Єдиний унікальний номер 175/3/20
провадження 2/175/3/20
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна та резолютивна частина)
06 січня 2025 року Дніпропетровський районний суд
Дніпропетровської області
у складі: головуючого
судді Васюченка О.Г.
з секретарем Кульпіною Л.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Слобожанське цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Факторингова Компанія «Фінвест Груп» до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на стороні відповідача: ОСОБА_2 про визнання іпотекодержателем за Договором іпотеки,
ВСТАНОВИВ:
Зважаючи на складність у викладенні повного рішення суду, пов`язаного з потребою у обґрунтованості доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.
Керуючись ч. 6 ст. 259, ч. 1 ст. 268, ст. 354, 355 ЦПК України, суд,
ВИРІШИВ:
Позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Факторингова Компанія «Фінвест Груп» до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на стороні відповідача: ОСОБА_2 про визнання іпотекодержателем за Договором іпотеки задовольнити.
Визнати Товариство з обмеженою відповідальністю «Факторингова Компанія «Фінвест Груп» іпотекодержателем за Договором іпотеки №PCL-301/064/2007, який посвідчений 20 березня 2007 року приватним нотаріусом Дніпропетровського районного нотаріального округу Кудрявцевою Т.М. та зареєстровано в реєстрі за №681, стосовно предмета іпотеки житлового будинку з господарськими будівлями і спорудами (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 1913316912214) та земельної ділянки при ньому за кадастровим номером 1221455800:02:010:0007 (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 1913319812214), що знаходяться за адресою: АДРЕСА_1 .
Стягнути з ОСОБА_1 (РНОКППП: НОМЕР_1 ) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Факторингова Компанія «Фінвест Груп» (код ЄДРПОУ: 42323667) судовий збір в розмірі 1921,00 грн. та судовий збір в розмірі 960,50 грн., а разом стягнути 2881,50 грн.
Стягнути з ОСОБА_1 (РНОКППП: НОМЕР_1 ) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Факторингова Компанія «Фінвест Груп» (код ЄДРПОУ: 42323667) судові витрати у вигляді витрати на професійну правничу допомогу в розмірі 21000 грн.
Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до Дніпровського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя О.Г. Васюченко
Суд | Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 06.01.2025 |
Оприлюднено | 16.01.2025 |
Номер документу | 124414201 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: |
Цивільне
Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
Васюченко О. Г.
Цивільне
Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
Васюченко О. Г.
Цивільне
Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
Васюченко О. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні