УХВАЛА
25 лютого 2025 року м. Кропивницький
справа № 404/6435/23
провадження № 22-ц/4809/644/25
Кропивницький апеляційний суд в складі: судді Дуковського О.Л., розглянувши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_1 на рішення Кіровського районного суду міста Кіровограда від 21 січня 2025 року у справі за позовом Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку « Підкова 3+1» до ОСОБА_1 про стягнення боргу , -
В С Т А Н О В И В:
Рішенням Кіровського районного суду міста Кіровограда від 21 січня 2025 року задоволено позов Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Підкова 3+1» до ОСОБА_1 про стягнення боргу.
Відповідач подав апеляційну скаргу через електронний кабінет в системі «Електронний суд».
Встановлено, що форма і зміст апеляційної скарги не відповідає вимогамп. 2 ч. 4 ст. 356 ЦПК України, а саме відповідач подавши апеляційну скаргу не надав доказів надсилання копій апеляційної скарги та копій доданих матеріалів іншим учасникам справи (позивачу).
Крім того встановлено, що відповідач подав апеляційну скаргу на ухвалу Кіровського районного суду міста Кіровограда від 21 січня 2025 року, якою відмовлено у зупиненні провадження у цій справі. Ухвалою Кропивницького апеляційного суду від 25.02.2025 було повернуто зазначену апеляційну скаргу, оскільки ухвала про відмову у зупиненні провадження не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Тому,відповідачу необхіднороз`яснити, що він має право включити свої заперечення на ухвалу Кіровського районного суду міста Кіровограда від 21 січня 2025 року до апеляційної скарги на рішення Кіровського районного суду міста Кіровограда від 21 січня 2025 року.
Частиною 2 статті 357 ЦПК України передбачено, що до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 356 цього Кодексу, застосовуються положення статті 185 цього Кодексу, у відповідності з якою, апеляційна скарга підлягає залишенню без руху.
Керуючись ст. 185 ЦПК України, -
У Х В А Л И В :
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Кіровського районного суду міста Кіровограда від 21 січня 2025 року - залишитибез руху.
Запропонувати скаржнику протягом десятиднівздняврученнякопіїцієїухвали усунути вказані недоліки апеляційної скарги, а саме:
1) надати докази надсилання копії апеляційної скарги та копій доданих матеріалів іншим учасникам справи, з урахуванням положень ст.43 ЦПК України.
У разі не виконання ухвали суду в зазначений строк апеляційна скарга буде вважатися неподаною та буде повернута скаржнику.
Роз`яснити ОСОБА_1 , що він має право включити свої заперечення на ухвалу Кіровського районногосуду містаКіровограда від21січня 2025рокудо апеляційної скарги на рішення Кіровського районного суду міста Кіровограда від 21 січня 2025 року.
Суддя Кропивницького
апеляційного суду О.Л.Дуковський
Суд | Кропивницький апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 25.02.2025 |
Оприлюднено | 06.03.2025 |
Номер документу | 125599276 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг |
Цивільне
Кропивницький апеляційний суд
Дуковський О. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні