч.ч. 3-5ст. 178 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Визначити третій особі п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання пояснення на позовну заяву, пояснення на відзив, яке повинне відповідати ч.ч. 3-6 ст. 178 ЦПК України.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки: http://og.hr.court.gov.ua /sud2029/.
У судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.
Копію ухвали направити сторонам у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: О.П. Дьоміна
Суд | Вишгородський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 29.11.2024 |
Оприлюднено | 02.12.2024 |
Номер документу | 123402082 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із житлових відносин, з них про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням |
Цивільне
Вишгородський районний суд Київської області
Дьоміна О. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні