Черкаський апеляційний суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяЧЕРКАСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Провадження № 11-кп/821/189/25 Справа № 711/5782/20 Категорія: ст. 379 КПК України Головуючий у І інстанції ОСОБА_1 Доповідач в апеляційній інстанції ОСОБА_2
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11 березня 2025 року м. Черкаси
Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Черкаського апеляційного суду у складі:
головуючого ОСОБА_2 ,
суддів ОСОБА_3 , ОСОБА_4 ,
за участі:
секретаря ОСОБА_5 ,
прокурора ОСОБА_6 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду питання про виправлення описки в ухвалі Черкаського апеляційного суду від 26 лютого 2025 року
ВСТАНОВИЛА
Ухвалою Черкаського апеляційного суду від 26 лютого 2025 року апеляційну скаргу прокурора Черкаської обласної прокуратури ОСОБА_6 залишено без задоволення, вирок Придніпровського районного суду м.Черкаси від 19 серпня 2024 року щодо ОСОБА_7 , ОСОБА_8 без змін.
При складанні повного тексту ухвали, в її вступній частині було допущена описка щодо правильного написання частини статті КК, за якою було виправдано ОСОБА_7 та ОСОБА_8 судом першої інстанції - ч.1 ст.191 КК, замість правильного - ч.5 ст.191 КК.
Учасники судового провадження, які належним чином повідомлені про дату, час і місце засідання, не прибули, що, не перешкоджає розгляду питання про виправлення описки.
Заслухавши суддю-доповідача, прокурора, який не заперечував проти виправлення допущеної описки, перевіривши матеріали справи колегія суддів приходить до таких висновків.
Відповідно до ч. 1 ст. 379 КПК, суд має право за власною ініціативою виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Описка - це зроблена судом механічна (мимовільна, випадкова) граматична помилка в рішенні, яка допущена під час його письмово-вербального викладу.
Зі змісту ухвали апеляційного суду вбачається, що при складанні її тексту була допущена описка щодо правильного написання частини статті КК, за якою ОСОБА_7 та ОСОБА_8 було виправдано судом першої інстанції, яку необхідно виправити.
Керуючись ст. 379 КПК,
УХВАЛИЛА
Виправити описку у вступній частині ухвали Черкаського апеляційного суду від 26 лютого 2025 року.
Вважати правильним частину статті КК, за якою виправдано ОСОБА_7 , ОСОБА_8 - ч.5 ст.191 КК, замість помилкового - ч.1 ст.191 КК.
Ухвала апеляційного суду може бути оскаржена учасниками судового процесу шляхом подачі касаційних скарг безпосередньо до суду касаційної інстанції протягом трьох місяців з дня проголошення ухвали судом апеляційної інстанції.
Головуючий ОСОБА_2
Судді: ОСОБА_3
ОСОБА_4
Суд | Черкаський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 11.03.2025 |
Оприлюднено | 13.03.2025 |
Номер документу | 125766691 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем |
Кримінальне
Касаційний кримінальний суд Верховного Суду
Яновська Олександра Григорівна
Кримінальне
Касаційний кримінальний суд Верховного Суду
Яновська Олександра Григорівна
Кримінальне
Черкаський апеляційний суд
Люклянчук В. Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні