Ухвала
від 13.02.2025 по справі 609/122/25
ШУМСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

про прийняття заяви до розгляду

Справа № 609/122/25

2-зз/609/1/25

13 лютого 2025 року суддя Шумського районного суду Тернопільської області Катерняк О.М., розглянувши заяву ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову,

В С Т А Н О В И Л А:

07 лютого 2025 року адвокат Мілетич Ольга Олегівна, яка діє від імені та в інтересах заявника ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про скасування заходів забезпечення позову.

Ухвалою суду від 10 лютого 2025 року заяву про скасування заходів забезпечення позову залишено без руху, заявнику надано десятиденний термін для усунення недоліків у заяві.

12 лютого 2025 року від адвоката Мілетич О.О., яка діє в інтересах та від імені заявника ОСОБА_1 надійшла заява про усунення недоліків заяви. Просила вважати усунутими недоліки та прийняти до розгляду заяву.

Згідно з ч.1ст.158ЦПК України суд може скасувати заходи забезпечення позову з власної ініціативи або за вмотивованим клопотанням учасника справи.

Клопотання про скасування заходів забезпечення позову розглядається в судовому засіданні не пізніше п`яти днів з дня надходження його до суду.

За результатами розгляду клопотання про скасування заходів забезпечення позову, вжитих судом, постановляється ухвала.

Ухвала суду про скасування заходів забезпечення позову, вжитих судом, або про відмову в скасуванні забезпечення позову може бути оскаржена.

Відповідно до положеньст.158 ЦПК Україниклопотання проскасування заходівзабезпечення позовупідлягає прийняттюдо розгляду.

З урахуванням наведеного, керуючисьст.158 ЦПК України, суддя

П О С Т А Н О В И Л А :

Призначити розгляд заяви ОСОБА_1 про скасуваннязаходів забезпеченняпозову на 17 лютого 2025 року о 15 годині 30 хвилин.

Копію ухвалинаправити учасникамсправи.

Ухвала оскарженнюне підлягає.

Суддя: Оксана КАТЕРНЯК

СудШумський районний суд Тернопільської області
Дата ухвалення рішення13.02.2025
Оприлюднено14.02.2025
Номер документу125118950
СудочинствоЦивільне
КатегоріяЗаява про забезпечення (скасування забезпечення) позову або доказів

Судовий реєстр по справі —609/122/25

Ухвала від 26.02.2025

Цивільне

Тернопільський апеляційний суд

Храпак Н. М.

Ухвала від 18.02.2025

Цивільне

Шумський районний суд Тернопільської області

Катерняк О. М.

Ухвала від 18.02.2025

Цивільне

Шумський районний суд Тернопільської області

Катерняк О. М.

Ухвала від 17.02.2025

Цивільне

Шумський районний суд Тернопільської області

Катерняк О. М.

Ухвала від 13.02.2025

Цивільне

Шумський районний суд Тернопільської області

Катерняк О. М.

Ухвала від 10.02.2025

Цивільне

Шумський районний суд Тернопільської області

Катерняк О. М.

Ухвала від 03.02.2025

Цивільне

Шумський районний суд Тернопільської області

Катерняк О. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні