РІВНЕНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про відкладення підготовчого засідання
17 грудня 2024 року Р і в н еСправа №460/12564/24
Рівненський окружний адміністративний суд у складі судді Поліщук О.В., розглянувши в письмовому провадженні клопотання представника відповідача про відкладення підготовчого засідання в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях про визнання протиправним та скасування наказу, зобов`язання вчинення певних дій,
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 (далі - позивач) звернулась до Рівненського окружного адміністративного суду з позовом до Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях (далі - відповідач), у якому просить суд:
визнати протиправним та скасувати наказ Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях від 16.04.2024 № 214 "Про розподіл повноважень між начальником Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях, заступником начальника регіонального відділення - начальником Управління забезпечення реалізації повноважень у Житомирській області" та зобов`язати усунути порушення прав заступника начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях шляхом застосування справедливого, неупередженого, раціонального, з урахуванням професійної компетентності, професіоналізму, ефективності і забезпечення рівного доступу до державної служби.
Ухвалою суду від 11.11.2024 позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито провадження у справі та вирішено розгляд справи проводити за правилами загального позовного провадження. Підготовче засідання у справі призначено на 17.12.2024.
17.12.2024 учасники справи, належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, у судове засідання не з`явились. Однак, 16.12.2024 через підсистему "Електронний суд" від представника відповідача надійшло клопотання у якому він просить суд відкласти розгляд справи у зв`язку з тим, що 17.12.2024 о 14:00 призначено розгляд справи № 523/5066/23, в якій Регіональне відділення являється відповідачем, тому для всебічного розгляду вказаної справи представнику відповідача необхідний час на підготовку до судового засідання, що унеможливлює явку у підготовче засідання по справі № 460/12564/24. У свою чергу, 17.12.2024 через підсистему «Електронний суд» від представника позивача надійшла заява у якій він не заперечує щодо відкладення підготовчого засідання у справі № 460/12564/24 на іншу дату.
Визначаючись щодо наявності підстав для відкладення судового розгляду справи, суд виходив із наступного.
Відповідно до пункту 1 частини другої статті 181 КАС України суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках: визначених пунктами 1-3, 5 частини другої статті 205 цього Кодексу.
Згідно пункту 2 частини 2 статті 205 КАС України, суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з таких підстав: перша неявка в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними.
При розгляді зазначеного клопотання судом встановлено наступні обставини: 1) неявка представника відповідача у судове засідання є першою; 2) представник відповідача належним чином повідомлений про дату, час і місце розгляду справи; 3) представник відповідача повідомив суду про причини неявки; 4) причини неявки визнано судом поважними.
За правилами частини першої статті 173 КАС України, підготовку справи до судового розгляду здійснює суддя адміністративного суду, який відкрив провадження в адміністративній справі.
Відповідно до частини другої статті 173 КАС України, завданням підготовчого провадження є: 1) остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; 2) з`ясування заперечень проти позовних вимог; 3) визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; 4) вирішення відводів; 5) визначення порядку розгляду справи; 6) вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.
Враховуючи наведене, з метою виконання завдання підготовчого провадження, дотримання принципів адміністративного судочинства, зокрема, змагальності та рівності усіх учасників процесу перед законом і судом, з метою забезпечення надання можливості учасникам справи скористатися правами та обов`язками, передбаченими КАС України, суд дійшов висновку про можливість задоволення клопотання представника відповідача та відкласти підготовче засідання на іншу дату.
Керуючись статтями 173, 181, 205, 241, 248, 256, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
У Х В А Л И В:
Клопотання представника відповідача про відкладення підготовчого засідання задовольнити.
Відкласти підготовче засідання в адміністративній справі № 460/12564/24.
Підготовче засідання у справі призначити на 24 грудня 2024 року о 10:00 год в залі судових засідань Рівненського окружного адміністративного суду (м. Рівне, вул. 16 Липня 87).
У підготовче засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.
Відповідно до частини другої статті 131 Кодексу адміністративного судочинства України учасники справи, які не можуть з поважних причин прибути до суду, зобов`язані завчасно повідомити про це суд.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя Ольга ПОЛІЩУК
Суд | Рівненський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 17.12.2024 |
Оприлюднено | 19.12.2024 |
Номер документу | 123829820 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо |
Адміністративне
Рівненський окружний адміністративний суд
О.В. Поліщук
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні