КОРАБЕЛЬНИЙ РАЙОННИЙ СУД М.МИКОЛАЄВА
Справа № 488/5550/24
Провадження № 2/488/675/25
У Х В А Л А
про відкладення підготовчого засідання
10.02.2025 року м. Миколаїв
Корабельний районний суд м. Миколаєва у складі:
головуючого судді Щеглової Я.В.,
секретар судовогозасідання Годунов Т.О.,розглянувши упідготовчому засіданнів залісуду цивільнусправу запозовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи: орган опіки та піклування виконавчий комітет Миколаївської міської ради, служба у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, Міністерство оборони України, військова частина НОМЕР_1 , про визначення місця проживання дитини, встановлення факту самостійного виховання та утримання,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 , через представника адвоката Скотникова Олександра Миколайовича, звернувся до суду з позовом, у якому просить визначити місце проживання дитини ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , разом з батьком та встановити факт, що ОСОБА_1 самостійно виховує та утримує сина.
Ухвалою судді від 06.01.2024 відкрито провадження у справі та призначено підготовче засідання.
У підготовчезасідання 10.02.2025сторони татретя особа службау справахдітей адміністраціїКорабельного районуМиколаївської міськоїради не з`явилися. Про час, дату та місце підготовчого засідання повідомлені своєчасно і належним чином.
Позивач подав заяву про розгляд підготовчого засідання без його участі.
Враховуючи, що розгляд справи відбувався у відсутність сторін, відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.
Ухвалою судувід 10.02.2025до участі у цивільній справі № 488/5550/24 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення місця проживання дитини, встановлення факту самостійного виховання та утримання в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача залучено виконавчий комітет Миколаївської міської ради як орган опіки та піклування, Міністерство оборони України та військову частину НОМЕР_1 .
Зобов`язано орган опіки та піклування виконавчий комітет Миколаївської міської ради, у строк до 04березня2025року, надати висновок щодо розв`язання спору про визначення місця проживання малолітнього ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , з батьком ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , за місцем його проживання у АДРЕСА_1 .
Відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 198 ЦПК України, суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження, у тому числі у випадку залучення до участі у справі третьої особи.
З огляду на викладене підготовче засідання у вказаній вище справі необхідно відкласти.
Керуючись ст. 198 ЦПК України, суд,
ПОСТАНОВИВ:
Відкласти підготовчезасідання уцивільній справіза позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення місця проживання дитини, встановлення факту самостійного виховання та утримання, до 12.00 год. 04березня2025року.
Підготовче засідання відбудеться в приміщенні Корабельного районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул.Доктора Самойловича, 20-А.
Про дату, час і місце підготовчого засідання повідомити сторони та третіх осіб.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Я.В. Щеглова
Суд | Корабельний районний суд м. Миколаєва |
Дата ухвалення рішення | 10.02.2025 |
Оприлюднено | 13.02.2025 |
Номер документу | 125098053 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них |
Цивільне
Корабельний районний суд м. Миколаєва
Щеглова Я. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні