Житомирський апеляційний суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 292/478/21 Головуючий у 1-й інст. ОСОБА_1
Номер провадження №11-кп/4805/432/25
Категорія ч.3 ст.286 КК України Доповідач ОСОБА_2
УКРАЇНА
Житомирський апеляційний суд
Ухвала
10 лютого 2025 р. суддя Житомирського апеляційного суду ОСОБА_2 , вирішуючи питання про прийняття апеляційних скарг захисника ОСОБА_3 та цивільного відповідача "Київська Дистрибуційна Компанія" - ОСОБА_4 на вирок Червоноармійського районного суду Житомирської області від 30 грудня 2024 року щодо ОСОБА_5 , -
встановив:
Апеляційні скарги захисника ОСОБА_3 та цивільного відповідача "Київська Дистрибуційна Компанія" - ОСОБА_4 відповідають вимогам ст.396 КПК України.
Перешкоди для відкриття апеляційного провадження відсутні.
На підставі наведеного, керуючись ст.398 КПК України, апеляційний суд,-
постановив:
Відкрити апеляційне провадження за скаргами захисника ОСОБА_3 та цивільного відповідача "Київська Дистрибуційна Компанія" - ОСОБА_4 на Червоноармійського районного суду Житомирської області від 30 грудня 2024 року щодо ОСОБА_5 .
Забезпечити підготовку скарг до апеляційного розгляду.
Встановити строк до 15 лютого 2025 року для подання учасниками судового провадження заперечень на апеляційну скаргу.
Копію ухвали невідкладно направити учасникам судового провадження разом з копіями апеляційних скарг, інформацією про їх права та обов`язки.
Суддя:
| Суд | Житомирський апеляційний суд |
| Дата ухвалення рішення | 10.02.2025 |
| Оприлюднено | 11.02.2025 |
| Номер документу | 125023775 |
| Судочинство | Кримінальне |
| Категорія | Злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами |
Кримінальне
Житомирський апеляційний суд
Ляшук В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні