Справа № 604/808/24
Провадження № 2/604/310/24
У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 грудня 2024 року сел. Підволочиськ
Підволочиський районний суд Тернопільської області
в складі:
головуючого судді Сидорак Г.Б.,
за участю секретаря судового засідання Ілик Г.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду сел. Підволочиськ питання про виправлення описки у судовому рішенні від 16 грудня 2024 року у цивільній справі за позовом Фермерського господарства «Золотий жайвір» (юридична адреса: вул. Запорізька, 11, м. Волочиськ, Хмельницька область, код ЄДРПОУ 35578504) до ОСОБА_1 (адреса місця проживання: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) про визнання укладеними додаткових угод до договорів оренди землі та визнання договорів оренди землі поновленими,
ВСТАНОВИВ:
16 грудня 2024 року Підволочиським районним судом Тернопільської області було проголошено вступну та резолютивну частину рішення у справі. Суд ухвалив: в задоволенні позову Фермерського господарства «Золотий жайвір» (юридична адреса: вул. Запорізька, 11, м. Волочиськ, Хмельницька область, код ЄДРПОУ 35578504) до Фермерського господарства «Золотий жайвір» (юридична адреса: вул. Запорізька, 11, м. Волочиськ, Хмельницька область, код ЄДРПОУ 35578504) до ОСОБА_1 (адреса місця проживання: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) про визнання укладеними додаткових угод до договорів оренди землі та визнання договорів оренди землі поновленими відмовити; судові витрати, понесені позивачем, покласти на Фермерське господарство «Золотий жайвір»; стягнути з Фермерського господарства «Золотий жайвір» на користь ОСОБА_1 10000 (десять тисяч) гривень понесених судових витрат на надання правової допомоги; скасувати заходи забезпечення позову, вжиті ухвалою Підволочиського районного суду від 02 травня 2024 року (провадження 2-з/604/4/24).
При огляді матеріалів справи судом встановлено, що в четвертому абзаці резолютивної частини рішення допущено описки, невірно вказано дату ухвали та номер провадження.
Відповідно до ст.269ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Допущена описка в рішенні суду є технічною та її виправлення не впливає на зміст рішення, а тому зазначена описка підлягає виправленню.
Керуючись ст. 269 ЦПК, суд -
ПОСТАНОВИВ:
Виправити описку, допущену при виготовлені вступної та резолютивної частини рішення суду від 16 грудня 2024 року у цивільній справі за позовом Фермерського господарства «Золотий жайвір» (юридична адреса: вул. Запорізька, 11, м. Волочиськ, Хмельницька область, код ЄДРПОУ 35578504) до ОСОБА_1 (адреса місця проживання: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) про визнання укладеними додаткових угод до договорів оренди землі та визнання договорів оренди землі поновленими.
Четвертий абзац резолютивної частини рішення (вступної та резолютивної частини)викласти внаступній редакції:
«Скасувати заходи забезпечення позову, вжиті ухвалою Підволочиського районного суду від 04 червня 2024 року (провадження 2-з/604/14/24).»
Ухвала може бути оскаржена до Тернопільського апеляційного суду через Підволочиський районний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Суддя Г.Б. Сидорак
Суд | Підволочиський районний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 20.12.2024 |
Оприлюднено | 23.12.2024 |
Номер документу | 123913072 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: що виникають з договорів оренди |
Цивільне
Підволочиський районний суд Тернопільської області
Сидорак Г. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні