Ухвала
від 17.02.2025 по справі 953/3006/23
ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 953/3006/23 Номер провадження 11-кп/814/1163/25Головуючий у 1-й інстанції ОСОБА_1 Доповідач ап. інст. ОСОБА_2

У Х В А Л А

про призначення дистанційного судового провадження

17 лютого 2025 року м. Полтава

Суддя судової колегії з розгляду кримінальних справ Полтавського апеляційного суду ОСОБА_2 , розглянувши питання про призначення відеоконференції у провадженні за апеляційною скаргою захисника адвоката ОСОБА_3 в інтересах обвинуваченого ОСОБА_4 на ухвалу Червонозаводського районного суду м.Харкова від 22 січня 2025 року,-

ВСТАНОВИВ:

Цією ухвалою задоволено клопотання прокурора та продовжено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 днів до 22.03.2025 включно обвинуваченому ОСОБА_4 .

Не погоджуючись з рішенням суду, до апеляційного суду з апеляційною скаргою звернувся захисник-адвокат ОСОБА_3 .

Відповідно дост.336КПК України,за власноюініціативою судуабо заклопотанням стороничи іншихучасників судовогопровадження,в томучислі особи,яка тримаєтьсяв установіпопереднього ув`язненняабо установівиконання покарань,судове провадженняможе здійснюватисяу режимівідеоконференції підчас трансляціїз іншогоприміщення,у томучислі,яке знаходитьсяпоза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження).

З огляду на те, що обвинувачений ОСОБА_4 на даний час перебуває в ДУ «Харківський слідчий ізолятор» з метою дотримання прав обвинуваченого та забезпечення оперативності розгляду справи, на підставі ч. 1 ст. 336 КПК України, суддя приходить до висновку про необхідність проведення судового засідання в режимі відеоконференції.

Керуючись ст. 336 КПК України, суддя апеляційного суду,-

УХВАЛИВ:

Розгляд заапеляційною скаргоюзахисника адвоката ОСОБА_3 вінтересах обвинуваченого ОСОБА_4 на ухвалуЧервонозаводського районногосуду м.Харковавід 22січня 2025року провести в режимі відеоконференції одночасно між Полтавським апеляційним судом та ДУ «Харківський слідчий ізолятор» .

Доручити ДУ «Харківський слідчий ізолятор» вчинити дії, передбачені ч. 4 ст. 336 КПК України, та забезпечити явку ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Апеляційний розгляд призначений на 06 березня 2025 року о 15-30 год.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя ОСОБА_2

СудПолтавський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення17.02.2025
Оприлюднено19.02.2025
Номер документу125200128
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про продовження строків тримання під вартою

Судовий реєстр по справі —953/3006/23

Ухвала від 17.02.2025

Кримінальне

Полтавський апеляційний суд

Захожай О. І.

Ухвала від 03.02.2025

Кримінальне

Касаційний кримінальний суд Верховного Суду

Наставний Вячеслав Володимирович

Ухвала від 20.01.2025

Кримінальне

Полтавський апеляційний суд

Захожай О. І.

Ухвала від 14.01.2025

Кримінальне

Полтавський апеляційний суд

Захожай О. І.

Ухвала від 22.01.2025

Кримінальне

Червонозаводський районний суд м.Харкова

Сіренко Ю. Ю.

Ухвала від 22.01.2025

Кримінальне

Червонозаводський районний суд м.Харкова

Шиховцова А. О.

Ухвала від 22.01.2025

Кримінальне

Червонозаводський районний суд м.Харкова

Сіренко Ю. Ю.

Ухвала від 08.01.2025

Кримінальне

Полтавський апеляційний суд

Нізельковська Л. В.

Ухвала від 23.12.2024

Кримінальне

Полтавський апеляційний суд

Захожай О. І.

Ухвала від 10.12.2024

Кримінальне

Касаційний кримінальний суд Верховного Суду

Ємець Олександр Петрович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні