Ухвала
від 27.02.2025 по справі 906/1237/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

майдан Путятинський, 3/65, м. Житомир, 10002, тел. (0412) 48 16 20,

e-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, web: https://zt.arbitr.gov.ua,

код ЄДРПОУ 03499916

УХВАЛА

"27" лютого 2025 р. м. Житомир Справа № 906/1237/24

Господарський суд Житомирської області у складі

cудді Лозинської І.В. розглядаючи заяву представника відповідача 2) про забезпечення його участі в засіданні суду в режимі відеоконференції у справі

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Агріс Полісся"

до 1) Приватного підприємства "Новозаводські Аграрні Інвестиції"

2) Агрокооперативу приватних пайовиків "Мічурінський"

про визнання договору суборенди землі недійсним

ВСТАНОВИВ:

ТОВ "Агріс Полісся" звернулось до Господарського суду Житомирської області з позовом до ПП "Новозаводські Аграрні Інвестиції" та Агрокооперативу приватних пайовиків "Мічурінський" про визнання недійсним договору суборенди землі №1/24, укладеного 01.03.2024 між відповідачами.

Позовні вимоги обгрунтовані тим, що Приватне підприємство "Новозаводські Аграрні Інвестиції", засновником якого є позивач, уклало спірний договір без відповідного письмового рішення засновника, відповідно до положень Статуту.

Ухвалою від 17.12.2024 господарський суд прийняв позовну заяву до розгляду та відкрив провадження у справі за правилами загального позовного провадження, підготовче засідання призначив на "10" січня 2025 р. о 10:30.

Ухвалою від 24.01.2025 господарський суд закрив провадження у справі та призначив до розгляду по суті на 26.02.2025 о 10:00.

Ухвалою від 26.02.2025 господарський суд відклав розгляд справи по суті на 13.03.2025 о 11.00.

27.02.2025до суду надійшло клопотання відповідача 2) Агрокооперативу приватних пайовиків "Мічурінський" - адвоката Шевчука Вадима Олександровича про забезпечення його участі в засіданні суду в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використання власних технічних засобів, щодо якої слід зазначити таке.

Статтею 197 ГПК України встановлено можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за заявою учасників справи. У ч. 3 вказаної статті зазначено про можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.

Беручи до уваги, що право на участь в розгляді своєї справи гарантоване Конституцією України та ГПК України, вважається за можливе використовувати наявні технічні засоби для проведення судових засідань в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

Враховуючи необхідність забезпечення права на доступ до правосуддя, рівність учасників процесу перед законом і судом, з метою забезпечення своєчасного розгляду справи, вищевказане клопотання позивача підлягає задоволенню.

Керуючись ст. 197, 234, 235 ГПК України, господарський суд

УХВАЛИВ:

1.Задовольнити заяву представника відповідача 2) Агрокооперативу приватних пайовиків "Мічурінський" - адвоката Шевчука В.О..про забезпечення його участі в засіданні суду в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів.

2. Наступне судове засідання призначено на "13" березня 2025 р. о 11:00 в приміщенні господарського суду Житомирської області, зал судового засідання № 108.

3. Попередити представника відповідача 2), що за ч. 5 ст. 197 ГПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

4. Відеоконференція буде здійснюватися за посиланням: https://vkz.court.gov.ua.

5. Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції сторонам необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.

Ухвала набирає законної сили з дати її підписання та оскарженню не підлягає.

Ухвала підписана 27.02.2025

Суддя Лозинська І.В.

Друк. :

1 - до справи

2 - відповідачу 2): "Електронний суд"

СудГосподарський суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення27.02.2025
Оприлюднено28.02.2025
Номер документу125460240
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них

Судовий реєстр по справі —906/1237/24

Ухвала від 27.02.2025

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Лозинська І.В.

Ухвала від 26.02.2025

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Лозинська І.В.

Ухвала від 20.02.2025

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Лозинська І.В.

Ухвала від 24.01.2025

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Лозинська І.В.

Ухвала від 10.01.2025

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Лозинська І.В.

Ухвала від 08.01.2025

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Лозинська І.В.

Ухвала від 17.12.2024

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Лозинська І.В.

Ухвала від 05.12.2024

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Лозинська І.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні