УКРАЇНА
Житомирський апеляційний суд
Справа №276/1852/23 Головуючий у 1-й інст. ОСОБА_1
Номер провадження №11-кп/4805/101/25
Категорія ст.403 КПК Доповідач ОСОБА_2
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 січня 2025 року Житомирський апеляційний суд в складі:
головуючого-судді ОСОБА_2 ,
суддів: ОСОБА_3 , ОСОБА_4 ,
розглянувши у письмовому провадженні в м.Житомирі матеріали судового провадження №276/1852/23 за апеляційною скаргою прокурора Хорошівського відділу Коростишівської окружної прокуратури ОСОБА_5 на ухвалу Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області від 07.11.2024,
в с т а н о в и в:
зазначеною ухвалою задоволено подання в.о.начальника Житомирського районного сектору №2 філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області та на підставі ч.2 ст.74 КК України звільнено засуджену ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , від покарання, призначеного за вироком Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області від 09 листопада 2023 року за ч.4 ст.185 КК України, у зв`язку з усуненням караності діяння.
В поданій апеляційній скарзі прокурор ОСОБА_5 просить скасувати ухвалу суду першої інстанції, як незаконну, а своїм рішенням направити провадження на новий судовий розгляд.
До початку розгляду кримінального провадження по суті, прокурором Хорошівського відділу Коростишівської окружної прокуратури ОСОБА_5 подано письмове клопотання про відмову від своєї апеляційної скарги поданої на ухвалу Володарсько-Волинськогорайонного судуЖитомирської областівід 07.11.2024відносно ОСОБА_6 .
Прокурором Коростенської окружної прокуратури ОСОБА_7 подано письмове клопотання про розгляд провадження №276/1852/23 апеляційним судом у письмовому провадженні, з позицією в підтримку письмового клопотання прокурора ОСОБА_5 про відмову від поданої апеляційної скарги.
Заслухавши суддю-доповідача, перевіривши доводи клопотання прокурора ОСОБА_5 та матеріали кримінального провадження, апеляційний суд вважає, що апеляційне провадження підлягає закриттю з таких підстав.
Відповідно до норм ст.403 КПК України, особа, яка подала апеляційну скаргу, має право відмовитися від неї до закінчення апеляційного розгляду.
При цьому, якщо вирок або ухвала суду першої інстанції не були оскаржені іншими особами або якщо немає заперечень інших осіб, які подали апеляційну скаргу, проти закриття провадження у зв`язку з відмовою від апеляційної скарги, суд апеляційної інстанції своєю ухвалою закриває апеляційне провадження.
З оглядуна вищевикладене,апеляційний судвважає,що клопотанняпрокурора фактичнопро відмовувід поданоїним апеляційноїскарги підлягаєдо задоволення,а апеляційнепровадження щодооскарження прокурором ОСОБА_5 на ухвалуВолодарсько-Волинськогорайонного судуЖитомирської областівід 07.11.2024відносно ОСОБА_6 , - закриттю, на підставі ст.403 КПК України.
Керуючись ст.403 КПК України, апеляційний суд,
П О С Т А Н О В И В :
Прийняти у прокурора ОСОБА_5 відмову від поданої ним апеляційної скарги на ухвалу Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області від 07.11.2024 відносно засудженої ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ..
Апеляційне провадження за апеляційною скаргою прокурора Хорошівського відділу Коростишівської окружної прокуратури ОСОБА_5 на ухвалу Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області від 07.11.2024 відносно засудженої ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , закрити з підстав відмови прокурором від поданої апеляційної скарги.
На ухвалу апеляційного суду учасниками судового розгляду можуть бути подані касаційні скарги до Касаційного кримінального суду Верховного Суду протягом трьох місяців з моменту її проголошення.
Судді :
Суд | Житомирський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 28.01.2025 |
Оприлюднено | 31.01.2025 |
Номер документу | 124794923 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях |
Кримінальне
Житомирський апеляційний суд
Зав'язун С. М.
Кримінальне
Володарсько-Волинський районний суд Житомирської області
ЗБАРАЖСЬКИЙ А. М.
Кримінальне
Володарсько-Волинський районний суд Житомирської області
ЗБАРАЖСЬКИЙ А. М.
Кримінальне
Володарсько-Волинський районний суд Житомирської області
ЗБАРАЖСЬКИЙ А. М.
Кримінальне
Володарсько-Волинський районний суд Житомирської області
ЗБАРАЖСЬКИЙ А. М.
Кримінальне
Володарсько-Волинський районний суд Житомирської області
ЗБАРАЖСЬКИЙ А. М.
Кримінальне
Володарсько-Волинський районний суд Житомирської області
Збаражський А. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні