Ухвала
від 04.12.2024 по справі 152/1059/24
ШАРГОРОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 152/1059/24

2/152/420/24

У Х В А Л А

щодо проведення судового засідання в режимі відеоконференції

04 грудня 2024 року м. Шаргород

Шаргородський районний суд Вінницької області

у складі головуючого судді Роздорожної А.Г.,

за участі секретаря судового засідання Бабиної І.Д.,

розглянувши заяву представника відповідача адвоката Петришиної Ірини Анатоліївни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду по справі за позовом адвоката Грушко Жанни Вячеславівни, що поданий в інтересах ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , яка діє в інтересах малолітнього ОСОБА_3 (треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: Військова частина НОМЕР_1 Національної гвардії України; Головне управління Національної гвардії України; Джуринська сільська рада Жмеринського району Вінницької області), про встановлення факту проживання та перебування фізичної особи на утриманні, -

у с т а н о в и в:

3 грудня 2024 року на адресу суду від представника відповідача адвоката Петришиної І.А. надійшла заява, в якій вона просить проводити усі судові засідання у даній справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів через систему EasyCon.

Згідно з частиною першою та п`ятою статті 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Відповідно до пункту 10 частини першої статті 152, частини п`ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус судів", Державна судова адміністрація України наказом від 23 квітня 2020 року №196 затвердила Порядок роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду (далі - Порядок).

Суд вважає за можливе проводити підготовче судове засідання та всі подальші судові засідання у цій справі в режимі відеоконференції, враховуючи віддаленість місцезнаходження представника відповідача.

Керуючись статтями 212, 258-261 ЦПК України, суд, -

п о с т а н о в и в:

Допустити участь представника відповідача адвоката Петришиної Ірини Анатоліївни в судовому засіданні, призначеному на 23 грудня 2024 року о 13-00 год та в усіх подальших засіданнях у цій справі, в режимі відеоконференції відповідно до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 23 квітня 2020 року №196 (зі змінами і доповненнями).

Повідомити представника відповідача адвоката Петришину Ірину Анатоліївну про можливість участі у розгляді цивільної справи за позовомадвоката Грушко Жанни Вячеславівни, що поданий в інтересах ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , яка діє в інтересах малолітнього ОСОБА_3 (треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: Військова частина НОМЕР_1 Національної гвардії України; Головне управління Національної гвардії України; Джуринська сільська рада Жмеринського району Вінницької області), про встановлення факту проживання та перебування фізичної особи на утриманні у режимі відеоконференції за допомогою системи Easycon.

Роз`яснити сторонам, що для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції необхідно: зайти та авторизуватися в Системі відеоконференцзв`язку за 10 хвилин до часу судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою системи відеоконференцзв`язку; очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі в судовому засіданні.

Роз`яснити сторонам, що ризики технічної неможливості участі у засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Відеоконференція буде проведена за допомогою системи Easycon, який може бути встановлений за веб-посиланням https://easycon.com.ua.

Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.

Ухвала не може бути оскаржена.

Головуючий суддя Андрея РОЗДОРОЖНА

СудШаргородський районний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення04.12.2024
Оприлюднено06.12.2024
Номер документу123493176
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них

Судовий реєстр по справі —152/1059/24

Ухвала від 17.12.2024

Цивільне

Шаргородський районний суд Вінницької області

Роздорожна А. Г.

Ухвала від 04.12.2024

Цивільне

Шаргородський районний суд Вінницької області

Роздорожна А. Г.

Постанова від 07.11.2024

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Береговий О. Ю.

Ухвала від 21.10.2024

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Береговий О. Ю.

Ухвала від 10.10.2024

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Береговий О. Ю.

Ухвала від 25.09.2024

Цивільне

Шаргородський районний суд Вінницької області

Роздорожна А. Г.

Ухвала від 25.09.2024

Цивільне

Шаргородський районний суд Вінницької області

Роздорожна А. Г.

Ухвала від 20.09.2024

Цивільне

Шаргородський районний суд Вінницької області

Роздорожна А. Г.

Ухвала від 17.09.2024

Цивільне

Шаргородський районний суд Вінницької області

Роздорожна А. Г.

Ухвала від 16.09.2024

Цивільне

Шаргородський районний суд Вінницької області

Роздорожна А. Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні