Справа № 930/1442/21
Провадження №11-кп/801/63/2025
Категорія: крим.
Головуючий у суді 1-ї інстанції: ОСОБА_1
Доповідач : ОСОБА_2
ВІННИЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 січня 2025 року м. Вінниця
Вінницький апеляційний суд в складі
головуючого судді ОСОБА_2
суддів: ОСОБА_3 , ОСОБА_4
розглянувши клопотання обвинуваченої ОСОБА_5 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у справі за апеляційною скаргою прокурора у кримінальному провадженні ОСОБА_6 на вирок Немирівського районного суду Вінницької області від 11 березня 2024 року, яким ОСОБА_5 визнано винуватою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 366, ч.ч.2,4 ст. 191 КК України,
встановив:
У провадженні Вінницького апеляційного суду перебуває справа за апеляційною скаргою прокурора у кримінальному провадженні ОСОБА_6 на вирок Немирівського районного суду Вінницької області від 11 березня 2024 року, яким ОСОБА_5 визнано винуватою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 366, ч.ч.2,4 ст. 191 КК України.
Справу призначено до розгляду на 19 лютого 2025 року на 09 год. 30 хв.
23 січня 2025 року на адресу Вінницького апеляційного суду надійшло клопотання обвинуваченої ОСОБА_5 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, в якому просить провести його в режимі відеоконференції зі Білоцерківським міськрайонним судом Київської області.
Згідно з вимогами ч. 7 ст. 11 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» учасникам судового процесу на підставі судового рішення забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.
Відповідно до ст. 336 КПК України, судове провадження може здійснюватись в режимі відеоконференції у разі необхідності вжиття заходів для забезпечення оперативності судового провадження. Суд за власного ініціативою або за клопотанням сторони чи іншого учасника процесу може постановити ухвалу про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
З урахуванням викладеного, а також враховуючи те, що Вінницький апеляційний суд має технічну можливість забезпечити участь учасників процесу в судових засіданнях в режимі відеоконференції, подане клопотання підлягає задоволенню.
Керуючись ст. 2 КУпАП, ч. 7 ст. 11 ЗУ «Про судоустрій та статус суддів», ст. 336 КПК України, суд, -
постановив:
Клопотання обвинуваченої ОСОБА_5 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції задовольнити.
Розгляд справи, який призначений на 19 лютого 2025 року на 09 год. 30 хв. здійснювати дистанційно в режимі відеоконференції.
Доручити Білоцерківському міськрайонному суду Київської області забезпечити проведення судового засідання о 09 год. 30 хв. 19 лютого 2025 року за участю обвинуваченої ОСОБА_5 в режимі відеоконференції у приміщенні цього суду.
Копію ухвали про участь осіб в судовому засіданні у режимі відеоконференції направити Білоцерківському міськрайонному суду Київської області та особам, які братимуть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
З метою забезпечення своєчасного проведення відеоконференції копію ухвали надіслати на електронну адресу Білоцерківському міськрайонному суду Київської області.
Ухвала апеляційного суду набирає законної сили негайно після її винесення, є остаточною й оскарженню не підлягає.
Судді
ОСОБА_2 ОСОБА_3 ОСОБА_4
Суд | Вінницький апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 23.01.2025 |
Оприлюднено | 24.01.2025 |
Номер документу | 124616599 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем |
Кримінальне
Вінницький апеляційний суд
Бурденюк С. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні