ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
майдан Путятинський, 3/65, м. Житомир, 10002, тел. (0412) 48 16 20,
e-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, web: https://zt.arbitr.gov.ua,
код ЄДРПОУ 03499916
УХВАЛА
"28" січня 2025 р. м. Житомир Справа № 906/1257/24
Господарський суд Житомирської області у складі:
Судді: Кравець С.Г. розглянувши клопотання представника Приватного акціонерного
товариства "Житомирський меблевий комбінат" від 24.01.2025 про участь у судовому
засіданні в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів у справі
за позовом: Приватного акціонерного товариства "Житомирський меблевий комбінат"
до: Товариства з обмеженою відповідальністю "ДІЄСА"
про стягнення 40 155,47грн,
ВСТАНОВИВ:
Приватне акціонерне товариство "Житомирський меблевий комбінат" звернулося до господарського суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "ДІЄСА" про стягнення 40 155,47грн з яких: 28 425,00грн основного боргу, 8 249,32грн пені, 883,79грн 3% річних та 2 597,36грн інфляційних втрат, а також судових витрат.
Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем зобов`язань за договором №1ЖМК190007 оренди від 01.02.2019 року.
Ухвалою суду від 16.12.2024 вказану позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі №906/1257/24 за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін. Судове засідання для розгляду справи по суті призначено на 15.01.2025 о 10:00.
У зв`язку із надходженням повідомлення про замінування будівлі Господарського суду Житомирської області 15.01.2025, судове засідання по даній справі, яке було призначене 15.01.2025 о 10:00 не відбулося, справа не розглядалась.
Ухвалою суду від 15.01.2025 призначено судове засідання для розгляду справи по суті на 03.02.2025 о 15:00.
24.01.2025 через систему "Електронний суд" від представника Приватного акціонерного товариства "Житомирський меблевий комбінат" від 24.01.2025 про участь у судовому засіданні 03.02.2025 о 15:00 у даній справі в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів.
Відповідно до ч.ч.1,2,5 ст.197 ГПК України, учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Учасник справи, його представник подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, його представник, який подав відповідну заяву, крім випадку коли суд після призначення судового засідання чи під час такого засідання втратив технічну можливість забезпечити проведення відеоконференції.
Враховуючи необхідність забезпечення права на доступ до правосуддя, рівність учасників процесу перед законом і судом, з метою забезпечення своєчасного розгляду справи, суд вважає за необхідне задовольнити клопотання представника та забезпечити проведення судового засідання в режимі відеоконференції, з урахуванням технічних можливостей у суді.
Керуючись статтями 197, 234, 235 ГПК України, господарський суд,
УХВАЛИВ:
1. Задовольнити клопотання представника Приватного акціонерного товариства "Житомирський меблевий комбінат" від 24.01.2025 про участь у судовому засіданні "03" лютого 2025 р. о 15:00 в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів.
2. Попередити представника відповідача, що:
- ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву (ч. 5 ст. 197 ГПК України);
- використовувані учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку (ч.11 ст.197 ГПК України);
- участь у відеоконференції забезпечується з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму) та в охайному вигляді.
3. Відеоконференція буде здійснюватися за посиланням: https://vkz.court.gov.ua.
Ухвала набирає законної сили 28.01.2025 та оскарженню не підлягає.
Суддя Кравець С.Г.
Направити: заявнику - електронний кабінет.
Суд | Господарський суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 28.01.2025 |
Оприлюднено | 30.01.2025 |
Номер документу | 124753048 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі оренди |
Господарське
Господарський суд Житомирської області
Кравець С.Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні