Справа № 461/3609/22 Головуючий у 1 інстанції: Федорова О.Ф.
Провадження № 22-з/811/335/24 Доповідач: Савуляк Р. В.
У Х В А Л А
про залишення без руху
02 грудня 2024 року суддя судової палати з розгляду цивільних справ Львівського апеляційного суду Савуляк Р.В., перевіривши заяву ОСОБА_1 про роз`ясненняпостанови Львівського апеляційного суду від 31жовтня 2024року у справі № 461/3609/22 за позовом ОСОБА_1 до Львівської міської ради, третя особа СК «Геофізик» про зобов?язання визнати право власності на земельну ділянку,-
встановив:
Постановою Львівського апеляційного суду від 31 жовтня 2024 року апеляційну скаргу ОСОБА_1 до якої приєднався СК «Геофізик» залишено беззадоволення.Рішення Шевченківського районного суду м. Львова від 05 березня 2024 року залишено без змін.
29 листопада ОСОБА_1 подавзаяву пророз`яснення постанови Львівського апеляційного суду від 31жовтня 2024року у справі № 461/3609/22 за позовом ОСОБА_1 до Львівської міської ради, третя особа СК «Геофізик» про зобов?язання визнати право власності на земельну ділянку.
Однак, така не відповідає вимогам частини 2 статті 4 Закону України «Про судовий збір», а саме при подачі заяви про роз`яснення рішення не сплачено судовий збір.
Відповідно до ч. 1 ст. 271 ЦПК України за заявою учасників справи, державного виконавця, приватного виконавця суд роз`яснює судове рішення, яке набрало законної сили, не змінюючи змісту судового рішення.
Разом з тим, оскільки в ст. 271 ЦПК України не визначено форму та зміст заяви про роз`яснення судового рішення, слід застосовувати аналогію закону на підставі ч. 9 ст. 10 ЦПК України, де передбачено наступне: у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).
Згідно ч. 4 ст. 177 ЦПК України, до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
Відповідно до ч. 2 ст. 133 ЦПК України розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.
Відповідно до частини 1 статті 4 Закону України «Про судовий збір» судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Згідно з підпунктом 4 пункту 1 частини 2 статті 4 Закону України «Про судовий збір» ставка судового збору за подання заяви про роз`яснення судового рішення фізичною особою становить 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Таким чином, судовий збір при подачі заяви про роз`яснення рішення фізичною особою становить 605,60 гривень.
У зв`язкуз вищенаведеним,заявнику необхіднооплатити судовийзбір врозмірі 605,60 грн. за такими реквізитами:
Отримувач коштів ГУК Львiв/Личаківський р-н/22030101
Код отримувача (код за ЄДРПОУ) 38008294
Банк отримувача Казначейство України (ел. адм. подат.)
Код банку отримувача (МФО) 899998
Рахунок отримувача UA808999980313131206080013954
Код класифікації доходів бюджету 22030101
Призначення платежу *;101;
При заповненні платіжного документа у графі "код платника" платником судового збору - юридичною особою зазначається код ЄДРПОУ, а платником - фізичною особою - ідентифікаційний код, а при його відсутності, у зв`язку з релігійними переконаннями, зазначаються його паспортні дані.
Враховуючи допущені при подачі заяви недоліки, вважаю за необхідне залишити таку без руху протягом десяти днівз днявручення цієїухвали для їх усунення, попередивши заявника, що у випадку невиконання цієї ухвали у зазначений строк подана заява про роз`ясненняпостанови буде вважатись неподаною та такою, що підлягає поверненню.
Документ, що підтверджує сплату судового збору, у визначений судом строк представити Львівському апеляційному суду.
Керуючись ст.ст. 136, 185, 357 ЦПК України, -
ухвалив:
Заяву ОСОБА_1 про роз`ясненняпостанови Львівського апеляційного суду від 31жовтня 2024року у справі № 461/3609/22 за позовом ОСОБА_1 доЛьвівської міськоїради,третя особаСК «Геофізик»про зобов?язаннявизнати правовласності наземельну ділянку- залишити без руху.
Надати заявнику строк для усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з днявручення ухвали, інакше заява про роз`ясненняпостанови будевважатися неподаноюта такою,що підлягаєповерненню.
Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення.
Суддя Львівського
апеляційного суду Савуляк Р.В.
Суд | Львівський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 02.12.2024 |
Оприлюднено | 05.12.2024 |
Номер документу | 123471231 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: |
Цивільне
Львівський апеляційний суд
Савуляк Р. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні