Ухвала
від 29.01.2025 по справі 604/808/24
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 604/808/24Головуючий у 1-й інстанції Сидорак Г.Б. Провадження № 22-ц/817/298/25 Доповідач - Костів О.З.Категорія -

У Х В А Л А

про відкриття апеляційного провадження

29 січня 2025 року м. Тернопіль

Тернопільський апеляційний суд в складі:

головуючого - Костів О.З.

суддів - Гірський Б. О., Храпак Н. М.,

при вирішенні питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Фермерського господарства «Золотий жайвір», інтереси якого представляє адвокат Покотило Юрій Володимирович на рішення Підволочиського районного суду Тернопільської області від 16 грудня 2024 року у справі за позовом Фермерського господарства «Золотий жайвір» до ОСОБА_1 про визнання укладеними додаткових угод до договорів оренди землі та визнання договорів оренди землі поновленими, -

ВСТАНОВИВ:

Фермерське господарство «Золотий жайвір», інтереси якого представляє адвокат Покотило Ю.В., через систему Електронний суд, звернулось із апеляційною скаргою на рішення Підволочиського районного суду Тернопільської області від 16 грудня 2024 року.

Ухвалою Тернопільського апеляційного суду від 22 січня 2025 року вказану апеляційну скаргу залишено без руху та надано апелянту строк для усунення недоліків, а саме для доплати судового збору в розмірі 3633,60 грн.

На виконання вимог ухвали представник ФГ «Золотий жайвір» - адвокат Покотило Ю. В. 27 січня 2025 року подав заяву про усунення недоліків, якою виконав вимоги ухвали Тернопільського апеляційного суду від 22 січня 2025 року.

Окрім цього, апелянтом заявлено клопотання про призначення судової почеркознавчої експертизи.

Апеляційна скарга відповідає вимогам ст.356 ЦПК України.

Підстав для залишення апеляційної скарги без руху, повернення чи відмови у відкритті апеляційного провадження немає.

Керуючись ст.ст. 356, 359, 360, 361 ЦПК України, суд апеляційної інстанції, -

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Фермерського господарства «Золотий жайвір», інтереси якого представляє адвокат Покотило Юрій Володимирович на рішення Підволочиського районного суду Тернопільської області від 16 грудня 2024 року.

Витребувати з Підволочиського районного суду Тернопільської області матеріали справи №604/808/24.

Зазначені матеріали надіслати апеляційному суду не пізніше трьох робочих днів з дня надходження даної ухвали.

Надіслати учасникам справи копії даної ухвали.

Надати строк для подання учасниками справи відзиву на апеляційну скаргу та висловлення думки з приводу заявленого клопотання про призначення судової почеркознавчої експертизи, протягом 15 днів з дня отримання ухвали про відкриття апеляційного провадження.

До відзиву необхідно додати докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.

Роз`яснити учасникам справи, що документи подані поза межами процесуальних строків, які надані судом апеляційної інстанції, у відповідності до ст. 126 ЦПК України залишаються без розгляду.

Учасники справи можуть ознайомитись з інформацією про рух справи на офіційному веб порталі судової влади України обравши назву суду, рубрику громадянам та інформація щодо розгляду судових справ за посиланням https://court.gov.ua/fair/sud1990/

Головуючий:

Судді:

СудТернопільський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення29.01.2025
Оприлюднено31.01.2025
Номер документу124782835
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: що виникають з договорів оренди

Судовий реєстр по справі —604/808/24

Ухвала від 20.02.2025

Цивільне

Тернопільський апеляційний суд

Костів О. З.

Ухвала від 29.01.2025

Цивільне

Тернопільський апеляційний суд

Костів О. З.

Ухвала від 22.01.2025

Цивільне

Тернопільський апеляційний суд

Костів О. З.

Рішення від 16.12.2024

Цивільне

Підволочиський районний суд Тернопільської області

Сидорак Г. Б.

Ухвала від 20.12.2024

Цивільне

Підволочиський районний суд Тернопільської області

Сидорак Г. Б.

Рішення від 16.12.2024

Цивільне

Підволочиський районний суд Тернопільської області

Сидорак Г. Б.

Ухвала від 17.09.2024

Цивільне

Підволочиський районний суд Тернопільської області

Сидорак Г. Б.

Ухвала від 19.07.2024

Цивільне

Підволочиський районний суд Тернопільської області

Сидорак Г. Б.

Ухвала від 18.06.2024

Цивільне

Підволочиський районний суд Тернопільської області

Сидорак Г. Б.

Ухвала від 04.06.2024

Цивільне

Підволочиський районний суд Тернопільської області

Сіянко В. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні