Донецький окружний ад міністративний суд
У Х В А Л А
про відкриття провадження в адміністративній справі
21 жовтня 2010 р. Спра ва № 2а-24008/10/0570
приміщення суду за адресою : м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійськ ої дивизії, 17
Постановлена у нарадчій кімнаті.
Суддя Донецького окружног о адміністративного суду Нау мова К.Г.,
розглянувши адміністратив ний позов Товариства з обмеж еною відповідальністю «Укрб елпром» (м. Маріуполь)
до Державної податкової ін спекції у Іллічівськом район і м. Маріуполя (м. Маріуполь)
про зобов`язання вчинити пе вні дії, -
Товариство з обмеженою від повідальністю «Укрбелпром» звернулось до Донецького окружного адміністративног о суду з адміністративним по зовом до Державної податково ї інспекції у Іллічівськом р айоні м. Маріуполя про визнан ня дій про відмову в прийнятт і декларації з податку на дод ану вартість за червень 2010р. пр отиправними, зобов`язання пр ийняти декларацію з податку на додану вартість за червен ь 2010р. датою її надання та внест и відповідні зміни до картки особового рахунку.
Позовна заява підсудна Д онецькому окружному адмін істративному суду, подана ос обою, яка має адміністративн у процесуальну дієздатність . Позовна заява відповідає ви могам ст. ст. 17, 18, 104, 105, 106 КАС Україн и. Позовну заяву належить роз глядати в порядку адміністра тивного судочинства. Підстав для повернення позовної зая ви особі, яка її подала, залише ння її без розгляду а також дл я відмови у відкритті провад ження в адміністративній спр аві, немає. Заява вважається п оданою у день первинного її п одання до адміністративного суду.
На підставі вищевикладено го, керуючись статтею 107, 110 Коде ксу адміністративного судоч инства України, суд -
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження в адм іністративній справі № 2а-24008/10/05 70.
Призначити судовий розгля д справи у судовому засіданн я, яке відбудеться «04» листопа да 2010 року о 10 год. 40 хв., у приміще нні Донецького окружног о адміністративного суду, за адресою: 83052, м. Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської Дивізії, 17.
Направити сторонам судові повістки та пам' ятку на вик онання ст. 130 КАС України.
Позивачу надати:
- оригінали доданих до позову документів для огляд у у судовому засіданні,
- оригінал довіреност і на представника та докумен т, що підтверджує його особу (д ля огляду у судовому засідан ні);
Запропонувати відповідачу надати у строк до 03.11.2010р.:
- письмові запереченн я проти позову, оригінали для огляду у судовому засідання та світлокопії документів, щ о підтверджують заперечення , до матеріалів справи;
- оригінал довіреност і на представника та докумен т, що підтверджує його особу (д ля огляду);
У разі заперечень проти поз ову суб'єкт владних повноваж ень зобов`язаний надати суду у зазначений строк всі матер іали, що були або мали бути взя ті ним до уваги при прийнятті рішення, з приводу яких подан о позов.
Явка представників сторін у судове засідання є обов' я зковою.
Справа буде розглядатися о дноособово суддею Наумовою К .Г.
Ухвала оскарженню не підля гає та набирає законної сили з моменту проголошення.
Суддя Наумова К.Г.
Суд | Донецький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 21.10.2010 |
Оприлюднено | 26.11.2010 |
Номер документу | 12427849 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Донецький окружний адміністративний суд
Наумова К.Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні