Справа № 203/2351/24
Провадження №1-кс/0203/4200/2024
УХВАЛА
17 грудня 2024 року слідчий суддя Кіровського районного суду міста Дніпропетровська ОСОБА_1 ,
за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
за участі:
прокурора ОСОБА_3 (в режимі відеоконференції),
підозрюваних ОСОБА_4 , ОСОБА_5 (в залі суду),
захисників ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 (в залі суду),
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Дніпрі клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Третього слідчого відділу (з дислокацією у місті Дніпрі) ТУ ДБР, розташованого у місті Полтаві, ОСОБА_9 про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні №62024170030001249 від 01.05.2024 року за ознаками складів кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 425, ч. 5 ст. 190 КК України,
ВСТАНОВИВ:
12.12.2024 року до Кіровського районного суду м. Дніпропетровська звернувся старший слідчий в особливо важливих справах Третього слідчого відділу (з дислокацією у місті Дніпрі) ТУ ДБР, розташованого у місті Полтаві, ОСОБА_10 , за погодженням з керівником Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону ОСОБА_11 , з клопотанням про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні №62024170030001249 від 01.05.2024 року за ознаками складів кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 425, ч. 5 ст. 190 КК України, в якому слідчий просить суд:
- продовжити строк досудового розслідування у кримінальному провадженні №62024170030001249 від 01.05.2024 року за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст.425 КК України, та ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 190 КК України, до 5 (п`яти) місяців, тобто до 18 лютого 2025 року.
В обґрунтування вимог клопотання слідчий зазначив, що слідчими Третього слідчого відділу (з дислокацією у місті Дніпрі) ТУ ДБР, розташованого у місті Полтаві, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №62024170030001249 від 01.05.2024 року за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 425 КК України, та ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 190 КК України. Трьохмісячний строк досудового розслідування у кримінальному провадженні спливає 18.12.2024. Однак, для проведення всіх необхідних слідчих та процесуальних дій слідчому потрібен додатковий час, що становить не менше 2 (двох) місяців.
Так, за поясненнями слідчого, проведення слідчих та процесуальних дій, долучення їх результатів до матеріалів кримінального провадження має вирішальний характер, у зв`язку з тим, що їх виконання є обов`язковим для повного, всебічного та неупередженого досудового розслідування, а також матиме суттєве значення для доведення чи спростування вини підозрюваних. Тому слідчий зазначив, що йому потрібен строк для досудового розслідування не менше 5 (п`яти) місяців.
Слідчий вказав, що органом досудового розслідування проводяться слідчі (розшукові) дії, спрямовані на отримання доказів, у зв`язку з чим для повного та неупередженого розслідування у кримінальному провадженні необхідно виконати наступне: провести розсекречення протоколів про проведення негласних слідчих (розшукових) дій та матеріальних носіїв інформації для долучення їх до матеріалів кримінального провадження; звернутись до керівника прокуратури з клопотанням про розсекречення процесуальних документів, які стали підставами для проведення НСРД (постанов, клопотань, доручень); звернутись з клопотанням до суду про розсекречення ухвал про дозвіл на проведення негласних слідчих (розшукових) дій; витребувати інформацію у компетентних державних органів, установ, організацій щодо закупівлі неякісного речового майна; допитати всіх свідків кримінального правопорушення, зокрема, усіх членів комісії з приймання речового майна військової частини НОМЕР_1 , військовослужбовців військової частини НОМЕР_1 ; у разі необхідності вирішити питання про зміну підозри; виконати інші слідчі (процесуальні) дії, у проведенні яких виникне необхідність; виконати вимоги, передбачені ст. 290 КПК України; скласти обвинувальний акт та направити його до суду для розгляду по суті.
Тому слідчий звернувся до суду з клопотанням про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні №62024170030001249 від 01.05.2024 року за ознаками складів кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 425, ч. 5 ст. 190 КК України.
Відповідно до протоколу передачі судової справи раніше визначеному складу суду від 12.12.2024 року, судову справу №203/2351/24, провадження №1-кс/0203/4200/2024, було розподілено головуючому судді ОСОБА_1 , яка передана канцелярією суду 16.12.2024 року.
Судове засідання з розгляду клопотання було призначене судом на 17.12.2024 року о 15:30 годині, в яке з`явились усі учасники провадження.
17.12.2024 року через систему «Електронний суд» свої письмові заперечення проти клопотання слідчого про продовження строку досудового розслідування надав суду захисник підозрюваної ОСОБА_5 адвокат ОСОБА_12 , який заперечував проти задоволення клопотання слідчого та просив суд відмовити у його задоволенні. Захисник послався на те, що слідчий не вказав, чому всі необхідні слідчі та процесуальні дії, які йому ще необхідно провести у кримінальному провадженні, ним не були вчинені раніше. Тим більше, що досудове розслідування триває з 01.05.2024 року, тобто більше 7 (семи) місяців. На думку захисника, слідчий вказує тільки формальні обставини щодо необхідності продовження строку досудового розслідування, які ґрунтуються на його припущеннях. Також за твердженнями захисника, слідчий не вказав строк, який йому необхідний для проведення тієї чи іншої процесуальної дії, не обґрунтовано в чому полягає особлива складність провадження.
17.12.2024 року під час судового засідання свої письмові заперечення надала захисник підозрюваної ОСОБА_5 адвокат ОСОБА_6 , яка заперечувала проти задоволення клопотання слідчого про продовження строку досудового розслідування та просила суд відмовити у його задоволенні. За поясненнями захисника, клопотання слідчого не містить доказів наявності обставин, які свідчать про обґрунтованість підозри у вчиненні ОСОБА_5 інкримінованих їй правопорушень. Матеріали, на які посилається слідчий, не підтверджують обставини, що викладені в клопотанні, а докази про причетність ОСОБА_5 до кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 5 ст. 190 КК України, є сумнівними за своїм характером та базуються на припущеннях, переконливо не вказують на причетність ОСОБА_5 до злочину.
Так, захисник вважає, що у кримінальному провадженні відносно ОСОБА_5 відсутня обґрунтована підозра, наявні численні порушення норм КПК України, клопотання слідчого не містить належного обґрунтування необхідності продовження строку досудового розслідування, а також матеріалами клопотання не підтверджується неможливість завершення процесуальних дій у передбачений законом строк. На підтвердження своєї позиції по клопотанню захисник надала суду копії адвокатського запиту до ВЧ НОМЕР_1 , протоколу тимчасового доступу до речей і документів від 24.06.2024 року, адвокатського запиту ТОВ «Деная» та відповіді на нього.
17.12.2024 року свої письмові заперечення проти клопотання надав і захисник підозрюваного ОСОБА_4 адвокат ОСОБА_8 , який зазначив, що на його думку, клопотання слідчого є протиправним, оскільки до клопотання слідчим не додано листів та/або постанов про розсекречення процесуальних документів про проведення НСРД, а також клопотань до суду про розсекречення ухвал про дозвіл на проведення НСРД, листів, запитів, ухвал про тимчасовий доступ до документів щодо витребування у державних органів, установ інформації про закупівлю неякісного речового майна, на які посилався слідчий у клопотанні. Таким чином, захисник зазначив, що на даний час відсутні підстави вважати, що строк досудового розслідування повинен бути продовжений з метою розсекречення відомостей проведення НСРД, та у клопотанні слідчого не наведено об`єктивних причин, з яких завершення досудового розслідування по кримінальному провадженню не могло бути закінчене у визначений законом строк для здійснення досудового розслідування.
Під час судового засідання прокурор підтримав клопотання слідчого про продовження строку досудового розслідування та просив суд його задовольнити, підстави звернення до суду з клопотанням пояснив суду таким чином, як про це вказано вище. Також прокурор наголосив на тому, що клопотання про продовження строку досудового розслідування підписано уповноваженим керівником, документи щодо розсекречення мають гриф «таємно» та не можуть бути надані захисникам для ознайомлення. При цьому стороні захисту відомо, що проводились негласні слідчі дії, тому слідчому ще потрібен час для завершення вказаних процедур, з огляду на що, досудове розслідування у кримінальному провадженні незавершене.
Захисник підозрюваної ОСОБА_5 адвокат ОСОБА_6 заперечувала проти задоволення клопотання слідчого про продовження строку досудового розслідування та просила суд відмовити у його задоволенні. Захисник пояснила, що на думку сторони захисту, повідомлена ОСОБА_5 підозра є необґрунтованою, та відсутні підстави для продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні. Проведені експертні дослідження надані стороні захисту не у повному обсязі, чим порушено право на захист підозрюваної. Також захисник зазначила, що в матеріалах кримінального провадження відсутні докази наявності шкоди, не встановлені збитки, що нанесені державі, а у своєму клопотанні слідчий посилається на формальні підстави для продовження строку досудового розслідування.
Захисник підозрюваної ОСОБА_5 адвокат ОСОБА_7 заперечував проти задоволення клопотання слідчого про продовження строку досудового розслідування та просив суд відмовити у його задоволенні, посилаючись на те, що на його думку, відсутні докази скоєння кримінального правопорушення, а повідомлення про підозру ОСОБА_5 є необґрунтованим. Крім того, на думку захисника, в матеріалах клопотання відсутні докази наявності об`єктивних причин для продовження строку досудового розслідування.
Підозрювана ОСОБА_5 підтримала своїх захисників.
Захисник підозрюваного ОСОБА_4 адвокат ОСОБА_8 також заперечував проти задоволення клопотання слідчого про продовження строку досудового розслідування, просив суд відмовити у його задоволенні, оскільки до клопотання слідчим не долучено ухвал про тимчасовий доступ, про розсекречення матеріалів НСРД, з матеріалами кримінального провадження в порядку ст. 290 КПК України сторона захисту не ознайомлена.
Підозрюваний ОСОБА_4 підтримав свого захисника.
Слідчий суддя, заслухавши пояснення прокурора, підозрюваних та їх захисників, проаналізувавши норми КПК України та дослідивши матеріали клопотання, дійшов таких висновків.
Судом встановлено та матеріалами клопотання підтверджено, що Третім слідчим відділом (з дислокацією у місті Дніпрі) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №62024170030001249 від 01.05.2024 за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.425 КК України, та ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 190 КК України.
18.09.2024 року о 09:11 годині ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.425 КК України, тобто у недбалому ставленні військової службової особи до служби, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, вчинене в умовах воєнного стану або в бойовій обстановці.
18.09.2024 року о 10:17 годині ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 190 КК України, тобто у заволодінні чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайство), вчиненому в умовах воєнного стану в особливо великих розмірах.
Постановою від 16.11.2024 року керівником Дніпровської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону було продовжено строк досудового розслідування та продовжено строк досудового розслідування у кримінальному провадженні за №62024170030001249 від 01.05.2024 року до трьох місяців, тобто до 18.12.2024 року включно.
Також у ході судового розгляду клопотання судом були досліджені наступні докази: постанови про призначення експертизи матеріалів, речовин та виробів, висновки експертів за результатами проведення експертизи матеріалів, речовин та виробів, договір про закупівлю для державних потреб товарів речової служби (за кошти Державного бюджету України) з додатками, товарно-транспортні накладні, листи, дані про банківські рахунки, протоколи допитів свідків, постанова про доручення проведення аналізу та складання аналітичного висновку, висновок аналітичного дослідження, постанов про призначення судово-економічної експертизи, висновок експерта за результатами проведення судової економічної експертизи, рапорти, клопотання слідчого керівнику Дніпровської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону про продовження строку досудового розслідування, протокол тимчасового доступу до речей і документів з додатком.
Суд зазначає, що відповідно до положень статті 219 Кримінального процесуального кодексу України (далі КПК України), строк досудового розслідування обчислюється з моменту внесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань до дня звернення до суду з обвинувальним актом, клопотанням про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру, клопотанням про звільнення особи від кримінальної відповідальності або до дня ухвалення рішення про закриття кримінального провадження.
Строк досудовогорозслідування змоменту внесеннявідомостейпро кримінальнеправопорушення доЄдиного реєструдосудовихрозслідувань додняповідомлення особіпропідозрустановить: дванадцять місяців у кримінальному провадженні щодо нетяжкого злочину; вісімнадцять місяців у кримінальному провадженні щодо тяжкого або особливо тяжкого злочину.
Досудове розслідування повинно бути закінчено: протягом одного місяця з дня повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального проступку; протягом двох місяців з дня повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину.
Згідно з частиною 2 статті 219 КПК України, строк досудового розслідування може бути продовжений у порядку, передбаченому параграфом 4 глави 24 цього Кодексу. При цьому, загальний строк досудового розслідування не може перевищувати шести місяців із дня повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину невеликої або середньої тяжкості; дванадцяти місяців із дня повідомлення особі про підозру у вчиненні тяжкого або особливо тяжкого злочину.
За правилами, встановленими пунктом 2 частини 3 статті 294 КПК України, якщо з дня повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину досудове розслідування (досудове слідство) неможливо закінчити у строк, зазначений у пункті 2 абзацу третього частини першої статті 219 цього Кодексу, він може бути продовжений в межах строків, встановлених пунктами 2 та 3 частини другої статті 219 цього Кодексу: до шести місяців слідчим суддею за клопотанням слідчого, погодженим з керівником регіональної прокуратури або його першим заступником чи заступником, заступниками Генерального прокурора.
Частиною 4 статті 294 КПК України визначено, що строк досудового розслідування злочину може бути продовжений до трьох місяців, якщо його неможливо закінчити внаслідок складності провадження, до шести місяців внаслідок особливої складності провадження, до дванадцяти місяців внаслідок виняткової складності провадження.
Відповідно до пунктів 5, 8 частини 1 статті 295 КПК України, у клопотанні про продовження строку досудового розслідування зазначаються, зокрема, процесуальні дії, проведення або завершення яких потребує додаткового часу; обставини, що перешкоджали здійснити ці процесуальні дії раніше.
Відповідно до положень статті 40 КПК України, слідчий несе відповідальність за законність та своєчасність здійснення процесуальних дій.
Слідчий, здійснюючи свої повноваження відповідно до вимог цього Кодексу, є самостійним у своїй процесуальній діяльності, втручання в яку осіб, що не мають на те законних повноважень, забороняється.
Відповідно до частини 1 статті 295-1 КПК України, у випадках, передбачених статтею 294 КПК України, продовження строку досудового розслідування здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, постановленої за відповідним клопотанням прокурора або слідчого.
Відповідно до частин 3, 5 статті 295-1 КПК України, слідчий суддя зобов`язаний розглянути клопотання про продовження строку досудового розслідування протягом трьох днів з дня його одержання, але в будь-якому разі до спливу строку досудового розслідування, за участю слідчого або прокурора, а також підозрюваного та його захисника, у разі розгляду клопотання про продовження строку досудового розслідування після повідомлення особі про підозру.
Крім підстав, передбачених частиною четвертою цієї статті, слідчий суддя відмовляє у задоволенні клопотання про продовження строку досудового розслідування після повідомлення особі про підозру, якщо слідчий не доведе, що додатковий строк необхідний для отримання доказів, які можуть бути використані під час судового розгляду, або для проведення чи завершення проведення експертизи, за умови що ці дії не могли бути здійснені чи завершені раніше з об`єктивних причин, а також якщо досліджені під час вирішення цього питання обставини свідчать про відсутність достатніх підстав вважати, що сталася подія кримінального правопорушення, яка дала підстави для повідомлення про підозру, та/або підозрюваний причетний до цієї події кримінального правопорушення.
Відповідно до ч. 3 ст. 254 КПК України, виготовлення копій протоколів про проведення негласних слідчих (розшукових) дій та додатків до них до прийняття рішення про їх розсекречування у порядку, визначеному законодавством, не допускається.
Відповідно до пунктів 5.1., 5.3., 5.9., 5.11., 5.12., 5.30 розділу 5 Наказу Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Адміністрації державної прикордонної служби України, Міністерства фінансів України, Міністерства юстиції України «Про затвердження Інструкції про організацію проведення негласних слідчих (розшукових) дій та використання їх результатів у кримінальному провадженні» від 16.11.2012 №114/1042/516/1199/936/1687/5, постанова слідчого, прокурора про проведення негласних слідчих (розшукових) дій, клопотання про дозвіл на проведення негласної слідчої (розшукової) дії, ухвала слідчого судді про дозвіл на проведення негласної слідчої (розшукової) дії та додатки до нього, протокол про проведення негласних слідчих (розшукових) дій, які містять відомості про факт та методи проведення негласної слідчої (розшукової) дії, а також відомості, що дають змогу ідентифікувати особу, місце або річ, щодо якої проводиться або планується проведення такої дії, розголошення яких створює загрозу національним інтересам та безпеці, підлягають засекречуванню (п.5.1.).
Матеріальні носії інформації (далі - МНІ) щодо проведення негласних слідчих (розшукових) дій повинні містити такі реквізити , зокрема, гриф секретності (п.5.3.).
Після завершення проведення негласних слідчих (розшукових) дій грифи секретності МНІ щодо їх проведення підлягають розсекреченню на підставі рішення прокурора, який здійснює повноваження прокурора в конкретному кримінальному провадженні у формі процесуального керівництва досудовим розслідуванням, з урахуванням обставин кримінального провадження та необхідності використання матеріалів негласних слідчих (розшукових) дій як доказів після проведення таких дій, у випадку, якщо витік зазначених відомостей не завдасть шкоди національній безпеці України (п.5.9.).
Для розсекречення конкретних матеріальних носіїв інформації щодо проведення негласної слідчої (розшукової) дії керівник органу прокуратури надсилає керівнику органу, де засекречено матеріальний носій інформації, клопотання, у якому зазначаються підстави для скасування грифа секретності, обліковий номер та назва матеріального носія інформації (п.5.11.).
До клопотання долучаються матеріальні носії інформації, грифи секретності яких пропонується скасувати.
Після отримання клопотання про необхідність скасування грифів секретності матеріальних носіїв інформації щодо проведення негласних слідчих (розшукових) дій та відповідних документів керівником органу, де здійснювалося їх засекречування, створюється експертна комісія з питань таємниць (далі - експертна комісія), якій доручається підготовка рішень про скасування грифів секретності цих МНІ (п.5.12.).
До розсекречених матеріалів доступ надається разом з іншими матеріалами досудового розслідування в порядкуст.290КПК України (п.5.30.).
З огляду на викладене вище, суд вважає доведеною слідчим об`єктивність причин неможливості завершити досудове розслідування у визначений КПК України строк, та додатковий строк необхідний йому для отримання доказів, які можуть бути використані під час судового розгляду.
Оскільки, як пояснила сторона обвинувачення, та це підтверджується матеріалами клопотання, слід враховувати певний об`єм слідчих (розшукових) та процесуальних дій, які ще необхідно провести та завершити органу досудового розслідування (зокрема, провести розсекречення протоколів про проведення негласних слідчих (розшукових) дій та матеріальних носіїв інформації для долучення їх до матеріалів кримінального провадження; звернутись до керівника прокуратури з клопотанням про розсекречення процесуальних документів, які стали підставами для проведення НСРД (постанов, клопотань, доручень); звернутись з клопотанням до суду про розсекречення ухвал про дозвіл на проведення негласних слідчих (розшукових) дій; витребувати інформацію у компетентних державних органів, установ, організацій щодо закупівлі неякісного речового майна; допитати всіх свідків кримінального правопорушення, зокрема, усіх членів комісії з приймання речового майна військової частини НОМЕР_1 , військовослужбовців військової частини НОМЕР_1 ; у разі необхідності вирішити питання про зміну підозри; виконати інші слідчі (процесуальні) дії, у проведенні яких виникне необхідність; виконати вимоги, передбачені ст. 290 КПК України; скласти обвинувальний акт та направити його до суду для розгляду по суті).
Так, клопотання слідчого відповідає вимогам ст. 295 КПК України та слідчий зазначив, зокрема, процесуальні дії, проведення або завершення яких потребує додаткового часу; обставини, що перешкоджали здійснити ці процесуальні дії раніше. Водночас КПК України не визначає обов`язок слідчого, прокурора долучати до клопотання докази на підтвердження проведення ним чи планування слідчих (розшукових) дій, інших процесуальних дій, для чого йому необхідний додатковий строк. Оскільки з дотриманням загальних засад кримінального провадження слідчий несе відповідальність за законність та своєчасність здійснення процесуальних дій, та є самостійним у своїй процесуальній діяльності.
Суд відхиляє як безпідставні твердження сторони захисту про ненадання стороною обвинувачення матеріалів кримінального провадження для ознайомлення в порядку, визначеному ст. 290 КПК України. Оскільки слідчий вказав на необхідність проведення ще ряду слідчих (процесуальних) дій у кримінальному провадженні, в тому числі щодо розсекречування матеріалів НСРД. Крім того, суд враховує те, що КПК України, Інструкцією про організацію проведення негласних слідчих (розшукових) дій та використання їх результатів у кримінальному провадженні, визначений певний порядок розсекречення матеріалів проведення негласних слідчих (розшукових) дій, а до прийняття рішення про їхрозсекречування не допускається виготовлення копій протоколів про проведення негласних слідчих (розшукових) дій та додатків до них. Тому протоколи НСРД до зняття грифу «таємно» не можуть бути надані ані стороні захисту для ознайомлення в порядку, визначеному ст.290 КПК України, ані суду разом з клопотанням про продовження строку досудового розслідування для підтвердження їх проведення.
Тому слідчий суддя доходить висновку про необхідність задоволення заявленого клопотання слідчого про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні №62024170030001249 від 01.05.2024 року до п`яти місяців.
Керуючись статтями 219, 294, 295-1, 369-372 Кримінального процесуального кодексу України, слідчий суддя,
УХВАЛИВ:
Клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Третього слідчого відділу (з дислокацією у місті Дніпрі) ТУ ДБР, розташованого у місті Полтаві, ОСОБА_9 про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні №62024170030001249 від 01.05.2024 року за ознаками складів кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 425, ч. 5 ст. 190 КК України, задовольнити повністю.
Продовжити строк досудового розслідування у кримінальному провадженні №62024170030001249 від 01.05.2024 року за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 425, ч. 5 ст. 190 КК України, до п`яти місяців з 18.12.2024 року, тобто до 18.02.2025 року.
Ухвала слідчого судді набирає законної сили з моменту її проголошення та оскарженню не підлягає.
Повний текст ухвали слідчого судді оголошено 23.12.2024 року о 17:00 годині.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Кіровський районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 17.12.2024 |
Оприлюднено | 20.01.2025 |
Номер документу | 124479421 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про продовження строку досудового розслідування |
Кримінальне
Кіровський районний суд м.Дніпропетровська
Ханієва Ф. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні