Ухвала
від 04.12.2024 по справі 480/3892/24
СУМСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

СУМСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

04 грудня 2024 року Справа № 480/3892/24

Суддя Сумського окружного адміністративного суду Шевченко І.Г., розглянувши у приміщенні суду в м. Суми адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Державної установи "Роменська виправна колонія (№ 56)" про визнання протиправним та скасування наказу,-

В С Т А Н О В И В:

У провадженні суду перебуває адміністративна справа за позовом ОСОБА_1 до Державної установи "Роменська виправна колонія (№ 56)" про визнання протиправним та скасування наказу Державної установи РВК №56 №29/АГ-24 від 24.01.2024 року щодо поміщення позивача на облік як схильного до втечі та нападу.

Розгляд справи здійснюється у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.

Ухвалами суду від 20.05.2024, від 14.06.2024, від 23.07.2024 та від 27.09.2024 у відповідача витребовувалися додаткові докази у справі, на виконання вимог якої такі докази було надано відповідачем.

Також, на виконання вимог ухвал щодо витребуваного судом наказу від 24.01.2024 №29/АГ-24 (на який відповідач посилається у своєму листі від 09.04.2024 №9/948 (а.с.5), відповідач надіслав пояснення від 30.09.2024 (а.с.91), в яких вказав, що засудженим ОСОБА_1 у позовній заяві помилково оскаржується наказ від 24.01.2024 року №29/АГ-24 «Про постановку на оперативно- профілактичний облік засуджених установи». У державній установі «Роменська виправна колонія (№56)» зареєстровано лише наказ «Про постановку на оперативно-профілактичний облік засуджених установи» під номером 29/АГ-24 але від 04.01.2024 року. До такого пояснення відповідач додав копію наказу Державної установи «Роменська виправна колонія (№56)» «Про постановку на оперативно-профілактичний облік засуджених установи» від 04.01.2024 №29/АГ-24 (а.с.93-94).

Поряд з цим, суд зауважує, що згідно ч.ч.1,2 ст.9 Кодексу адміністративного судочинства України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості (ч.1); суд розглядає адміністративні справи не інакше як за позовною заявою, поданою відповідно до цього Кодексу, в межах позовних вимог. Суд може вийти за межі позовних вимог, якщо це необхідно для ефективного захисту прав, свобод, інтересів людини і громадянина, інших суб`єктів у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку суб`єктів владних повноважень (ч.2).

Згідно з п. 3 ч. 3 ст. 44 КАС України учасники справи мають право подавати заяви та клопотання, надавати пояснення суду, наводити свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти заяв, клопотань, доводів і міркувань інших осіб.

З огляду на встановлені судом обставини, з метою забезпечення прав учасників справи, суд вважає за необхідне встановити позивачу 10-денний строк з дня вручення/отримання копії цієї ухвали для висловлення своїх доводів, міркувань або заперечень щодо пояснення відповідача від 30.09.2024 стосовно дати прийняття оскаржуваного наказу Державної установи «Роменська виправна колонія (№56)» «Про постановку на оперативно-профілактичний облік засуджених установи» №29/АГ-24.

Керуючись ст.ст. 9, 44, 79,80,248,256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

У Х В А Л И В:

Встановити позивачу 10-денний строк з дня отримання копії цієї ухвали суду для висловлення своїх доводів, міркувань або заперечень щодо пояснення відповідача від 30.09.2024 стосовно дати прийняття оскаржуваного наказу Державної установи «Роменська виправна колонія (№56)» «Про постановку на оперативно-профілактичний облік засуджених установи» №29/АГ-24.

Ухвала набирає законної сили в момент її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя І.Г. Шевченко

СудСумський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення04.12.2024
Оприлюднено06.12.2024
Номер документу123517592
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи щодо захисту політичних (крім виборчих) та громадянських прав, зокрема щодо

Судовий реєстр по справі —480/3892/24

Ухвала від 22.01.2025

Адміністративне

Сумський окружний адміністративний суд

І.Г. Шевченко

Ухвала від 04.12.2024

Адміністративне

Сумський окружний адміністративний суд

І.Г. Шевченко

Ухвала від 27.09.2024

Адміністративне

Сумський окружний адміністративний суд

І.Г. Шевченко

Ухвала від 23.07.2024

Адміністративне

Сумський окружний адміністративний суд

І.Г. Шевченко

Ухвала від 14.06.2024

Адміністративне

Сумський окружний адміністративний суд

І.Г. Шевченко

Ухвала від 20.05.2024

Адміністративне

Сумський окружний адміністративний суд

І.Г. Шевченко

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні