Справа №583/6464/23 Головуючий у суді у 1 інстанції - Ярошенко Т. О.Номер провадження 22-ц/816/1115/24 Суддя-доповідач - Собина О. І. Категорія - 23
У Х В А Л А
23 грудня 2024 року м. Суми
Сумський апеляційний суд у складі судді
Собина О. І.,розглянувши клопотання адвокатаАбрамовича ОлексіяВолодимировича,подане відімені ОСОБА_1 , проучасть в режимі відеоконференціїу судовихзасіданнях з розгляду апеляційноїскарги Товариства з обмеженою відповідальністю «РАЙЗ ПІВНІЧ» на рішення Охтирського міськрайонного суду Сумської області від 07 лютого 2024 року в цивільнійсправі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «РАЙЗ ПІВНІЧ» про розірвання договорів оренди землі, стягнення індексації,
ВСТАНОВИВ:
Цивільна справа за апеляційною скаргою ТОВ «РАЙЗПІВНІЧ»призначена до розгляду у відкритому судовому засіданні Сумського апеляційного суду на 14 год. 30 хв. 24 грудня 2024 року.
23 грудня 2024 року від адвоката Абрамовича О.В. надійшло клопотання про розгляд даної справи в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.
Відповідно до ч.ч. 1, 2ст. 212 ЦПК Україниучасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Учасник справи, його представник подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
З огляду на зазначене, клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції подане з порушенням строків на його подання.
Крім того, відповідно до частини 1 статті 58 ЦПК України сторона, третя особа, а також особа, якій законом надано право звертатися до суду в інтересах іншої особи, може брати участь у судовому процесі особисто (самопредставництво) та (або) через представника.
За положеннями частини 1 статті 60 ЦПК України представником у суді може бути адвокат або законний представник.
Згідно з частиною 4 статті 62 ЦПК України повноваження адвоката як представника підтверджуються одним з таких документів:
1) довіреністю;
2) ордером, виданим відповідно доЗакону України"Про адвокатуру та адвокатську діяльність";
3) дорученням органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правничої допомоги, виданим відповідно доЗакону України"Про безоплатну правничу допомогу".
Разом з тим, як зазначено в доданому до клопотання про участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції копії ордеру на надання правової допомоги ОСОБА_1 уповноважила адвоката Абрамовича О.В. представляти її інтереси у Охтирському міськрайонному суд Сумської області, проте відсутні докази того, що ОСОБА_1 уповноважила адвоката Абрамовича О.В. на представництво її інтересів у Сумському апеляційному суді.
З урахуванням вищезазначеного, у задоволенні клопотання адвоката Абрамовича О.В. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції слід відмовити.
На підставі наведеного, керуючисьст. 212 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
У задоволенніклопотання адвокатаАбрамовича ОлексіяВолодимировича,поданому відімені ОСОБА_1 ,про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції відмовити.
Копію ухвали надіслати адвокату Абрамовичу Олексію Володимировичу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Сумського апеляційного суду О. І. Собина
Суд | Сумський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 23.12.2024 |
Оприлюднено | 25.12.2024 |
Номер документу | 123981091 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: що виникають з договорів оренди |
Цивільне
Сумський апеляційний суд
Собина О. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні