ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
"20" лютого 2025 р.
м. Черкаси справа № 925/1201/24
Суддя Господарського суду Черкаської області Костянтин ДОВГАНЬ, розглянувши заяву представника Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Відродження адвоката ШКВАРКО Вікторії про ухвалення додаткового рішення у справі №925/1201/24 за позовом Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Відродження до Іваньківської сільської ради про визнання недійсним та скасування рішення, визнання укладеним договору,
УСТАНОВИВ:
13 лютого 2024 року до Господарського суду Черкаської області через систему «Електронний суд» надійшла заява представника Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Відродження адвоката ШКВАРКО Вікторії про ухвалення додаткового рішення у справі про розподіл судових витрат понесених ним на професійну правничу допомогу у сумі 27 500,00 грн.
Підстави для відмови у прийнятті чи для повернення заяви представника Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Відродження адвоката ШКВАРКО Вікторії про ухвалення додаткового рішення від 13.02.2025 відсутні.
Вказана заява підлягає розгляду у судовому засіданні з повідомленням про нього сторін.
Керуючись ст.ст. 221, 234, 244 Господарського процесуального кодексу України, суддя
УХВАЛИВ:
1. Прийняти заяву представника Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Відродження адвоката ШКВАРКО Вікторії про ухвалення додаткового рішення від 13.02.2025 до розгляду і призначити судове засідання з її розгляду на 11 год. 00 хв. 13 березня 2025 року в приміщенні Господарського суду Черкаської області за адресою: бул. Шевченка, 307, зал судових засідань №217, м. Черкаси, 18005.
2. Повідомити сторони про дату, час і місце призначеного цією ухвалою засідання суду, надіславши їм копію даної ухвали.
3. Роз`яснити сторонам, що 18.10.2023 введено в дію Закон України №3200-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обов`язкової реєстрації та використання електронних кабінетів в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами і відповідно до вимог ст.6 ГПК України у разі звернення до суду з документом особи, яка зобов`язана зареєструвати електронний кабінет, але не зареєструвала його, передбачається настання процесуальних наслідків, серед яких залишення позовної заяви, апеляційної чи касаційної скарги без руху, повернення окремих заяв, клопотань, заперечень, неврахування судом відзиву тощо.
4. Повідомити веб-адресу сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники судового процесу можуть отримати інформацію по справі, що розглядається, - сourt.gov.ua/fair/
Ця ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею і не може бути оскаржена.
СУДДЯ Костянтин ДОВГАНЬ
Суд | Господарський суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 20.02.2025 |
Оприлюднено | 25.02.2025 |
Номер документу | 125342728 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них щодо припинення права користування земельною ділянкою, з них щодо визнання незаконним акта, що порушує право користування земельною ділянкою, з них що виникають з договорів оренди |
Господарське
Господарський суд Черкаської області
Довгань К.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні