Справа № 589/2500/22
Провадження № 1-кс/589/150/25
УХВАЛА
про проведення судового засідання в режимі відеоконференції
07 лютого 2025 року м. Шостка
Суддя Шосткинського міськрайонного суду Сумської області ОСОБА_1 , розглянувши клопотання щодо проведення судового засіданні в режимі відеоконференції у справі за заявою представника скаржника ОСОБА_2 про бездіяльність слідчого,
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Шосткинського міськрайонного суду Сумської області знаходиться справа за заявою представника скаржника ОСОБА_2 про бездіяльність слідчого.
06.02.2025 представник скаржника звернувся до Шосткинського міськрайонного суду Сумської області із заявою про проведення судового засідання в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів.
Частиною 2 статті 336 КПК України передбачено, що суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.
Відповідно до п. 1, 4, 5 ч. 1 ст. 336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі, яке знаходиться поза межами приміщення суду у разі неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров`я або з інших поважних причин, необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження чи наявності інших підстав, визначених судом достатніми.
Таким чином, з метою підвищення оперативності судового розгляду, суд вважає за можливе призначене судове засідання провести з його участю в режимі відеоконференції.
На підставі викладеного, керуючись ст. 336 КПК України,
ПОСТАНОВИВ:
Судове засідання за заявою представника скаржника ОСОБА_2 на бездіяльність слідчого призначене на 11 лютого 2025 року о 16 годині 30 хв., проводити в режимі відеоконференції позаприміщенням суду та використати відеоконференцзв`язку яка розміщена за посиланням vkz.court.gov.ua.
Копію ухвали направити представнику заявника ОСОБА_2 для відома.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Шосткинський міськрайонний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 07.02.2025 |
Оприлюднено | 10.02.2025 |
Номер документу | 124988513 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за скаргами на дії та рішення правоохоронних органів, на дії чи бездіяльність слідчого, прокурора та інших осіб під час досудового розслідування бездіяльність слідчого, прокурора |
Кримінальне
Шосткинський міськрайонний суд Сумської області
Сидорчук О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні