Ухвала
від 23.01.2025 по справі 18/257
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Капітана Володимира Кісельова, 1, м. Полтава, 36000, тел. (0532) 61 04 21

E-mail: inbox@pl.arbitr.gov.ua, https://pl.arbitr.gov.ua/sud5018/

Код ЄДРПОУ 03500004

УХВАЛА

про відкладення розгляду справи

23.01.2025 Справа № 18/257(917/2216/24)

за скаргою АТ «ПОЛТАВА- БАНК» на дії керуючого санацією Тищенко О.І. у справі №18/257

за заявою Головного управління Державної податкової служби у Полтавській області

до публічного акціонерного товариства "Бурова компанія "Букрос", м.Полтава

про визнання банкрутом

Суддя Киричук О.А.

Представники: згідно протоколу

Ухвалою Господарського суду Полтавської області від 21.11.2017 року введено процедуру санації Публічного акціонерного товариства "Бурова компанія "Букрос". 18.12.2018 року ухвалою суду арбітражну керуючу Тищенко О.І. призначено керуючим санацією даного підприємства.

В ході процедури санації ПАТ "Бурова компанія "Букрос" на адресу господарського суду за вх. № 16755 від 10.12.24 надійшла скаргу АТ «ПОЛТАВА- БАНК» на дії керуючого санацією Тищенко О.І. у справі №18/257, в якій скаржник просить:

1. Визнати неправомірними дії арбітражного керуючого Тищенко Оксани Іванівни щодо виключення з переліку кредиторів, що мають права вирішального голосу, АТ «ПОЛТАВА- БАНК» в представницьких органах кредиторів у справі про банкрутство ПАТ «БК «БУКРОС» №18/257 в реєстрі вимог кредиторів у справі про банкрутство ПАТ «БК «БУКРОС» №18/257 станом на 26.09.2024 та в повідомленні від 20.11.2024 №02-44/2223 Про скликання зборів кредиторів №3/2024 від 05.12.2024 у справі про банкрутство ПАТ «БК «БУКРОС».

2. Зобов`язати арбітражного керуючого Тищенко Оксану Іванівну поновити запис щодо наявності права вирішального голосу АТ «ПОЛТАВА-БАНК» в представницьких органах кредиторів в реєстрі вимог кредиторів у справі про банкрутство ПАТ «БК «БУКРОС» №18/257.

Ухвалою Господарського суду Полтавської області від 16.12.24 суд постановив розгляд скарги призначити на 23.01.2025.

Письмові пояснення щодо поданої скарги арбітражним керуючим Тищенко О.І. не надано.

Від арбітражного керуючого Тищенко О.І. надійшло клопотання, у якому вона просить відкласти судове засідання до часу наявності можливості проведення господарським судом Полтавської області судових засідань в режимі відеоконференції.

Інші клопотання чи заяви до суду не надходили.

За даних обставин, суд вважає за необхідне судове засідання з розгляду скарги відкласти на 30.01.25 на 13.00.

При цьому, враховуючи намір арбітражного керуючого Тищенко О.І. брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів, наявність у суду технічної можливості забезпечити проведення судового засідання в режимі відеоконференції, суд ухвалив провести судове засідання 30.01.25 на 13.00 год. в режимі відеоконференції (за допомогою програмного забезпечення «EasyCon») для арбітражного керуючого Тищенко О.І.

Стосовно клопотання арбітражного керуючого Тищенко О.І. про участь у інших судових засіданнях у справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, господарський суд звертає увагу заявника, що дати наступних засідань у даній справі ще не визначені, відтак питання про проведення подальших засідань у справі в режимі відеоконференції не може бути вирішено.

При цьому, суд зазначає, що можливість вирішення питання щодо участі у кожному наступному судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду судом буде з"ясовуватись після визначення дати, часу та місця проведення кожного із засідань суду з огляду на наявну у суді технічну можливість.

Керуючись ст. 234 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Розгляд скарги відкласти на 30.01.2025 13:00 зал № 6.

Судове засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Капітана Володимира Кісельова, 1, зал судових засідань № 6.

2. Арбітражному керуючому Тищенко О.І. надати письмові пояснення щодо обставин на які посилається скаржник в поданій скарзі.

3. Провести судове засідання по справі № 18/257 (917/2216/24), призначене на 30.01.25 о 13.00, для арбітражного керуючого Тищенко О.І. в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду. Відеоконференція буде проведена за допомогою програмного забезпечення "EasyCon".

4. Роз`яснити арбітражному керуючому Тищенко О.І., що для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції він зобов`язаний: зайти та авторизуватися в Системі відеоконференцзв`язку за 10 хвилин до часу судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камеру) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи відеоконференцзв`язку; при собі мати паспорт; очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі в судовому засіданні.

5. На початку судового засідання учасник, що бере участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, за потреби, на вимогу судді повинен показати свій паспорт або інший документ, що посвідчує особу, в розгорнутому вигляді на сторінці з фотографією в камеру та оригінали документів, які підтверджують його повноваження на представництво.

6. Попередити сторін, що відповідно до частини 5 статті 197 ГПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

7. Копію ухвали надіслати учасникам справи в порядку, встановленому статтею 242 ГПК України.

8. Повідомити учасників справи про те, що вони можуть отримати інформацію по справі, що розглядається, на веб-сторінці офіційного веб-порталу судової влади у мережі Інтернет за адресою: pl.arbitr.gov.ua

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає (ст.ст. 235,255 ГПК України).

Суддя Киричук О.А.

СудГосподарський суд Полтавської області
Дата ухвалення рішення23.01.2025
Оприлюднено27.01.2025
Номер документу124659401
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —18/257

Ухвала від 26.02.2025

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Радіонова Олена Олександрівна

Ухвала від 20.02.2025

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Радіонова Олена Олександрівна

Ухвала від 19.02.2025

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Огороднік К.М.

Ухвала від 19.02.2025

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Киричук О.А.

Ухвала від 13.02.2025

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Киричук О.А.

Ухвала від 13.02.2025

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Киричук О.А.

Ухвала від 17.02.2025

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Радіонова Олена Олександрівна

Ухвала від 12.02.2025

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Кльопов І.Г.

Ухвала від 11.02.2025

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Киричук О.А.

Ухвала від 06.02.2025

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Киричук О.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні