ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027
E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63
УХВАЛА
30.01.2025 м. ДніпроСправа № 904/5686/24
за позовом Військової частини НОМЕР_1 Національної гвардії України, АДРЕСА_1
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Авторемзавод", м. Кам`янське Дніпропетровської області
про стягнення 1 162 326,36 грн, розірвання договорів поставки.
Суддя Колісник І.І.
Представники:
позивач: Іванов А.О. - адвокат;
від відповідача: не з`явився.
СУТЬ СПОРУ:
Військова частина НОМЕР_1 Національної гвардії України звернулася через підсистему "Електронний суд" ЄСІКС до господарського суду з позовом з наступними вимогами:
- розірвати договір поставки товару № 43/АС від 13.06.2024, який укладено між Військовою частиною НОМЕР_1 Національної гвардії України та Товариством з обмеженою відповідальністю "Авторемзавод";
- розірвати договір поставки товару № 45/АС від 20.06.2024, який укладено між Військовою частиною НОМЕР_1 Національної гвардії України та Товариством з обмеженою відповідальністю "Авторемзавод";
- стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Авторемзавод" на користь Військової частини НОМЕР_1 Національної гвардії України 1 162 326,36 грн.
Витрати, пов`язані з розглядом справи, позивач просить покласти на відповідача.
Ухвалою суду від 30.12.2024 позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі за правилами загального позовного провадження; підготовче засідання призначено на 30.01.2025 об 11:40 год у приміщенні господарського суду.
06.01.2025 від представника позивача адвоката Іванова А.О. надійшла заява про забезпечення його участі як у призначеному, так і у всіх інших засіданнях суду в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Ухвалою суду від 17.01.2025 указана заява задоволена.
У підготовче засідання представник відповідача не з`явився, про дату, час і місце засідання суду повідомлявся належним чином.
29.01.2025 відповідач подав клопотання про відкладення підготовчого засідання. Заявлене клопотання відповідач обгрунтовує своїм наміром реалізувати процесуальні права на представництво інтересів у справі за допомогою фахівця у галузі права та направленим 29.01.2025 на адресу позивача проєктом мирової угоди з метою врегулювання спору.
Під час обговорення заявленого клопотання представник позивача заперечував проти його задоволення, стверджуючи про наявність правових підстав для продовження засідання суду та неприйнятністю для позивача проєкта мирової угоди.
Клопотання відповідача узгоджується з процесуальними правами, передбаченими статтями 42, 56 Господарського процесуального кодексу України та сприяє реалізації принципів рівності й змагальності сторін.
Згідно з пунктом 2 частини п`ятої статті 13 Господарського процесуального кодексу України суд сприяє врегулюванню спору шляхом досягнення угоди між сторонами.
За вказаних обставин очевидно, що на цей час не всі питання підготовчого засідання, передбачені частиною другою статті 182 Господарського процесуального кодексу України, можуть бути розглянуті, що відповідно до пункту 3 частини другої статті 183 цього Кодексу є підставою для його відкладення.
Керуючись ст.ст. 2, 182, 183, 197 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
УХВАЛИВ:
1. Задовольнити клопотання представника відповідача про відкладення підготовчого засідання.
Відкласти підготовче засідання та призначити його на 13.02.2025 о 12:20 год, яке відбудеться у приміщенні Господарського суду Дніпропетровської області в залі судового засідання № 1-107 за адресою: 49027, м. Дніпро, вул. Володимира Винниченка, 1.
2. Викликати учасників справи у підготовче засідання.
3. Роз`яснити учасникам справи про необхідність повідомляти суд про причини можливої неявки представників у підготовчі/судові засідання.
Неявка представників сторін у засідання суду має процесуальні наслідки, передбачені ст.ст.202, 226 ГПК України, серед яких - залишення позову без розгляду у разі неявки позивача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення про причини неявки.
4. Провести з представником позивача адвокатом Івановим А.О. судове засідання у справі, призначене на 13.02.2025 о 12:20 год, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів відповідно до Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (ЄСІТС), затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 17.08.2021 № 1845/0/15-21.
5. Роз`яснити учаснику відеоконференції, що для участі в судовому засіданні необхідно: зайти та авторизуватися в системі відеоконференцзв`язку за допомогою програмного забезпечення, розміщеного за посиланням https//vkz.court.gov.ua, за 10 хвилин до початку судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою системи відеоконференцзв`язку; очікувати запрошення секретаря до участі у судовому засіданні; підтвердження особи учасника відбувається шляхом його авторизації в системі із застосуванням електронного підпису; ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву (ч. 5 ст. 197 ГПК України).
6. Повідомити учасників справи про таке:
- учасники справи, які зареєстрували свої електронні кабінети, мають можливість знайомитися з матеріалами справи через Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему або її окрему підсистему (модуль), що забезпечує обмін документами;
- інформація у цій справі доступна на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz\.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення 30.01.2025 та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Повна ухвала складена 30.01.2025.
Суддя І.І. Колісник
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 30.01.2025 |
Оприлюднено | 03.02.2025 |
Номер документу | 124807317 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі купівлі-продажу, з них поставки товарів, робіт, послуг, з них |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Колісник Іван Іванович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні