ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
про відкриття апеляційного провадження
"17" січня 2025 р. Справа№ 910/7980/24
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Ходаківської І.П.
суддів: Владимиренко С.В.
Демидової А.М.
за апеляційною скаргою Національного банку України
на рішення господарського суду міста Києва від 02.10.2024 (повне рішення складено 14.10.2024)
у справі № 910/7980/24 (суддя О.В. Нечай)
за позовом Національного банку України
до Товариства з додатковою відповідальністю "Страхова компанія "Екта"
за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача: ОСОБА_1
про ліквідацію страховика
ВСТАНОВИВ:
Рішенням господарського суду міста Києва від 02.10.2024 у справі № 910/7980/24 в позові відмовлено. Витрати по сплаті судового збору за подання позовної заяви в розмірі 3 028,00 грн покладено на позивача.
Не погоджуючись з ухваленим рішенням, Національний банк України 01.11.2024 через систему "Електронний суд" звернувся безпосередньо до Північного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить рішення господарського суду міста Києва від 02.10.2024 у справі № 910/7980/24 скасувати, ухвалити нове рішення, яким позовні вимоги Національного банку України до ТОВ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ЕКТА» задовольнити повністю. Вирішити питання розподілу судового збору за подання апеляційної скарги.
Відповідно до витягу з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 01.11.2024 зазначену апеляційну скаргу у справі № 910/7980/24 передано на розгляд колегії суддів у складі: головуючий суддя - Кравчук Г.А., судді: Тищенко .І., Коробенко Г.П.
Розпорядженням Північного апеляційного господарського суду № 09.1-07/839/24 від 25.11.2024, у зв`язку із тимчасовою непрацездатністю головуючого судді (судді-доповідача) Кравчука Г.А. з 04.11.2024, призначено повторний автоматизований розподіл.
Витягом з протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 25.11.2024 визначено колегію суддів у складі: Ходаківська І.П. - головуюча, судді: Владимиренко С.В., Демидова А.М.
Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 09.12.2024 витребувано з господарського суду міста Києва матеріали справи № 910/7980/24. Відкладено вирішення питання щодо можливості відкриття, повернення, залишення без руху або відмови у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою Національного банку України на рішення господарського суду міста Києва від 02.10.2024 по справі № 910/7980/24 до надходження даної справи з суду першої інстанції.
Вивчивши матеріали апеляційної скарги, після надходження матеріалів справи на запит та виходу колегії суддів з відпустки, суд визнає подані матеріали достатніми для відкриття апеляційного провадження.
Апеляційна скарга подана з додержанням вимог Господарського процесуального кодексу України.
Керуючись ст. ст. 197, 234, 262, 263, 267, 270 ГПК України, Північний апеляційний господарський суд,
У Х В А Л И В :
1. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Національного банку України на рішення господарського суду міста Києва від 02.10.2024 по справі № 910/7980/24.
2. Роз`яснити учасникам справи право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу, заперечення, пояснення щодо апеляційної скарги в письмовій формі протягом десяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.
3. Роз`яснити скаржнику право подати до суду апеляційної інстанції заперечення на відзив (в разі його надання) в письмовій формі протягом п`яти днів з дня його отримання (в разі надання - надати суду докази надсилання (надання) його іншим учасникам справи).
4. Встановити учасникам справи строк для подачі всіх заяв та клопотань в письмовій формі протягом десяти днів з дня вручення даної ухвали.
5. Попередити учасників справи, що заяви, скарги і документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду, крім випадків, передбачених цим Кодексом.
Всі документи та письмові докази в паперовому вигляді подаються через управління автоматизованого документообігу суду та моніторингу виконання документів Північного апеляційного господарського суду (канцелярію суду) за адресою: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 1 А (І поверх), в електронній формі особа, яка зареєструвала електронний кабінет в ЄСІТС або яка повинна бути зареєстрована в обов`язковому порядку, може подавати процесуальні, інші документи, вчиняти інші процесуальні дії виключно за допомогою ЄСІТС, з використанням власного електронного підпису, якщо інше не передбачено ГПК України, тобто через систему "Електронний суд".
6. Закінчити проведення підготовчих дій.
7. Призначити до розгляду апеляційну скаргу Національного банку України на рішення господарського суду міста Києва від 02.10.2024 по справі № 910/7980/24.
8. Повідомити учасників справи, що апеляційні скарги розглядатиметься у судовому засіданні 26.02.2025 о 10 год. 00 хв. в приміщенні Північного апеляційного господарського суду (м. Київ, вул. Шолуденка, 1а, зал судових засідань № 6).
9. Довести до відома учасників апеляційного провадження, що нез`явлення їх представників в судове засідання не є перешкодою розгляду апеляційної скарги по суті.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.
Головуючий суддя І.П. Ходаківська
Судді С.В. Владимиренко
А.М. Демидова
Суд | Північний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 17.01.2025 |
Оприлюднено | 23.01.2025 |
Номер документу | 124556412 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі страхування |
Господарське
Північний апеляційний господарський суд
Ходаківська І.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні